Новорічна пальма• 05 сентября 2024
Ви займаєтесь небіжем?
Я ні
Батьки ображаються
Новорічна пальма
• 05 сентября 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
да, пока мы жили вместе я читать его научила и считать,
а как разъехались - то его после 7-го кл три раза выгоняли со школы.
Сестре было насрать
Прикро
Але ви гарна тітка, може і я колись такою буду але то не точно)
Дама-мадама• 05 сентября 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Постійно відчитують мене що не їду після роботи і не гуляю з ним, не цікавлюсь, і не купляю на всі свята подарунки
А вони чому не гуляють з внуком?
Кукусикиииииии• 05 сентября 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Думаю, ви дуже м´яка.
Не уявляю, щоб мене за таке відчитали. ’Мам, не роблю бо не хочу. На цю тему продовжувати розмову не хочу. Якщо захочеш обговорити щось інше - дзвони. Бувай’.
Ms. Откровенность• 05 сентября 2024
Ответ дляНамакушка
Краще ніж страждати форумах
Нафіг воно їй впало? Це не її дитина.
Намакушка• 05 сентября 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Нафіг воно їй впало? Це не її дитина.
Впало, якщо тему створила
Новорічна пальма
• 05 сентября 2024
Ответ дляБорисфенка
А що робить ваша і сестри мама, їздить до онука? Що роблять батьки чоловіка сестри?
Проведіть опитування, порівняйте результати.
Батьки чоловіка далеко, дитину бачили три рази
Мої батьки допомагають по можливості, всі вихідні там, але всі працюють, сестра ображається що вона сам на сам з дитиною ніхто не допомогає
Обращеница• 05 сентября 2024
Ответ дляНамакушка
Так багато справ, що тут теми є коли писати
Це не показник. Я, наприклад, тут сиджу в робочий час, бо зайнятись нічим, а додому йти ще рано. З дому ніколи сюди не заходжу, бо є чим зайнятись
Дама-мадама• 05 сентября 2024
Ответ дляНоворічна пальма
А батько чому кинув сестру з дитиною?
Ms. Откровенность• 05 сентября 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Так і кажу, ображаються
Постійно питають - що ти купила малому на хрестини/іменини, на всі свята маю купляти подарунки і грошима допомагати, бо дітей своїх не маю, тому повинна допомагати сестрі
Хай ображаються. Один раз поясніть доволі жорстко, щоб залишили вас у спокої, якщо хочуть нормально спілкуватися і все. Як тільки будуть заводити знов такі розмови - категорично завершуйте бесіду (йдіть, завершуйте телефонну розмову).
З часом привчаться.
Новорічна пальма
• 05 сентября 2024
Ответ дляОбращеница
Ну так і скажіть, що вам це не цікаво і ви не плануєте ним займатись. В чому проблема? Мамо, тату, я не буду займатись чужою дитиною, не діставайте. Все. Крапка
Так і кажу
Закатують очі і кажуть ми одна родина повинні один одному допомагати
Будуть свої діти зрозумієш і т.д
Борисфенка• 05 сентября 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Ага, а сам чоловік де? Дитину зробив і самоусунувся?
Ображатися сестра може виключно сама на себе. Батьки їй допомогають, що вона ще хоче?
Куплю орехи• 05 сентября 2024
Да, занимаемся, двоюродными мужа. обеспечиваем, живут с нами, 2-е
Вчителька з мікрорайону• 05 сентября 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Ви гарна тітка, я не така, мені не цікаво, тай своїх справ багато, йому 3 рочки
Такі батьки не тільки у вас
Мій чоловік племінники мав віддати машину, бо йому подобається наша машина, жигуль 99 , недорогий подарунок, чого ні
На той момент нашим дівчатам було по 17 років, чоловік каже мамі то дівчата будуть вчитися на ній. Маман не зрозуміла. Коли племінник народився то чоловік їздив допомагав, а сесроеб спав
Борисфенка• 05 сентября 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Так і кажу
Будуть свої діти зрозумієш і т.д
Погоджуйтеся, кажіть, що з появою своїх дітей все зрозумієте, а зараз не до дітей
Дама с заначкой• 05 сентября 2024
Ответ дляКукусикиииииии
У нього є батьки, і як можна зрозуміти з контексту - як мінімум одні баба і дід, які раді провести час з онучком. Нащо там ще й ви?
У нас так вийшло, що мій брат не одружився зовсім, дітей немає, живе поруч. То він сам хоче іноді провести час з моїм сином підлітком, поїхати покататись на велосипедах, вивчити якісь мікросхеми, щось змайструвати, займатись хімією і т.д. Ніколи його не просила, але у них деякі інтереси збігаються більше, ніж у сина з батьком. І з маленьким міг погуляти, всі свята разом проводимо також. Але, якщо це напрягає, то дійсно не варто.
Ms. Откровенность• 05 сентября 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Так вона дитину собі з чоловіком народила, чи родичам? Багато питань до вашої сестри.
Дуже дивна.
Плекаю думи• 05 сентября 2024
Ответ дляНамакушка
Моєму 16, брала з собою на море в Хорватію
Я зі своєю об´їздила морей. З останнього поїздка до Єгипту
Новорічна пальма
• 05 сентября 2024
Ответ дляДама-мадама
А батько чому кинув сестру з дитиною?
Чоловік її працює з ранку до ночі
Дама-мадама• 05 сентября 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Чоловік її працює з ранку до ночі
Так Ви теж працюєте
Дама-мадама• 05 сентября 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Такі батьки не тільки у вас
Сесроеб? Я правильно зрозуміла, що це чоловік сестри?
Как нефиг делать• 05 сентября 2024
Ответ дляНоворічна пальма
І мені не цікаві чужі діти. Тільки дистанційно
Цідило правди• 05 сентября 2024
Ответ дляНоворічна пальма
У свій вільний час я роблю те, що вважаю за потрібне, чи ви теж змушуєте родичів бавити ваших дітей?
Когда у вас будут дети, ох как вы их поймёте
Но я против ’настаивания’ и таких обвинений.
Другое дело, если позвонили попросили посидеть пару часов с малым, чтоб куда-то сходить или съездить, а вы всегда, всегда морозитесь. А просто ’давить’ это странно, и конечно не вызовет желаний
Цідило правди• 05 сентября 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Может у неё послеродовая депрессия
Поехать поговорить по сестрински, без родителей, или это не про вашу семью?
Пацан к успеху шел• 05 сентября 2024
Займаюсь, коли приїздить в гості, то пива поп´єм, то м´яса посмажим)
Как нефиг делать• 05 сентября 2024
У меня у бывшего парня прям прессовали родители, чтоб он своих племянниц и племянника куда-то с собой в путешествия брал. Он не мог отказать и волочил их повсюду. Это отвратитительно и раздражающе. Поэтому он и стал бывшим))) А я вышла замуж и родила нашего ребенка, но как-то помимо него мне не интересны совсем другие дети, кроме как нормально к ним относиться на расстоянии. Поэтому, автор, понимаю Вас - шлите всех лесом, Ваша жизнь и Ваше время
Цідило правди• 05 сентября 2024
Ответ дляMs. Откровенность
З часом привчаться.
А ей самой по вашему помощь после родов не понадобится никогда?
Гордыня у нашего народа всё зашкаливает и зашкаливает
МЧСница• 05 сентября 2024
Ответ дляРаспутница
Хто такий небіж
на тобі небоже, що мені не гоже - вам это ни о чем не говорит?)