Свекруховна• 04 сентября 2024

Дитина пішла в 1й клас

Дитина пішла в перший клас ,ще ходить на англійську мову 2рази на тиждень,ще хотіла піти в музичну школу ,але мені здається буде дуже важко ,зі школи приходить втомлена .Музична школа то майже кожен день заняття сольфеджіо,спеціальність ,хор .В кого дітки ходили в перший клас і ходили на якісь додаткові секції , поділіться досвідом ,дитина втягнеться ,чи не варто перенавантажувати , впринципі можна в наступному році піти в муз школу
парИла я парИла• 04 сентября 2024
а читать умеет ?
Янгол в камуфляжі• 04 сентября 2024
У меня 7-летняя первоклассница ходила 6 раз в неделю по 3 часа на карате + еще кружок по общению раз в неделю 3 часа + логопед дважды в неделю. Ей было нормально, она выносливая, двужильная и всё ей было в радость.
А вот ее младшая сестра в 7 лет ходила только пару раз в неделю на английский по часу и раз в неделю на кружок общения. И этого ей было с головой.
По ребенку смотреть надо, в общем.
Жинси на дитину• 04 сентября 2024
В дитини запитайте
Мурзилка• 04 сентября 2024
В музыкален сразу в первый класс попадете?
Моя пошла в первый класс
Музыкальная школа - раз в неделю
Это как бы подготовка, если пойдет - то потом переведут во второй класс
Художественная - 2 раза в неделю
Хореография - 3 раза в неделю
Устаю больше я, чем ребенок
Сорока-ворона• 04 сентября 2024
дитина в минулому році була в першому класі. І у другому класі музичної школи. Все норм. 2 рази на тиждень спеціальність, один раз сольфеджіо і 1 раз хор. Хор і сольфеджіо у суботу. І ще у неї карате 4 рази на тиждень. Не важко.
Сорока-ворона• 04 сентября 2024
автор, головне, щоб все було поряд і не треба було гасати через все місто
автор Свекруховна • 04 сентября 2024
Ответ дляЖинси на дитину
В дитини запитайте
Дитина дуже хотіла ,тепер перехотіла ,потім знову захоче то такі гойдалки інколи треба трохи заохотити
Редисочка• 04 сентября 2024
Ми в першому пішли в музикалку і танці. Зараз в 5 все нормально
hrystia• 04 сентября 2024
В музичну трохи зашвидко, як на мене. Мої пішли в 5-ому і 6-х класах.
Жинси на дитину• 04 сентября 2024
Ответ дляСвекруховна
Я завжди слухаю дітей, це вірний шлях до успіху в цій справі
Щебетушка• 04 сентября 2024
В першому класі ходила 2 рази на тиждень на малювання і 2 рази на англійську, доволі сильно втомлювалася, бо пішки усюди туди і назад в один бік по 20 хвилин + програма Інтелект доволі складна.
В другому класі англійську прибрали, щоб зменшити навантаження. Зараз вже третій, сьогодні дитина 3 години робила уроки з 4-х предметів і було аж 6 уроків. Ще й гурток зверху в такі напружені дні було б занадто
Я_з_Франека• 04 сентября 2024
Ответ дляhrystia
На який інструмент? Фортепіано 7 років навчання, і візьмуть скоріше молодшого класу а ніж з 5 чи 6-го класу
Наполеон Бонапарт• 04 сентября 2024
На нашому досвіді так: були танці 3 рази на тиждень+ 1-2 індивідуальних з танців. Та музична школа: 2 рази вокал, 1 раз сольфеджіо. Втомлювалась, в машині спала, навантаження для її психіки були велике. В другому класі від втоми категорично відмовилась від вокалу вже у жовні, стало легше, вона обрала танці. Її довго викладач з вокалу вмовляла, але вона категорично сказала ’ні’. Якби перший клас не випав на перший рік ковіду,то мабуть кинула раніше, а так все пішло на онлайн і їй було легше. Англійська була в другому або в третьому вже.
Але вона пішла в школу в 5 років (6 в кінці листопада було). Тобто другий клас- це як раз вік, коли діти йдуть до першого. Та я не думаю, що щось змінилось би
Жинси на дитину• 04 сентября 2024
Ответ дляhrystia
Пенсіонери музикалки ))). Соррі, таких бачу в доньки в класі. ))))
Редисочка• 04 сентября 2024
Ответ дляhrystia
І коли закінчили?
автор Свекруховна • 04 сентября 2024
Ответ дляРедисочка
І коли закінчили?
Та мені теж було дивно бачити дітей 12 років які вступали на фортепіано , вчитися то довго, скоріше за все не закінчать
murmurik• 04 сентября 2024
Ответ дляhrystia
Смысл?
murmurik• 04 сентября 2024
Ответ дляСвекруховна
В нашей школе на фортепиано,скрипку,гитару брали только с 1класса . Остальными добирали домбру итд
Просто Фіфа• 04 сентября 2024
Ответ дляhrystia
Я в 7-му класі вже випустилася з музичної школи)) Бо пішла, коли була у підготовчій групі дитсадка.
Анонимус Я• 04 сентября 2024
Не дивіться на інших. Дивіться на свою дитину. Зараз іде адаптація. В музикальну школу краще на наступний рік
НетЕщеНаверное• 04 сентября 2024
Моя приходила, ела и за 5 минут вырубалась. Спала около 3 часов. Пытались пару раз в неделю ходить на рисование (далеченько), но с ковидом все сошло на нет.
Просто Фіфа• 04 сентября 2024
До речі, мама завжди наголошувала, що допоки я вчилася у музикалці, я була більш організована, все встигала, бо був чіткий розклад.
Істеріомама• 04 сентября 2024
Син в першому класі ходив два рази на фортепіано, два рази на англійську і один раз в басейн. Тобто, по одному гуртку на день. Один раз графік збився, англійська і басейн вийшли в один день, сказав, що важко. Більше так не ставила. Зараз 2 клас, думаю так все і залишиться. Хоче ще на один гурток, але то при школі, хай пробує, якщо буде важко, залишимо все як є.
Скоро_вчера• 04 сентября 2024
Син ходив тричі на тиждень на карате, тричі танці й двічі англ. Все встигав, не нив) Танці довелося залишити вже у 3 класі, бо обидва спорти вимагали більшого навантаження. Залишили один
Fabiola• 04 сентября 2024
Коли були у першому класі, то ходили два рази на тиждень на малювання. Два рази на тиждень на ритмопластику, ще їздили з передмістя до Києва на спеціалізовані заняття раз на тиждень. Все було ок. Правильно написали - треба орієнтуватись по дитині.
Редисочка• 04 сентября 2024
Ответ дляСвекруховна
В нас беруть до 10 років
hrystia• 04 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Мій чоловік вчитель у музичній школі. Він дуже відповідальний вчитель. З першачками дуже складно.
Старший закінчив муз. школу минолого року, молодший закінчує цього року. Нічого не втратили 😁
hrystia• 04 сентября 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Не вигадуйте дурниць. Старший закінчив у 15 р. і молодший цього року, теж у 15 р. Вам головне відправити дитину пошвидше у муз. школу. Чоловік вчитель у музичній школі. Знаю що кажу.
hrystia• 04 сентября 2024
Ответ дляРедисочка
І коли закінчили?
Старший закінчив у 16 р., молодший закінчує у 15 р. Ударні інструменти і гітара.
hrystia• 04 сентября 2024
Ответ дляСвекруховна
Мої закінчили у 16 р і 15 р. А ви давайте в 1-ому класі. Ніхто вам не забороняє. Але майте на увазі, що в дитини має бути музичний інструмент вдома і займатися потрібно щодня. Це я вам , як дружина вчителя музичної школи кажу. Тоді буде відповідний результат 👌