Мальчижка• 07 сентября 2024
Виїзд. Де можна сподіватись на допомогу з дитиною-інвалідом?
Не виїжджали закордон ще нікуди. Знімали своїм коштом житло на Закарпатті, не ВПО. Але хазяїн навесні підняв ціну на 100 євро, а тепер затіяв продаж і витискає нас.
Чоловік виїздний, робота віддалена, дитина на інд. навчанні, я вже 4 роки не працюю, лише тьютор дитини. Тварин нема. Нині стоїть дилема: чи шукати нове житло поруч (просять від 600уо), чи їхати деінде на захист. Знімали за 350$, але умови дуже-дуже скромні.
Чоловік їхати не хоче, але не категорично. Я теж не хочу, бо більш-менш тут прижилися і знову зриватись. Якби не хазяїн, сиділи б і далі. Але треба обирати.
Всі мають англійську розмовну, чоловік - С1, є машина. Нема нікого, до кого б можна було приїхати на перший час закордоном, хіба шо, у Греції. Але ніц не знаю, чи дають там якийсь прихисток взагалі.
Німеччина точно ні, це наша спільна думка.
Можливо, десь для таких сімей є окремі програми, чи, не знаю, пільги. Можемо знімати житло самостійно, але от десь до 600-800 євро на місяць. На пмж ми не заглядаємось, але, принаймні, перезимувати без відключень світла було б здорово. Бо тут навіть ті квартири, що по 700-1000 уо, мають ті ж графіки відключень, що й кімнати в комуналці, от шо плавить. При тому шо от поруч кордон перетни, і за ті ж гроші ні відключень, ні сирен, ні ракет…
Вдячна буду за всі поради, контакти і думки. Будь ласка, будьмо на позитиві.🙏
Мне без сахара• 07 сентября 2024
Нічого так собі ціни на аренду на Закарпатті(( В Києві однокімнатна на Печерську 18тис.грн.
іронічна антитеза• 07 сентября 2024
Однозначно Германия. Но вам не подходит по каким-то причинам(
іронічна антитеза• 07 сентября 2024
Ответ дляМне без сахара
Не все так однозначно. Цены очень разные, как и запросы по условиям. У автора есть возможность такое жилье снимать. Мы снимали неплохую двушку за 6 тыс.
Мальчижка
• 07 сентября 2024
Ответ дляМне без сахара
Так отож(((
І якби ж то за ці гроші ти отримував, принаймні, енергетичну незалежність…
Мальчижка
• 07 сентября 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Так. Не підходить.
БоВжеВільна• 07 сентября 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Якщо чоловік працює і отримує зарплату офіційну, то так, Німеччина не підходить
Мальчижка
• 07 сентября 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Я можу показати, як виглядають нинішні умови. Але тоді ми погодились на хвилі страху. Нині я дійсно хочу кращі умови, і не бачу в цьому поганого. Я забула, як виглядає посудомийна машина чи кондиціонер, духовка тут не працює, а холодильник і матрас ми самі купили. І досі спимо просто на підлозі. Тож не думаю, що ми такі вибагливі. От вам підлога і стіни, щоб не голослівно:
Мальчижка
• 07 сентября 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
В Іспанію їдьте
Там комфортно буде
Медицина безкоштовна
Там комфортно буде
Медицина безкоштовна
Дякую за думку. А може, кинете якесь посилання на сайт, чи щось, де конкретно умови можна почитати?
Докладальниця• 07 сентября 2024
За аренду будете заграницей платить столько же что и на ЗУ платите сейчас - я тоже уехала из Черновцов, поснимала год как в пригороде Парижа, и решила, что ну его...
Но! Заграницей ’перезимовать’ не снимете, все сдается долгосрочно на 1-3 года контракт, часто без мебели. Снять тяжело. Не везде так, конечно.
Мальчижка
• 07 сентября 2024
Ответ дляДокладальниця
Так, я це розумію, саме тому і питаю про пільги та програми. Дякую за думку!
Крижана бурулька• 07 сентября 2024
Ответ дляМне без сахара
Я здаю однокімнатну на Печерську біля метро палац Україна за 27 тисяч :)
Мальчижка
• 07 сентября 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Хіба там заборонений вʼїзд людям із зарплатнею?
Хоча, однаково ні, то не зважайте.
Однозначная• 07 сентября 2024
Ірландія. З березня змінилися умови. Зараз житло надають на 90 днів і €38 на тиждень допомоги на дорослого і 27 на дитину. А через 90 днів ви можете опинитися на вулиці. Аренда будинку від 1К в глухому місці, від 2К в містах. Є програма компенсації для власників помешкання, за те що приймають українців, але знайти дуже важко. Не дуже знаюся на дітях з особливими потребами, але на значну підтримку розраховувати не варто.
іронічна антитеза• 07 сентября 2024
Ответ дляМальчижка
Странно, такие условия за ваши деньги ещё поискать нужно.
Давно было пора менять жилье
Снегопадка• 07 сентября 2024
В Польшу может вам? Инвалидность подтвердите здесь и будете получать на ребенка порядка 3000зл, если случай тяжёлый. Программа на бесплатное жилье правда изменилась - теперь только в местах коллективного размещения можно пожить бесплатно какое то первое время. Впрочем вы можете в такое место приехать и жить пока будете искать квартиру
Однозначная• 07 сентября 2024
Там є відповідь від Colm Smullen він, по-можливості, допомагає знайти ірландську родину
БоВжеВільна• 07 сентября 2024
Ответ дляМальчижка
Хоча, однаково ні, то не зважайте.
Ні, не заборонений. Але допомоги не буде, все за свої гроші. А ціни вищі , ніж в Україні. Мед страховка обовʼязкова, проїзд, оренда і тд.
Мальчижка
• 07 сентября 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Давно было пора менять жилье
Можливо. До травня було 250, плюс локація непогана, тож, не рипалися.
А тепер шукаємо - за ті ж гроші лише стрьомні бабушатники на виселках. Підняли всіх знайомих - ніц ніхто не пропонує навіть недешевого.
То ще й ріелторам плати.
Мабуть, знову хвиля приїжджих через погіршення ситуації. Чи хтозна.
Але так, я від життя в хліву стомилася. Якщо вже платити, то за людські умови.
То ще я санвузол не показувала….
То ще й ріелторам плати.
То ще я санвузол не показувала….
іронічна антитеза• 07 сентября 2024
Ответ дляМальчижка
То ще й ріелторам плати.
То ще я санвузол не показувала….
То ще й ріелторам плати.
То ще я санвузол не показувала….
Попробуйте помониторить Словакию или Румынию. В Румынии жилье точно можно недорого снять, ехать недалеко и цены там адекватные на все.
Мальчижка
• 07 сентября 2024
Ответ дляОднозначная
Дякую за контакти🙏
Сяду сьогодні читати.
Мальчижка
• 07 сентября 2024
Ответ дляСнегопадка
Дякую за думку.
Судячи з тем на форумі, склалось враження, що у Польщі більше геморою, ніж допомоги, але може я хибно сприйняла.
Нам ще дуже важливо, щоб країна не мала претензій до форми навчання дитини. Щоб не наполягали на обовʼязковому відвідуванні офлайн шкіл. Бо були у знайомих прецеденти.(
Ручки-Крючки• 07 сентября 2024
Для вас ідеальна Англія. Потрібно знайти через Інтернет спонсора. Там є виплати.
Мальчижка
• 07 сентября 2024
Ответ дляБоВжеВільна
А, зрозуміло.
Дійсно, гарне зауваження, дякую.
Треба ще оце все рахувати до витрат при розгляді варіантів.
Дійсно, гарне зауваження, дякую.
Додекаэдр• 07 сентября 2024
Ответ дляМальчижка
Дякую за думку.
Тоді це Румунія, Болгарія чи щось таке. Але виплат там не очікуйте
Додекаэдр• 07 сентября 2024
Ответ дляРучки-Крючки
В чоловіка автора є дохід, то ж виплат не буде
Мальчижка
• 07 сентября 2024
Ответ дляПанна Кота
А гривні вже не ходять в Україні? Тіки долари та євро?
Бачте, власник житла бажає оплату в євро. Бажано, готівкою. Але коли гарний настрій, то згоден прийняти оплату в гривні по комерційному курсу на день оплати.
Так шо, сарказм ваш і не сарказм геть(
Мальчижка
• 07 сентября 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Так, думала про Румунію, трохи мова лякає. Треба почитати, на яких умовах вони прихисток надають, чи мусимо ми відвідувати курси, чи можемо виїжджати, чи нема проблем з відвідуванням шкіл… Треба, мабуть, якийсь перелік питань скласти, на що звернути увагу. Згадала якраз, що подруга поїхала по ю4ю і тепер рипнутись нікуди не може, бо втратить захист. А я можу просто не знати про таке.
Дівчата, будь ласка, накидайте отаких важливих пунктів.
1. Чи є можливість їздити в Україну вільно?
2. Чи є інші зобов*язання(як-от обовʼязкова страховка чи відвідування мовних курсів)?
3. Чи є можливість продовжити онлайн-навчання в Україні, без місцевої школи?
4. Чи можна зняти житло на півроку?
Додавайте, будь ласка!
4. Чи можна зняти житло на півроку?
Додавайте, будь ласка!
Мальчижка
• 07 сентября 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Так, з точки зору мови - однозначно Англія/Ірландія. Кіпр може ще…
Виплат, мабуть, ніде нема, якщо чоловік працює офіційно? Чи я могла б з дитиною на щось податися?
Знайомі мені казали, що у них(Белфаст) вже центр допомоги біженцям згорнули. Схоже, що згортають програму.
Але ж там не можна жити десь у соціальному житлі? Чи лише їдеш до свого спонсора?