Безсовісна кума• 07 сентября 2024

Нездорові відносини із солодощами

Я відкрила шоколадку до кави, щоб з‘їсти шматочок, і от вже доїдаю її повністю.
І останнім часом так постійно.Мене дуже нервує моя поведінка.
Бо мій раціон кожного дня максимально наближений до здорового і збалансованого і оця надмірна, неконтрольована любов до солодкого туди зовсім не вписується.

Кому з вас вдалось розірвати стосунки із солодким?Діліться досвідом і порадами)
Дякую❤️
Топтунша• 07 сентября 2024
Вы закрываете сладким какую-то пустоту в душе, у кого-то шопинг, у кого-то экстремальные виды спорта, у вас сладкое

автор Безсовісна кума • 07 сентября 2024
Ответ дляТоптунша
Можливо так і є(
Я не так давно схудла на 12 кг, важкими зусиллями і тепер не знаю куди ділась моя сила волі і дисципліна.Зараз з таким успіхом швиденько наїм все назад
KristinkaCute• 07 сентября 2024
Ну.... Автор)) просто так разорвать отношения с шоколадками когда перед глазами лежит целая плитка не так уж и просто. Я просто знаю себя, что если отломил кусочек то потом остановиться будет нереально. Поэтому мой способ решения проблем - я не покупаю шоколадки зная свою эту слабость.
Из сладостей которые есть к кофе и чаю в доме это обычно - домашний пирог шарлотка, изюм, финики, курага, мед, домашнее варенье и так уже длительное время. Срывов нет.
Докладальниця• 07 сентября 2024
Зачем покупаете целую шоколадку, если знаете, что не можете остановится? Купите экстра черную тогда, от нее минимум вреда. Или одну конфету, сбейте оскому и всё. Не держите дома сладкое
Однозначно• 07 сентября 2024
У меня точно так..не могу ничего поделать с собой . Особенно когда нервничаю ем много сладкого
Топтунша• 07 сентября 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Можливо так і є(
Пойдите к хорошему психологу, только ищите по рекомендациям, чтобы человек был опытный, с классическим образованием, а не скучающая домохозяйка после курсов.
Вам там все разложат по полочкам, вообще в голове прояснится очень сильно и может начаться совершенно новая жизнь
Кіна не буде• 07 сентября 2024
Всегда относилась скептически, но оно работает. Попробовала добавку с хромом и хитозаном, меня реально не тянет на сладкое. Даже не так, сладкое стало не вкусным

Божий одуванчик• 07 сентября 2024
У меня шоколад это единственная радость в жизни на данный момент, посидеть в тишине и съесть шоколадку с чаем, такая себе медитация
Пожарник• 07 сентября 2024
Авторе, солодке - як наркотики. Я також не можу з´їсти маленький шматочок і зупинитися. Але якщо взагалі не купувати ту шоколадку, живу спокійно.
Намагайтеся купувати шоколад з великим % какао продуктів (80-90), сильно багато не з´їсте.
Божий одуванчик• 07 сентября 2024
Я еще тортиками иногда балуюсь, именно в стрессовые периоды жизни, давно замечаю что тянет на сладкое, когда в жизни все спокойно, сладкого и не хочется
Брюльтик• 07 сентября 2024
Ответ дляДокладальниця
Экстра-черный шоколад на любителя
Пліснявілий сир• 07 сентября 2024
Ответ дляТоптунша
Бред какой!
Едят сладкое просто потому что нравится. А кто-то любит селедку или свиные уши. Что они закрывают?
Брюльтик• 07 сентября 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Бред какой!
Речь о НЕУМЕРЕННОМ ПОЕДАНИИ сладостей
Пліснявілий сир• 07 сентября 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Можливо так і є(
Яка Ви молодець! А Вам не шкода буде проробленої роботи і зусиль? І це заради шоколадки?
Я сама можу за раз і дві 100 грамові шоколадки з’їсти. Але коли поставила собі завдання привести свою талію до 64 см, то просто поставила контроль над собою - солодке я не їм. Хоч в холодильнику у мене завжди в запасі є шоколад.
курасаны• 07 сентября 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Можливо так і є(
Я з вами... все так само і в мене. А зараз якийсь етап пофігізму на себе настав.. їм солодощі,бутер можу.
Вага пішла вгору, а руки опущені
пу_пугренчик• 07 сентября 2024
Я вчора купила за знижкою ковбасу-морозиво на 1 кг і все ізжерла. Другий день пронос.
Пліснявілий сир• 07 сентября 2024
Ответ дляБрюльтик
Речь о НЕУМЕРЕННОМ ПОЕДАНИИ сладостей
Ок. А что скажете про неумеренное поедание картошки? А перца? Люди просто едят то, что им нравится.
Не нужно везде лепить какие-то психологические моменты. Глупая эта мода на психолухов)
пу_пугренчик• 07 сентября 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Бред какой!
Цукор і оселедець дають різну кількість ендорфінів. Це як порівнювати кефір і горілку. Той, хто п´є літр кефіру в день - молодець, а хто 1 л горілки - алкоголік.
Мілася-6892• 07 сентября 2024
А я не люблю сладкое.
Очень редко могу съесть торт на день рождения, либо желейки ну или шоколад раз в полгода может))
Лежат дома те сладости, я их не хочу.

Пліснявілий сир• 07 сентября 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Ну так комусь оселедець дає куди більше задоволення ніж цукор, не дивлячись на кількість ендорфінів.
Порівняння з горілкою некоректне. Ви б ще порівняли соску малюка з цигаркою)
Вбигудях• 07 сентября 2024
Я все життя плмішана на солодкому, протистояти спокусі практично неможливо. Тому я дуже рідко печу і намагаюся не купувати солодкого. Якщо вдома є цукерки, то зрив гарантовано.
пу_пугренчик• 07 сентября 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Це фізіологія, наука.
Пліснявілий сир• 07 сентября 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Це фізіологія, наука.
Так як наука пояснює той факт, що хтось не любить шоколад, а отримує задоволення від оселедця?
Ламборджини• 07 сентября 2024
Ні , не вдалось , це кохання на все життя 😂
Але скажу чесно , іноді не хочеться але проходжу поряд с цукерками і думаю візьму одненьку і на цьому звісно не закінчується . Це як наркотик якийсь 😟тільки мозок почув солоденьке як хоче ще і ще
Мозговая пилочка• 07 сентября 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Можливо так і є(
І заробили собі РХП
Ширли-Мырли• 07 сентября 2024
В мене теж з цим проблеми, ніколи не купляємо багато цукерок. Тільки так, щоб з´їсти за один раз. Якось на роботі була ’запара’, реально відчувала полегшення, коли з´їдала цукерки з кавою - додавались сили після маленької радощі і працювала далі. Так я кожен день виходила і купляла 100 грам цукерок, з попередженням: строго 100 грам. Не 200, не 150, не 120
Коли на дієті, то складно. П´ю каву без цукру, беру цукерку, насолоджуюсь, коли шоколадна цукерка тане в роті від гіркої гарячої кави . Але цукерка швидко закінчується, а кава ще є
Беру ще одну цукерку - ну, думаю, я ще в межах дозволених калорій. Потім ще одну.... Потім ще одну і ще одну - яка вже нафіг різниця, ще одна цукерка до купи зжертих. Так і півкіла цукерок немає
Брюльтик• 07 сентября 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Глупо - это обзывать психологов психолухами
пу_пугренчик• 07 сентября 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Задоволення це чисто гормональне поняття. Любити можна все, що завгодно, але залежності викликають певні речовини, які місцяться в певних продуктах, бо саме вони підвищують ендорфіни шаленими темпами, а не помірно, як всі інші продукти. Оселедець ніколи не сформує залежність, через яку людина буде готова вбити себе і руйнувати своє життя, а алкоголь і цукри - сформують.
Пліснявілий сир• 07 сентября 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Виділенню ендорфінів може сприяти, наприклад, шелест хвиль, але це не значить, що сформується залежність від морського прибою)
Алкоголь викликає залежність, цукор - ні. Не можна навіть порівнювати.
Пліснявілий сир• 07 сентября 2024
Ответ дляБрюльтик
Ходите до психологів з будь-яких причин?
Чи може самі нещодавно пройшли курси психологів?