Куча гневных комментариев, раньше люди там только хвалебные оды писали
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Вони їздять В УКРАЇНУ. І зустрічаються з її ДІЮЧИМ ПРЕЗИДЕНТОМ.
І їм глибоко пофік хто там зараз сидить в кріслі.
Їздили до Зе, за часів інших, їздитимуть і після нього.
Не перебільшуйте значення тимчасової людини.
Ну звичайно, але агресія рашки з 2014 року і чомусь так не їздили і не запрошували Порошенко, не було стільки зброї і допомоги. Успішна зовнішня політика країн, це не заслуга просто країн, а саме їх презедентів
Мелитрисса• 05 сентября 2024
Ответ дляingaruta
Хорошо,что путька курскую и белгородскую защитил,и в крыму муханепролетала,и Израиль не защитил свои границы.И что то не видно Зеленского в журнале фобс,там порошенко.Ну а до выживания,простите 20 тыс это плохо?Мы живем не хуже россии при ее ресурсах.Люди не ездят на ланусах и не строят халупки,прилично одеты и сыты пр и такой войне еще не все так печально
в смысле не ездят на ланусах и не строят халупки? По отдаленным сёлам прошвырнитесь, там не то что ланусы, а копейки и жигули, и хатки, две комнаты и кухня, которым 50 лет, без газа и воды. В Киеве живете или, как минимум, областном центре, что настолько оторваны от реальности, как впрочем и наша власть.
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Діпломатія? Ви серйозно?
Він відкритим текстом звинувачує союзників в смертних гріхах і хамить регулярно - це дипломатія по зеленому?
Зеленський може бути скільки завгодно харизматичним - це не робить його політиком чи дипломатом.
Він в цих галузях повний ноль і навіть гірше, бо шкодить країні через свій скотський характер.
І так, кошти дають не Зе, а УКРАЇНІ. І пофік стоїть у керма Зе чи той же ПП.
Ну давайте продовжим конспірологію вашу. А чому дають допомогу таку Україні зараз, а в 14 році не допомагали? І у світі багато війн, але такої допомоги не було ніколи нікому. І чому не давали зброю Грузії, Чечні на яких рашка напала? І що таке «дають Україні», це кому, будинкам, людям, тваринкам, українським деревам, кому або чому, з ким підписують договора і хто відповідальний за це…?
vasilisa-l• 05 сентября 2024
Ответ дляtrickywicky
Да, хто не скаче, той москаль
Это уже проходили
Ви не бачите, що там коментарі один тупіше другого? Штамповані фрази і жодного конструктиву.
Тут бувають теми про Зе, то реально видно що люди пишуть, якісь думки викладають.
А на ваших скринах: кордони-перемовини-єрмак-гроші-депутатські діти...
Ответ дляvasilisa-l
потому что методичка.механический бот.такое и на фб и везде.секта сивочолого и мертветчука.почти одинаковая матодичка
Ответ дляМелитрисса
посмотрите на села россии сначала.а потом судите Украину
Не чіпай - вб ю• 05 сентября 2024
Ответ дляNumber 1
Тому що в 14тому не було повномасштабної війни. Чи ви вірите кацапам, що намагаються довести світу, що Донбас 8 років бомбили?
Там були представники ОБСЕ, контролювали ситуацію, були окремі стичкі озброєні, але міста не знищувалися як зараз і людей не розстрілювали.
Це для всього світу було неактивним локальним конфліктом. Яку саме зброю нам мали давати, якщо на їхній погляд нам не загрожувало знищення, як зараз?
Якщо на вашу думку, зброю дають Зеленському, то платити за неї має він особисто, правда ж? Не ми з вами і тваринками та рослинками і іншими громадянами Ураїнами, а особисто Зеленський, я правильно зрозуміла вашу думку?
Не чіпай - вб ю• 05 сентября 2024
Ответ дляNumber 1
Не смішіть. ПП так само їздив світом і так само давали джевеліни для стримання на початку заворушень на Донбасі.
Коли зрозуміли що мети своєї путін досяг і розвитку подій не буде там - і ту припинили давати.
Ответ дляingaruta
бабла на ботофермы влилось немерянно.ботню кураторы проверяют.строчить надо каждую минуту от знаков зп
тебе виднее сколько вливается, манька веселка ....+еще миллион клонов
Передай своему главному клоуну-что таки еметоды уже не работают.
Быдло(по их мнению) уже не то. Поумнело.
Павлодарская• 05 сентября 2024
Крайне негативно отношусь на сегодня к президенту.
Но считаю, комменты должны быть закрыты. Такая помойка в профиле у первого лица государства - недопустима
your style• 05 сентября 2024
Ответ дляNumber 1
Питання не кому дають , а де воно?
Natal_ka91• 05 сентября 2024
Всі дії мають свої наслідки. Особливо після бусифікацій і парочки законів. Люди хоч і терплячі, але не дурні.
Не чіпай - вб ю• 05 сентября 2024
Ответ дляNatal_ka91
Да. Вибрали президента - їх бусифікували. І не біда б та мобілізація, якби людей дійсно берегли..але ж ні, як м´ясо використовують..
І це ж вам не карма, це саме наслідок власного вибору.
Мелитрисса• 06 сентября 2024
Ответ дляingaruta
И на хрена мне смотреть на села россии? Мне на их села плевать с высокой колокольни. Меня наши села волнуют, тем более, что я в одном из них живу. Почему я должна равняться на рф и радоваться, что я не совсем в трущобах? И вообще где я кого судила? Я говорю, что вы оторваны от реальности.
Natal_ka91• 06 сентября 2024
Ответ дляНе чіпай - вб ю
По вашій логіці починати треба з тих хто вибрав Яника. Або взагалі Кравчука, бо була б ядерка, ніхто не поліз би.
Natal_ka91• 06 сентября 2024
Ответ дляМелитрисса
Немає сенсу щось доказувати технічному аккаунтові, там ціль одна - відволікти від внутрішніх проблем якимось ноунейм селами