Дикая Роза• 02 сентября 2024

Чоловік хоче написати квартиру на брата

Наше житло в окупації моя квартира. Чоловік вже 18 років як військовий від держави йому вже положено житло. Ну на державу я сильно не розраховую… Нам вдалося продати старенький будинок батьків його це єдині кошти за які ми можемо купити житло. І чоловік мені видає таке: якщо купуємо квартиру я пишу її на двоюрідного брата! Я в шоці!!!! Питаю ти впевнений з приводу цієї людини? В житті може все що завгодно трапитися!!! Прошу його писати на себе. А він вперся , я стільки років на державу працюю, що хотілося все ж таки житло. Дівчата як йому пояснити, що це такий неадекватний вчинок …
Повітруля• 02 сентября 2024
Ответ дляДикая Роза
Я не знаю ! Ходить марить тим житлом
ГДЕ то жилье? Сейчас ничего не строят.. (по крайней мере в моем городе) не знаю где строят (западная??) если фонта нет, домов нет.. Откуда возьмут квартиру? ’потому ШО обещали?’ в моем окружении кому обещали и дошла очередь - предложили выкупить.. бесплатно ничего никому не далось уже.. и это было ДО войны.. дома были уже построены..
Любительница• 02 сентября 2024
Ответ дляДикая Роза
Якщо він напише на себе то йому квартиру вже не отримати , на мене каже теж спільне майно. А я кажу не роби такі вчинки залишишся взагалі без нічого.
Нехай тоді просто гроші в сейф покладе, якщо боїться на себе/вас брати та впевнений, що дадуть квартиру. Це навіть не рідний брат, який, доречі, теж привласнити може. Писати на двоюрідного,- всеодно, що гроші викинути.
КартаБезКомиссий• 02 сентября 2024
Ответ дляKira2022
Так военный же, они всегда плюхи имели, а сейчас их вообще много.
Так я это знаю. А хотелось бы услышать конкретно про заслуги. За что конкретно положено ему это жильё, на которое они уже не надеются?
ЛеньГуглить_правда• 02 сентября 2024
Ответ дляДикая Роза
якщо є шлюбний договір - то майно не спільне. А тільки того, чиє їм’я в документах. Воно не ділиться, продається без згоди іншого подружжя
Kira2022• 02 сентября 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Просто по факту их существования 🤷
Проработник• 02 сентября 2024
Квартиру на брата, від брата розписка, завірена нотаріально, що він в вас позичив в доларах суму, еквівалентну вартості квартири.
Продавчиня кіз• 02 сентября 2024
Ответ дляДикая Роза
Розлучайтеся і хай на вас оформить.
Творог для розжига• 02 сентября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Якщо він купить квартиру і запише на себе або дружину, то квартиру від держави він не отримає. Ділити буде нічого.
Автор, в моїх родичів була така сама ситуація, тільки квартиру вони купили і записали на батька чоловіка. Через час з батьками дуже посварились і батько постійно погрожував, що подарує цю квартиру меншому синові. Згодом квартиру всеж продали і побудували будинок, на кого він записаний не знаю, але від держави вже нічого не чекають.
Продавчиня кіз• 02 сентября 2024
Ответ дляДикая Роза
18 рівно служби 2 війни за плечима . Ну і впо
І де таке дають ? Чи він у вас при званні? Бо мій 25 служить і ніякого житла від держави не світить. Навіть якщо впо, навіть за піднайом не платять.
Україна наше все• 02 сентября 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Розлучайтеся і хай на вас оформить.
І тоді, якщо все ж квартиру будуть давати, то вона буде меншої площі, ніж міг би претендувати сімейний чоловік.
ЛеньГуглить_правда• 02 сентября 2024
Ответ дляТворог для розжига
тоді розлучитися треба
Вилосипедниця• 03 сентября 2024
Ответ дляДикая Роза
У вас дети есть ?
автор Дикая Роза • 03 сентября 2024
Ответ дляВилосипедниця
У вас дети есть ?
Совместных нет