Я тут с краю постою• 05 сентября 2024
SOS! Булінг чи ні? Від вчителя ФК
Дорогі Порадниці, потрібен колективний розум та порада. Допоможіть розібратися - чи є привід йди до школи та виясняти стосунки з вчителем чи це в мене включилась "яжемать". Ситуація така.
Донька вчиться у на відмінно, лише проблеми з фіз.культурою. Минулого року всі оцінки 11-12, по ФК наче все йшло до 10 балів, але в травні вчитель поставив декілька 8, і річна мала вийти 9. Донька пішла до вчителя, попросила перездати деякі нормативи, щоб вийшла річна 10. Вчитель часу не мав, щоб приймати перездачі, 10 поставив, але під його диктовку вона написала розписку, що за літо обіцяє покращити свої нормативи по ФК.
І ось перший урок ФР цього року. Вчитель вишикував всіх дітей, визвав мою дитину перед всіма. Дав минулорічну "розписку", сказав читати вголос для всіх. Діти лежали від сміху від цієї "розписки". Потім сказав всім однокласникам "аплодувати". Всі алодували, дитина стояла під цими всіма насмішками. Потім при всіх заставив здавати норматив по прижку, її одну. Більше з її класу ніхто не здавав цей норматив. Мала прийшла зі школи з нервовим зривом, що її висміяли. До того ж - у неї проблеми з опорно-руховим апаратом, перекос тазу, сколіоз 2 ст і ще декілька проблем. Вже роками займається ЛФК та ШРОТ, вирішуємо зараз питання про корсет Шено, для ФК має справку, що в неї "підготовча група". Мені здаються дії вчителя дикими та непровомірними, не розумію - навіщо так принижувати дитину...Дайте пинка і порадьте - що робити? І хто знається - що дає ця підготовча група? Вона має здавати ті ж нормативи, що і всі? якщо не всі - то хто визначає які і які бали їй мають ставити? гуглила в інеті - але не можу розібратись...Всім дякую,
Анчо Ус• 05 сентября 2024
Ответ дляхутряна володарка
Так, в останній момент прийшла, тому й поставили 10. Бо виклянчила
Букви у слова складати вмієте? Спитали чи можна перездати. Він сам сказав поставить під розписку. Лікуйтесь блін
ЗновЗдоров• 05 сентября 2024
Ответ дляЖена сантехника
Підготовча група нормативи не здає.
Вчителю треба окуляри і в першій клас, щоб мав змогу прочитати і усвідомити, що в довідці написано.
Здає. Лише щось із бігом, крос чи що, не оцінюється. Не здає спецгрупа
хутряна володарка• 05 сентября 2024
Ответ дляАнчо Ус
І?
Дитина займалася все літо, бо була винна?
Ні.
Карамелька• 05 сентября 2024
Ответ дляхутряна володарка
І?
Ні.
Так дитина й не повинна займатись все літо. Влітку канікули - час для відпочинку. Дивно, що вчитель цього не знав. Що лиш підтверджує його некомпетентність
Цідило правди• 05 сентября 2024
Ответ дляКарамелька
Как уже писали выше - люди без ног имеют олимпийское золото. Вы считаете призеры паралимпиады не заслужили своих медалей?
Ну вы сравнили
школьную физру и олимпиаду.
Бутерброд з ікрою• 05 сентября 2024
Ответ дляБлиск думки
Розписка - це жарт? Вона не має жодної сили) якщо фізрук викрутить, що він так пожартував, всім було весело?
Фізрук навіть жартувати так не мав права. Вибачте але це ж не та ситуація що дитина здорова як лось але лінива і придурюється,та й з такими ці методи надто жорстокі.Тут реальні причини і право не здавати всіх нормативів. Як так можна жартувати навіть? Навіть якщо фізрук жартує так, йому більше нема що робити в школі.
Бутерброд з ікрою• 05 сентября 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Прийшла тоді, коли вчитель виставив оцінки в ел.журнал. А виставив у травні за 2 минулі місяці, і одночасно тематичну і семестрову. І вона не клянчила, вона в мене дуже горда. Запитала, чи може перездати деякі нормативи, так стояло питання
А донька з Вами це питання обговорювала? Ви не пробували її відговорити?
Пасти Ла• 05 сентября 2024
Я б пішла зразу у відділ освіти у вашому місті, щоб зробили перевірку.
ЯспАкойнаЯ• 05 сентября 2024
Ответ дляАнчо Ус
такие люди имеют только свое мнение и неправильное)) вы почитайте сначала, поймете)
Карамелька• 05 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Ну вы сравнили
школьную физру и олимпиаду.
Да сравнила. Потому что сравнение уместное. Людям с разными возможностями - разные критерии оценивания
Викликаю на дебати• 05 сентября 2024
бідна дитина, який мудак чи то жінка така сука((
я би написала заяву письмову директору про булінг, примусила поставити номер і розбиратися. гірше вже не буде
хутряна володарка• 05 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Ну вы сравнили
школьную физру и олимпиаду.
Мамкам потрібно довести, що дитині повинні поставити 10, щоб не псувати атестат
Цідило правди• 05 сентября 2024
Ответ дляКарамелька
Идеальный мир. В нем и на фонды класса не сдают, и на подарочки учителям.
Карамелька• 05 сентября 2024
Ответ дляхутряна володарка
Да, и возможно даже олимпийское золото. Вы что-то имеете против?
Цідило правди• 05 сентября 2024
Ответ дляхутряна володарка
Ага, всрамся-не піддамся
Нульовий сантиметр• 05 сентября 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Так це з ним присікати треба, чого іншим людям гемор робити? Думаєте тому ж директору зайнятись більше нічим?
Що означає зайнятися більше нічим? Яким іншим людям робити гемор? Займатися такими випадками- прямий обов´язок директора. Як і прямий обов´язок поліції, і відділу міністерства освіти - прийняти заяву.
Чого? Бо над дитиною здійснили моральне насилля!!
Читаю деяких, і дуже сумніваюсь, щодо волелюбних, незламних, гордих і непокірних українців.
Я тут с краю постою
• 05 сентября 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Це була її ініціатива, я дізналась вже після, про розписку тоді взагалі нічого не зрозуміла
Анчо Ус• 05 сентября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
А что мне читать? Вы сама видать такой же учитель, больной на голову слегка.
Нульовий сантиметр• 05 сентября 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Якщо піти спочатку жалітись до директора, то потім будуть проблеми у класної керівнички і вона гірше до дитини ставитиметься. Краще все з низів починати, а не зразу до вищих інстанцій
Ви тролите? Чи сама з таких педагогів, як фізрук?
Царевна в уггах• 05 сентября 2024
Отменили бы нахрен эту физкультуру, сделали бы лучше танцы девочкам и бокс мальчикам отдельно. У меня что в школе что в институте вечно конченный бред и идиоты преподы были по физре.
В школе меня тоже унижала училка по физ ре, один раз за то что я сдала норматив хуже других девочек в 5 классе сказадп при всех - понимаешь, это не лечится, это уже навсегда! Сучара такая!!! Меня итак гнобили в классе, потому что мама и бабушка работали в этой же школе и тут ещё были... Тые учителя! Унизить всегда пытались также детей из неблагополучних семей типа встань, стой, я аижу у тебя новый телефон? Я бы тебе никогда бы его не купила за то что ты такая! Вот как какие мрази бывают!
В институте училась платно и таи забывали с этой фтзрой! Ходили на 1 и 2 курсе на отработки, если пропустили из за месячных или просто не ходили когда, если не отработка, то плати 50 грн за пропуск или иди покупай краску и т д, или драй скамейки нождачкой, или по другому предмету не пришёл на практику - плати бабло или драй кухню и лестницу (пищевой уклон был по учёбе). Были дни что ездила только на отработки пофиз ре сразу по 2 3 пары, с разными курсами, чтобы не платить, представьте как это было тяжело 2и3 пары прыгать и все остальное делить и нормативы сдавать дополнительно, на другие пары не было уже сил в те дни. Один плюс что фигура была классная, но это не перекрывает то, что надо было ходить на отработки, тоже боялась всю жизнь преподов по физ ре, что унизят и т д. А ощущения от прыжков через козла это то ещё воспоминание, я пиздец как боялась через него прыгать, а меня заставляли и орали на меня.
Никогда бы не пожелала современным детям этой физкультуры. Кстати, если вы думаете что в частной школе, где вы платите по 10 к за месяц с вашими детьми обращаются хорошо, то лучше так и думайте))
хутряна володарка• 05 сентября 2024
Ответ дляКарамелька
Липове :) таке як і оцінка з фізри
Анчо Ус• 05 сентября 2024
Ответ дляхутряна володарка
Липове :) таке як і оцінка з фізри
Ох ви і мерзка
ЯспАкойнаЯ• 05 сентября 2024
Ответ дляАнчо Ус
эммм... вы точно мне отвечали? я о Хутряной володарке писала как бэээ
Нульовий сантиметр• 05 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Так это действительно была шутка, пусть и злая.
Ведь девочка ’жадная до орденов’.
Какие нахрен нормативы и 12 баллов, если есть сколиоз и т.п.?
Зачем из себя выжимать все соки ради оценки?
Ведь девочка ’жадная до орденов’.
Злая шутка - это уже буллинг и моральное насилие. С подачи вот таких учителей, детей делают изгоями в классе.
хутряна володарка• 05 сентября 2024
Ответ дляАнчо Ус
Ох ви і мерзка
Так, мої діти не клянчать оцінки, тому вам не зрозуміти тих, хто не має синдрому відмінниці
Карамелька• 05 сентября 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Автор, идите завтра в школу и защитите права своего ребенка. Надеюсь некоторые залётные, такие же некомпетентные, учителя не собьют Вам настрой
Патріотка з дивану• 05 сентября 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Мені здається в дівчини і до того були проблеми соціалізації + комплекс відмінниці
Можливо з інших предметів також оцінки були ’підтягнутими’, хоча з фізруком неодмінно потрібно поговорити, не дозволяти над дитиною знущатись
Карамелька• 05 сентября 2024
Ответ дляхутряна володарка
Та нам нема різниці до ваших дітей. Вони тут взагалі не в касу, ми обговорюємо конкретну ситуацію некомпетентності вчителя. Якщо ваші діти терплять некомпетентних вчителів разом з Вами, то то діло ваше.
Не їм після шостої• 05 сентября 2024
Согласна с советами жаловаться и требовать извинений при детях,если попытаются замять или пойдут в отказ-не уступайте.Очень давно,лет 40 назад мой папа, просто за углом, дал по шарабану физруку.Очень помогло.Старшая сестра была подростком,и это чувырло лапало девочек на физкультуре.
Цідило правди• 05 сентября 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Буллят не всех. В данном случае - ребёнок со своей принципиальностью попал в ситуацию насилия.
Учителя это не оправдывает, безусловно.
Но не надо лезть в узкое место.
Учителя это не оправдывает, безусловно.
Но не надо лезть в узкое место.