Весела пiсенька• 06 сентября 2024

А комусь нарахували вже щось по національному кешбеку? Покажіть як виглядає.

Бо пишеться що на наступний день зарахується а виплатиться наступного місяця. Але з першого дня купую всяке-різне, що в переліку є, а в дії нулі(
автор Весела пiсенька • 10 сентября 2024
Ответ дляKyklaNata
Т.е,если у меня карта нац.кешбека Приват, все равно можно рассчитыватьсяикартами др.банков?
Я б уточнила це в службі підтримки, бо відкривала в моно і бачила що він питає які карти підв´язати, а чи написано а приваті що автоматично всі не знаю. Бо будете думати що йде кешбек а насправді ні. Але точно й там не треба окрему карту фізичну, розплачуватися треба наявними
Так, з´явився за 2 вересня
Море Щастя• 12 сентября 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Так, з´явився за 2 вересня
спасибо, что показали.
а у меня за 3 еще нет
автор Весела пiсенька • 13 сентября 2024
Ответ дляМоре Щастя
спасибо, что показали.
а у меня за 3 еще нет
Може там не було товарів для кеш беку? Бо вже й за 6 число нарахували
Море Щастя• 13 сентября 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Были, и злагода и другие. И за пятое число тоже ничего нет до сих пор.
Может вы в Киеве и вам быстрее? Буду ждать
Агент Пинкертона• 13 сентября 2024
Ответ дляВесела пiсенька
А мені тільки за 3 число зарахували, за 5 в Сільпо немає і пізніше за АТБ немає
Чемодан-Вокзал-Майами• 14 сентября 2024
А мені нарахували за 8 вересня , а за 7 немає(
Море Щастя• 14 сентября 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
и мне только за 8,
а с 3 числа ничего нет
Чемодан-Вокзал-Майами• 14 сентября 2024
Ответ дляМоре Щастя
и мне только за 8,
а с 3 числа ничего нет
Может ещё начислят
Все до блиску• 20 сентября 2024
А мне с 11 числа ни единого начисления. Причем нагло пропущены 4 и 10 число, а в чеке есть продукты нац кешбека.
автор Весела пiсенька • 20 сентября 2024
Ответ дляВсе до блиску
В мене теж 11 останній день поки, думаю може днів десять чухаються поки нарахують, то буде пізніше.А так ніби всі дні є, 4 теж не бачу але не пам´ятаю точно,чи купувала щось кешбечне. Зараз дивлюся що з наклейкою тою те й беру, якщо є вибір. Жаль, що лише до нового року цей кешбек(
Ответ дляВсе до блиску
Отако вже набігло з 2 по 11
Чемодан-Вокзал-Майами• 21 сентября 2024
Ответ дляВсе до блиску
У меня тоже так (
Ксерокопия ночи• 03 октября 2024
Кому-то начислили за 29-30 сентября?
У меня 1 октября обнулилось все, и сегодня написали общую сумму за сентябрь, в которую так и не вошли последние 2 дня.
Нормально они мухлюют??
автор Весела пiсенька • 03 октября 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Кому-то начислили за 29-30 сентября?
Нормально они мухлюют??
За 29 є а за 30 немає( Хоч подивилася чеки, 30 купувала на 550 грн і там були товари, на які повинно було нарахувати кеш бек. Хитро придумали.
Ксерокопия ночи• 03 октября 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Канули в лету эти дни. Завтра в поддержку напишу, дурят нас как хотят!
автор Весела пiсенька • 03 октября 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Напишіть, будь ласка, що вони вам там скажуть(якщо дадуть відповідь).
Ксерокопия ночи• 06 октября 2024
Ответ дляВесела пiсенька
В поддержку написала, сказали прислать чеки) У меня их нет.
А сегодня начислили за 29-30 сентября и 1,2,3,4 октября.