Твоя сусідка• сегодня в 17:37

Продовження теми льодоходів

Я почала цю тему, бо, з огляду на зміну клімату і характеру зими в Україні, сама намертво вжилася в льодоходи і не розумію, чому таку хорошу штуку ігнорують.
Виявилося, що деякі люди бояться, що про них погано подумають.
Ну так, краще боятися впасти 😁
Ви серйозно впевнені, що про вас хтось думає?
Далі.
Щодо злітають.
То або занадто великі, або...
У мене перші були з пласкими шипами на шість шипів. Навіть трішечки такі малувато, але нормально.
Не злітали.
А другі були з Аврори, розмір якраз нормально, вісім шипів.
Спочатку двічі злетіли.
А потім я зрозуміла, що занадто багато натягувала ті льодоходи на нісок, тому на задніках вони робилися вільнуватими.
Тому просто натягуєте на нісок трохи, аби трималося, і все ок. Сила натягу на усю підошву посилилася.
І ще нюанс, коли все одно злітають, чи спадають...
Якщо йти по снігу. Не обов´язково, але можуть спадати.
Маю на увазі, коли сніг до кісточок. Ну то не обов´язково, але буває.
Далі буде... 😁
Arctic777• сегодня в 17:47
Смешная, купи нормальне взуття
автор Твоя сусідка • сегодня в 17:52
Ответ дляArctic777
Смешная, купи нормальне взуття
Як нормальна ожеледиця, та ще й з купами розталого і знову замерзлого снігу з льодом, то не дуже смішно.
Тут рятують тільки льодоходи
Апрельская капля• сегодня в 18:00
Ответ дляТвоя сусідка
Тут рятують тільки льодоходи
Но вы же пишете очевидные вещи
Горськ• сегодня в 18:14
Треба і собі розглянути на наступний рік.Дякую автор.
автор Твоя сусідка • сегодня в 19:28
Ответ дляГорськ
Рада, якщо підказала щось корисне
автор Твоя сусідка • сегодня в 19:29
Ответ дляАпрельская капля
Но вы же пишете очевидные вещи
Ні, як виявилося вчора, люди чомусь бояться тих льодоходів і не знають, що робити, коли останні сповзають.
Ну от, ділюся досвідом
Апрельская капля• сегодня в 19:30
Ответ дляТвоя сусідка
Ну от, ділюся досвідом
Ну дураки значит