Куча гневных комментариев, раньше люди там только хвалебные оды писали
Не чіпай - вб ю• 05 сентября 2024
Ответ дляPinkMa
и к нему, он к кому ездит.
Вони їздять В УКРАЇНУ. І зустрічаються з її ДІЮЧИМ ПРЕЗИДЕНТОМ.
І їм глибоко пофік хто там зараз сидить в кріслі.
Їздили до Зе, за часів інших, їздитимуть і після нього.
Не перебільшуйте значення тимчасової людини.
Ответ длявсем надо
за то что всех построили и одному дали конфет и безопасность а с другого потребовали платы и заставили рисковать жизнью, ну как этого львовянина хотя бы? он бы вывез семью и там бы хавал йогурты и свиные рульки с женой и дочерями а не сидел бы под обстрелами
и? я не поняла
не дали, а человек сам принял решение. я так и не поняла за что ненависть к ним, что вам плохого сделали это украинцы?
Ответ дляНе чіпай - вб ю
и глубоко пофигу кому давать деньги, ага.
Вы прям обесцениваете харизму и дипломатию) но это ваше право
Ответ дляPinkMa
и? я не поняла
сегрегация - что вы не поняли? почитайте про это чтобы что то понимать, не стройте из себя дурочку и не пишите чушь
Ответ дляAntiprom
Потім різке падіння це коли? З 2018 чи з 2019? Ви на яких ділянках фронту служили під час АТО та ССО, що бачили звідти розвал армії?
І от питання по яким критерім ви визначили що армія розвалювалась: по вашій ЗП, по якості службовців поряд з Вами, по яким кількісним характеристикам. Я вам навела слова службовця НГУ при пороху його влаштовувала ЗП і він хотів слушити при непоймишо, він збирався йти з гвардії. Мій знайомий, це молодий 30-ти річний чоловік в гарній фіз формі
Я військова з 2002 року до 2016, чоловік з 1995 року до цього часу.
Ніколи не була у військових нормальна зарплата. Вона і зараз невелика без доплат бойових. Але останні роки хоч жити на неї можна.
Я особисто в АТО не була, працювала в парку, тобто з технікою. Чоловік з перших днів 2014 року там. І з 22 теж. Коли служиш - багато чого бачиш.
По розвалу містечка, наприклад. Коли це був потужний центр, дивізія, потім скоротили до батальону, лишилось пару рот. Потім закрили їдальні, казарми, запустився полігон, заріс чагарником, плац в тріщинах, казарми деякі без вікон. Техніку вивезли, та що була законсервована - лишилась без догляду і стала непридатною. Багато чого. Ви не зрозумієте, якщо не були в цьому.
Не чіпай - вб ю• 05 сентября 2024
Ответ дляPinkMa
Діпломатія? Ви серйозно?
Він відкритим текстом звинувачує союзників в смертних гріхах і хамить регулярно - це дипломатія по зеленому?
Зеленський може бути скільки завгодно харизматичним - це не робить його політиком чи дипломатом.
Він в цих галузях повний ноль і навіть гірше, бо шкодить країні через свій скотський характер.
І так, кошти дають не Зе, а УКРАЇНІ. І пофік стоїть у керма Зе чи той же ПП.
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Діпломатія? Ви серйозно?
ок тогда ему все дают и с ним общаются просто доброте душевной, от любви к украинцам и потому он просто сидит в кресле президента. Я поняла)
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Діпломатія? Ви серйозно?
пофиг кто стоит у керма?
ага ну и часто вы даете деньги компании и вас все равно кто ее директор? Он же просто там директор!! А деньги вы даете - компаниии! Главному бухгалтеру в руки наверное или каждому сотруднику заносите лично?)
Татьяна123• 05 сентября 2024
Ответ дляPinkMa
пофиг кто стоит у керма?
Так зеленке нмкто деньги в руки и не дает . Идут целевые траншы. То, что ваш роботодатель с командой ’ слуг народа’ решил что это ему лично дают ( в вашем посте подтверждение) и поэтому без зазрения совести воруют, то это это преступная коррупция
Ответ дляТатьяна123
целевые траншы?) а что же он тогда ворует как вы пишете?
Татьяна123• 05 сентября 2024
Ответ дляPinkMa
Так изучайте как это все ’ отмывают.’. Или вы думаете им на личный счет деньги забрасывают, что б они потом воровали
Это ж вам ’ не лично президенту в руки наличкой выдают’. Как вам , на вашей ботоферме.
Не чіпай - вб ю• 05 сентября 2024
Ответ дляPinkMa
Знаєте, я думала що тупіше заяви, ніж зробила моя знайома, що вона так вдячна Зеленському, бо саме завдяки йому вона тепер живе на виплатах за кордоном, вже не почую.
Але ні, ви і її перещеголяли.
Це ж треба, виявляється Україну озброюють та підтримують саме завдяки харизмі та міжнародним зв´язкам Зеленскього..
Але ні, ви і її перещеголяли.
Если б не Зеленский-дуля з маком была бы и с выплатами ,и пособиями,и заграницами,и пво,и деньгами от других стран,и с пенсиями.он молодец,ездит,добивается.много дали нам с 14 года при порошенко?наелись?разве что кацапы конфет от липецкой фабрики.а война с 14 г вообще то
Ответ дляТатьяна123
а на какой счет приходят деньги?или в вашей методичке это не указано?
Ответ дляТатьяна123
а сколько зеленский наваравал?и где денюжка?что то в журнале фобс он не замечен .или об этом тоже молчит ваша методичка?
Ответ дляingaruta
аж злякалася.ще не хватало петру гроші від союзників.весь владівосток в фабриках рошена сяяв би
В цій темі ніхто так не розпинається як ви😂
Совпадение? Не думаю (с)
vasilisa-l• 05 сентября 2024
Ответ дляOlvia1987
Что так?73% ещё не всё свалили и требуют открыть границы для оставшихся? А кто же будет робити їх разом?
Ну ви ж ще тут. Чи вже звалили?
vasilisa-l• 05 сентября 2024
Ответ дляAbove
Допёк всё таки людей, только он комментарии там не читает, ему главное на границы 1991 выйти, вот только как остановить ракеты и шахиды, после выхода, он даже не думает.
Це він вам сказав, що йому головне кордони 1991?
Думаю, йому головне зовсім інше