АфродитаПетровна• Изменено 07 сентября 2024

Весь день в мыслях Базилевичи, семья и его дети

Не знаю что со мной. Везде эти фото, видео. Мне уже самой плохо. Как будто с ним проживаю это горе
Надеюсь это не просто интерес и наблюдение горя, просто я цепенею и даже слезу выдавить не могу ( была на нескольких похоронах) а потом все время об этом думаю, прокручиваю, разные варианты в голове, мысли. Как будто я смотрю фильм со стороны и не верю что это правда.
Как будто это сон. Хотя у самой много проблем, но в мыслях уже 3 день эта семья
Такое впечатления что вот есть только эта семья и больше ни о чем не могу думать, отвлекаться, даже перед сном они всплывали и эти похороны
Emm11117• 07 сентября 2024
Ответ дляvidivan
Слухайте, досить вже. Стидно навіть читати таке. Ви взагалі ч своєму розумі?
Мені дійсно шкода максимально цього хорошого чоловіка, це погано про таке писать?

Emm11117• 07 сентября 2024
Ответ дляМиззери
вы ничего про эту семью не знаете, лучшее что вы можете сделать это отнестись с пониманием к чужому горю и оставить свои глупые выводы при себе
Тут навряд чи прийде він чи родичі і будуть це читать, на Порадниці) а думки інколи краще виразити, може вони комусь пригодяться.
Миззери• 07 сентября 2024
Ответ дляEmm11117
Удалено администрацией...
Emm11117• 07 сентября 2024
Ответ дляМиззери
Удалено администрацией...
Це не вам судити і не мені
Миззери• 07 сентября 2024
Ответ дляEmm11117
Це не вам судити і не мені
ну так и не судите по фамилии внешности и фото
Emm11117• 07 сентября 2024
Ответ дляМиззери
Оцінка людей по фенотипам ще ніколи мене не підвела)
ingaruta• 07 сентября 2024
Ответ дляМиззери
Удалено администрацией...
А за скільки ви здали переселенцям свої київські квартири зі спадку?
ingaruta• 07 сентября 2024
Ответ дляМиззери
Баксів 600 маєте з переселенців навару?А податки не плотите?
Mittens• 07 сентября 2024
Я Вас дуже розумію. Теж не виходило з голови, дуже шкода, страшне горе. Особливо коли була така любляча і дружня родина, такий міцний зв´язок. Це все наче якийсь сюр.
А ці падлюки тільки радіють і вірять своєму святому телевізору. Зомбі..

Emm11117• 07 сентября 2024
Ответ дляПиши-пропало
У них двоим детям уже исполнилось 18 лет)
Прекрасно, а звичайного Миколу з двома малолітніми без грошей і зв´язків ТЦК запихають в бусик і ще поб´ють десь в ямі, а потім він помре через тиждень на фронті, але ніяких репортажів про нього не буде.
Oksana0612• 07 сентября 2024
Ответ дляEmm11117
У Львові кожного дня похорон, ховають тих, хто загинув на фронті. І кожного дня є репортаж про цих людей.
Миззери• 07 сентября 2024
Ответ дляingaruta
Emm11117• 07 сентября 2024
Ответ дляOksana0612
Розпіарений у всіх соцмережах про кожного? Сумніваюсь, бо вся Україна не знає їхні прізвища, а прізвище цієї родини вже всі знають
Миззери• 07 сентября 2024
Ответ дляEmm11117
вопрос - вам нужна такая слава и такой пиар?
Oksana0612• 07 сентября 2024
Ответ дляEmm11117
Так як знали прізвища людей і дітей, що загинули від ракет в Одесі, Києві, Дніпрі чи Харкові чи іншому місті
Emm11117• 07 сентября 2024
Ответ дляМиззери
Питання в тому що житті цих людей чомусь здаються більш цінними, ніж життя інших. І дійсно, одні можуть при дорослих дітях пересуватись спокійно Львовом чи іншим містом, а когось зразу беруть в бусік, ще й з туберкульозом, грижами, що може їх там просто похоронить. Ви думаєте це справедливо? Серйозно?
Миззери• 07 сентября 2024
Ответ дляEmm11117
вы можете создать тему и порассуждать в ней про это, не вижу смысла писать тут не в тему эти комменты
Emm11117• 07 сентября 2024
Ответ дляМиззери
Та ви шо)
Astraja_• 07 сентября 2024
Ответ дляEmm11117
Нє просто вона копія моєї дуже близької знайомої, етнічної росіянки яка все життя зраджувала чоловіку і не любила його, а любила випить і погулять. Я ж просила не шакалить, мені дійсно шкода цих людей, але найбільше шкода дітей і чоловіка, сподіваюсь він переживе горе і знайде люблячу людину. І при цьому мені обідно за інші родини, які обділили в висвітленні їхнього горя, бо в них не було зв´язків з ким треба і грошей
А що тим родинам толку з висвітлення горя, навряд чи Ярослав цей вважає плюсом, що всюди їх фото та обговорення і не думаю, що сім´ї інших загиблих хотіли б, щоб їхню сім´ю отак по кісточкам розбирали, ходили по соцмережам, читали що там написано, відео та фото дивилися в сенсі цікавості подивитися на загиблих, як в зоопарку, обговорювали, любила його дружина чи ні, висловлювалися що чого от їх похорони всюди, а наші ніде не публікуються.
Писали тут, що профіль на фб закрив закрив цей чоловік, бо хейт лився . Кому потрібна така відомість та щоб мільйони на тебе дивилися, як горюєш на похороні, розглядали рідних в трунах, обговорювали що і як.
Така сумна ’відомість’ як покарання, тепер будуть відслідковувати,як він, чи не спився, чи не самовбився, чи пішов в ЗСУ, чи одружився, чи достатньо скорбить. Яка користь та задоволення від всього цього? Ви б на його місці саме цього хотіли б?
От хіба що більше фінансової допомоги, можливо, було б іншим родинам при отакому препаруванню їхнього горя, але чужі гроші це чужі гроші, ні я ні ви не маємо право фукати що хтось перераховує кошти туди куди вважає за потрібне, та й неефективно це, знаєте, що потрібна допомога ще комусь - виставляйте прохання, реквізити, зніміть відео - для цього не потрібно грошей, Ярослав цей навряд чи оплачував зйомки похорон власної сім´ї та себе на розвалинах та платив кошти,щоб соцмережі та новини це розміщували.

Веточка сакуры67• 07 сентября 2024
Ответ дляEmm11117
У нас уже столько детей погибло , семей целых. У них тоже у всех есть имена и фамилии. А все они какие-то безымянные на фоне этой семьи,.
Дафна• 07 сентября 2024
Я вообще на поняла почему налепили столько фейспалмов на мой вопрос чем известна была эта семья Львове. Типа ’ позорно такого не знать’?
Emm11117• 07 сентября 2024
Ответ дляingaruta
Виїхавші і ті, що повертатись не збираються, ви не розумієте що їм найбільше болить за Україну) там ще є така Love Love Love, та взагалі турбопатріот в вакуумі
Emm11117• 07 сентября 2024
Ответ дляMittens
Про яких ’Нових друзів’ в лапках там мова?
Emm11117• 07 сентября 2024
Ответ дляAstraja_
Я неіронічно думаю, що цей піар замовили родичі його дружини чи її ’нові друзі’, як там було написано дивно в скріні наверху. Що це означає цікаво. А він як завжди жертва, яку ніхто не спитав((
Emm11117• 07 сентября 2024
Ответ дляВеточка сакуры67
Бо в них немає зв´язків, коштів. Я не бачу чим ця родина краща за інших, і інтелигенції в нас вистачає. Вона взагалі розповідала якісь лекції про парфуми і решту часу, скоріше за все, сиділа на шиї в чоловіка.
Espresso_caffe• 07 сентября 2024
Ответ дляAstraja_
весь Львів піднявся в жалобі, скільки людей прийшли на похорон і це важливо, місто об´єдналося в обуренні та підтримці постраждалої людини в його горі

так, це горе висвітлювали, і так - я підтримую це висвітлення, щоб люди бачили і знали справжнє обличчя війни

пуйло обіцяв нам показати докомунізацію, ось ми бачимо своїми очима спроби повернути нас в кацапьске рабство, від якого страждав сторіччями наш народ, і нехай кожен усвідомить ціну власної свободи і власного вільного життя з переглядом відеоматеріалів
@ альонка@• 07 сентября 2024
Всі пишуть навіщо скрізь розповсюдження про цю трагедію і самі ж продовжують тут це обговорення.
owl62• 07 сентября 2024
Ответ дляЮся шопоголик
Вот!
Все кто вышли в подъезд спрятаться, все погибли а он остался в квартире и выжил, так что и не знаешь как лучше(

Там с ними погибла известный гинеколог женщина и мужчина посадовець тоже відомий про них ни слова, + в тяжелом состоянии семья внучка+ дочка( осколок в сердце)+ бабушка ( ноги парализовало) тоже нигде не пишут
За эту семью было в СМИ, было фото осколка, большой осколок на пол-ладони
ingaruta• 07 сентября 2024
Ответ дляEspresso_caffe

Emm11117• 07 сентября 2024
Ответ дляEspresso_caffe

Фаріон все місто проводжало, Іру Чеку проводжало бо це герої України і багато зробили. Це просто родина, яка виявилось по якимось причинам кращою за інших