Просериарила молодость• 05 сентября 2024

Вигорання

Працюю бухгалтером в бюджетній установі, немає ні кадровика, ні спеціаліста з військового обліку (я на себе ці обовʼязки не брала, їх поклали на спеціалістів відділів), і все одно кожен день мене з усіх боків «ї5уть» за кожен провтик, «ви не подали», «ви не зробили». Начальнику все одно, він наче не чує і сподівається що бухгалтер сама усе зробить, сама усе вирішить.
Настільки вже вигоріла що просто нічого не хочеться, я б пішла війки клеїти чи бровки малювати, але маю сплачувати оренду і утримувати дитину, потрібен просто стабільний дохід щоб покрити базові потреби.
Іноді думаю піти десь на виробництво, працювати за графіком і два вихідні дні тупо лежати у ліжку, так мене все задовбало.
Невже немає роботи де ти просто працюєш і ніхто тобі мозок не виїдає чайною ложкою?
автор Просериарила молодость • 05 сентября 2024
Мене більше за все оце виносить «ну ви ж бухгалтер», ну так і шо? Я бухгалтер, моя справа рахувати, мені принесли документи - я зробила, не принесли - до побачення, чого я маю за кожного вигрібати і виправляти?
Меня не звали• 05 сентября 2024
Автор, раджу шукати віддалену роботу бухгалтера на Америку.
Вивчіть це питання.
неДодекаэдр• 05 сентября 2024
Є, звичайно. Підшукуйте іншу роботу або розмовляйте про підвищення зарплатні за виконання обов´язків, на які ви попередньо не підписувались.
Ответ дляМеня не звали
Вивчіть це питання.
My English is so bad
пу_пугренчик• 05 сентября 2024
Вы издеваетесь?
Девочки, которые как вы выражаетесь ’рисуют бровки’, зарабатывают в разы больше вас.
Что за неуважение.
Кое-как закрываете базовые потребности, еле сводите концы с концами, а туда же, ’целый бухгалтер’)))
пу_пугренчик• 05 сентября 2024
Ответ дляПросериарила молодость
My English is so bad
У вас со всем бед
И с бухгалтерией тоже
Ответ длянеДодекаэдр
Це бюджетна установа, зарплата - то оклад, вислуга років і ранг + премія 30%, більше ніяк, вони не можуть чотири роки нормальний штатний розпис затвердити, щоб у них був головний бухгалтер, а ви кажете доплати)
Меня не звали• 05 сентября 2024
Ответ дляПросериарила молодость
My English is so bad
Багато українських компаній тут.
Але звичайно, це і нова програма і все нове.
Йдіть в бізнес бухгалтером, нашо та бюджетна організація?
Ответ дляпу_пугренчик
Вы издеваетесь?
Что за неуважение.
Ну вони ж перед тим як заробляти більше мене мають ще клієнтуру набрати десь, правда?
Немає такого що ти сьогодні диплом отримала, завтра заробила десять тисяч
неДодекаэдр• 05 сентября 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Хто вам лікар тоді, шо ви там сидите? Стабільність же?
І так, війки і бровки вимагають гарного вміння, навчання і постійних грошових вкладень. Вже не кажучи про пошук клієнтів і рівень практики та сервісу.
Меня не звали• 05 сентября 2024
Якщо готові вкладатися в своє навчання і працювати якісно, то зі своєю проіесією не пропадете.
Ответ дляМеня не звали
Багато українських компаній тут.
Ото і я думаю, нашо воно мені?
пу_пугренчик• 05 сентября 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Я вам говорю как главбух, к счастью бывший.
Уровень бухгалтеров у нас очень низкий, умеют только таблички в 1с бездумно заполнять.
Но самомнения вагон. Сидят клуши, сплетничают, протирают юбки на 10-15-20 тыс и колотят понты, считая себя выше мастера маникюра или бровиста.
При том, что бровист ценится и зарабатывает выше в разы)
Я не понимаю, почему именно в бухгалтерии такой рассадник никчемных, но с самомнением баб
Меня не звали• 05 сентября 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Ото і я думаю, нашо воно мені?
Ну тоді іншого як ваша організація не буде)
Немає такого щоб прийшов посидів і дали гроші )
пу_пугренчик• 05 сентября 2024
Ответ дляПросериарила молодость
А вы что, бухгалтер, который не умеет сводить дебет с кредитом?
У вас даже подушки безопасности нет?
Ответ дляпу_пугренчик
У вас даже подушки безопасности нет?
Є, але хочеться більше
Меня не звали• 05 сентября 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Ой)
Це де?
У мене бухгалтери всі розумашки)
Але це бізнес з оборотом 100 млн.дол
пу_пугренчик• 05 сентября 2024
Ответ дляМеня не звали
Ой)
Це де?
У мене бухгалтери всі розумашки)
Але це бізнес з оборотом 100 млн.дол
Бухгалтеры, которые работают в нормальном бизнесе и нормально зарабатывают, не ноют)
Но автор не имеет к ним отношения
А на 10-15-20 везде поголовно сидят
Меня не звали• 05 сентября 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Но автор не имеет к ним отношения
А на 10-15-20 везде поголовно сидят
Ну це так, у мене главбух заробляє в середньому 60-70 тис, але бувають премії за аудит, за піврвччя, до НР)
В бухгалтерів менше 35 немає
Меня не звали• 05 сентября 2024
Хороших спеціалістів зараз заберуть швидко
пу_пугренчик• 05 сентября 2024
Ответ дляМеня не звали
В бухгалтерів менше 35 немає
Вот! А автор мечтала бы сразу после курсов 10 тыс зарабатывать.
Это норм мечта для человека с з/п от 35 ?
Меня не звали• 05 сентября 2024
Автор, а що Ви б хотіли робити і скільки заробляти?
Все просто: Ви продаєте якусь цінність і чим вища вона, тим більше ви затребувані.
Я вже писала тут, щонаш клієн пропонував директору 1 млн грн. Щоб віддав нашого програміста)
Просто переманити не міг, бізнес етика
Ответ дляпу_пугренчик
Ну як читаєте, читайте те що написано, а не те що вам хочеться
Ответ дляМеня не звали
Просто переманити не міг, бізнес етика
От просто зараз я хотіла б лежати і щоб мене ніхто не чіпав)
А в перспективі звісно є роздуми, але треба трохи почекати і зібрати грошики
Оксана -1f11• 05 сентября 2024
Можна піти бухгалтером на інше місце роботи, або взяти декілька приватних підприємців
Не худа ні разу• 05 сентября 2024
Ответ дляМеня не звали
Просто переманити не міг, бізнес етика
и переманил?
Меня не звали• 05 сентября 2024
Ответ дляНе худа ні разу
и переманил?
Ні
Меня не звали• 05 сентября 2024
Ответ дляНе худа ні разу
и переманил?
У нас кадрів ключових тримають міцно)
Не худа ні разу• 05 сентября 2024
Ответ дляМеня не звали
У нас кадрів ключових тримають міцно)
класс)) очень круто,конечно.
Меня не звали• 05 сентября 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Ну тоді Вам порада:
Візьміть відпустку, поїдьте в село полежіть, погуляйте і відпочиньте.
А потім реалізовуйте те що хотіли.
Грошики можна грант у держави виграти, якщо хороший проект!