trickywicky• 05 сентября 2024

Зашла в инста к Зеленському

Куча гневных комментариев, раньше люди там только хвалебные оды писали
Не чіпай - вб ю• 05 сентября 2024
Ответ дляPinkMa
и к нему, он к кому ездит.
Вони їздять В УКРАЇНУ. І зустрічаються з її ДІЮЧИМ ПРЕЗИДЕНТОМ.
І їм глибоко пофік хто там зараз сидить в кріслі.
Їздили до Зе, за часів інших, їздитимуть і після нього.
Не перебільшуйте значення тимчасової людини.

PinkMa• 05 сентября 2024
Ответ длявсем надо
за то что всех построили и одному дали конфет и безопасность а с другого потребовали платы и заставили рисковать жизнью, ну как этого львовянина хотя бы? он бы вывез семью и там бы хавал йогурты и свиные рульки с женой и дочерями а не сидел бы под обстрелами
и? я не поняла
не дали, а человек сам принял решение. я так и не поняла за что ненависть к ним, что вам плохого сделали это украинцы?
PinkMa• 05 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
Тоді приїзжайте в Україну і живіть тут і насолоджуйтесь результатами вашого вибору
выбору кого или чего? войну никто не выбирал, к сожалению
PinkMa• 05 сентября 2024
Ответ дляНе чіпай - вб ю
и глубоко пофигу кому давать деньги, ага.
Вы прям обесцениваете харизму и дипломатию) но это ваше право
всем надо• 05 сентября 2024
Ответ дляPinkMa
и? я не поняла
сегрегация - что вы не поняли? почитайте про это чтобы что то понимать, не стройте из себя дурочку и не пишите чушь
PinkMa• 05 сентября 2024
Ответ длявсем надо
Удалено администрацией...
всем надо• 05 сентября 2024
Ответ дляPinkMa
Удалено администрацией...

Antiprom• 05 сентября 2024
Ответ дляPinkMa
А жарт ’а то шо путін нападет’ ви не пам´ятаєте?

Так що не треба робити зараз гарну гримасу при поганій грі..
Ollka• 05 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
Потім різке падіння це коли? З 2018 чи з 2019? Ви на яких ділянках фронту служили під час АТО та ССО, що бачили звідти розвал армії?
І от питання по яким критерім ви визначили що армія розвалювалась: по вашій ЗП, по якості службовців поряд з Вами, по яким кількісним характеристикам. Я вам навела слова службовця НГУ при пороху його влаштовувала ЗП і він хотів слушити при непоймишо, він збирався йти з гвардії. Мій знайомий, це молодий 30-ти річний чоловік в гарній фіз формі
Я військова з 2002 року до 2016, чоловік з 1995 року до цього часу.
Ніколи не була у військових нормальна зарплата. Вона і зараз невелика без доплат бойових. Але останні роки хоч жити на неї можна.
Я особисто в АТО не була, працювала в парку, тобто з технікою. Чоловік з перших днів 2014 року там. І з 22 теж. Коли служиш - багато чого бачиш.
По розвалу містечка, наприклад. Коли це був потужний центр, дивізія, потім скоротили до батальону, лишилось пару рот. Потім закрили їдальні, казарми, запустився полігон, заріс чагарником, плац в тріщинах, казарми деякі без вікон. Техніку вивезли, та що була законсервована - лишилась без догляду і стала непридатною. Багато чого. Ви не зрозумієте, якщо не були в цьому.
mymoly• 05 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
О інгарута, якій я ще жодного разу не відповідала даже заблочила мене) як маленька собачонка: вкусила та вкущі))
Мене чомусь теж заблочила. Мееене, святу жіночку
Не чіпай - вб ю• 05 сентября 2024
Ответ дляPinkMa
Діпломатія? Ви серйозно?
Він відкритим текстом звинувачує союзників в смертних гріхах і хамить регулярно - це дипломатія по зеленому?

Зеленський може бути скільки завгодно харизматичним - це не робить його політиком чи дипломатом.
Він в цих галузях повний ноль і навіть гірше, бо шкодить країні через свій скотський характер.

І так, кошти дають не Зе, а УКРАЇНІ. І пофік стоїть у керма Зе чи той же ПП.
PinkMa• 05 сентября 2024
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Діпломатія? Ви серйозно?

ок тогда ему все дают и с ним общаются просто доброте душевной, от любви к украинцам и потому он просто сидит в кресле президента. Я поняла)
PinkMa• 05 сентября 2024
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Діпломатія? Ви серйозно?

пофиг кто стоит у керма? ага ну и часто вы даете деньги компании и вас все равно кто ее директор? Он же просто там директор!! А деньги вы даете - компаниии! Главному бухгалтеру в руки наверное или каждому сотруднику заносите лично?)
Татьяна123• 05 сентября 2024
Ответ дляPinkMa
Так зеленке нмкто деньги в руки и не дает . Идут целевые траншы. То, что ваш роботодатель с командой ’ слуг народа’ решил что это ему лично дают ( в вашем посте подтверждение) и поэтому без зазрения совести воруют, то это это преступная коррупция
PinkMa• 05 сентября 2024
Ответ дляТатьяна123
целевые траншы?) а что же он тогда ворует как вы пишете?
Татьяна123• 05 сентября 2024
Ответ дляPinkMa
Так изучайте как это все ’ отмывают.’. Или вы думаете им на личный счет деньги забрасывают, что б они потом воровали Это ж вам ’ не лично президенту в руки наличкой выдают’. Как вам , на вашей ботоферме.
Не чіпай - вб ю• 05 сентября 2024
Ответ дляPinkMa
Знаєте, я думала що тупіше заяви, ніж зробила моя знайома, що вона так вдячна Зеленському, бо саме завдяки йому вона тепер живе на виплатах за кордоном, вже не почую.
Але ні, ви і її перещеголяли.

Це ж треба, виявляється Україну озброюють та підтримують саме завдяки харизмі та міжнародним зв´язкам Зеленскього..
Мимо_шла• 05 сентября 2024
Ответ дляPinkMa
Если деньги дают лично ему, то пусть он и отдаёт потом)
ingaruta• 05 сентября 2024
Если б не Зеленский-дуля з маком была бы и с выплатами ,и пособиями,и заграницами,и пво,и деньгами от других стран,и с пенсиями.он молодец,ездит,добивается.много дали нам с 14 года при порошенко?наелись?разве что кацапы конфет от липецкой фабрики.а война с 14 г вообще то

ingaruta• 05 сентября 2024
Ответ дляТатьяна123
а на какой счет приходят деньги?или в вашей методичке это не указано?
ingaruta• 05 сентября 2024
Ответ дляТатьяна123
а сколько зеленский наваравал?и где денюжка?что то в журнале фобс он не замечен .или об этом тоже молчит ваша методичка?
ingaruta• 05 сентября 2024
аж злякалася.ще не хватало петру гроші від союзників.весь владівосток в фабриках рошена сяяв би
автор trickywicky • 05 сентября 2024
Ответ дляingaruta
В цій темі ніхто так не розпинається як ви😂
Совпадение? Не думаю (с)
vasilisa-l• 05 сентября 2024
Ответ дляOlvia1987
Что так?73% ещё не всё свалили и требуют открыть границы для оставшихся? А кто же будет робити їх разом?
Ну ви ж ще тут. Чи вже звалили?
vasilisa-l• 05 сентября 2024
Ответ дляAbove
Допёк всё таки людей, только он комментарии там не читает, ему главное на границы 1991 выйти, вот только как остановить ракеты и шахиды, после выхода, он даже не думает.
Це він вам сказав, що йому головне кордони 1991?
Думаю, йому головне зовсім інше
МаТраСы• 05 сентября 2024
ну да, повірили, що раніше там тільки хвалили його))
з якою ціллю створила тему?
Подрысь• 05 сентября 2024
Ответ дляOllka
Вы знаете выход как осиановить?
Предложите.
в последнем посте нормальное предложение, перечитайте
Подрысь• 05 сентября 2024
Ответ дляАтланта
А вы на аккаунты переходили? Это не боты?
значит я тоже бот, ибо тоже подобное часто пишу Зе
жаль, что не читает
Nota-bene• 05 сентября 2024
Ну то хай читає як до нього народ ставиться і які вимоги.
ingaruta• 05 сентября 2024
Ответ дляNota-bene
там 90 проц ботни