Ніка Найз• 08 сентября 2024

Шольц настаивает на том, чтобы сотни тысяч украинских беженцев войны как можно

Канцлер ФРГ Олаф Шольц настаивает на том, чтобы сотни тысяч украинских беженцев войны как можно скорее начали работать в Германии.

Об этом, как пишет Sueddeutsche Zeitung, политик заявил в субботу во время встречи со своими избирателями в Тельтове, земля Бранденбург, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

Благодаря так называемому Job-Turbo, программе федерального правительства, количество работающих украинцев выросло до более 200

"Но добавилось еще несколько сотен тысяч... Поэтому я хочу, чтобы работа была выполнена", - заявил канцлер.

Глава немецкого правительства признал, что без прохождения определенных процедур нельзя сразу работать в соответствии с квалификацией, но начинать можно, например, с неполного рабочего дня, а сертификаты получить позже, такая практика применяется в других странах, сказал Шольц.

Он возложил ответственность на федеральные земли и работодателей. В землях есть слишком много дублирующих органов по признанию профессиональных степеней и квалификаций.

"Это чушь. Мы очень стараемся уменьшить количество органов признания (документов - ред.)", - сказал Шольц и добавил, что не может быть так, чтобы из 2000 врачей, которые нашли защиту в Германии, только 120 получили разрешение на работу. Источник: https://censor.net/ru/n3508785
Счасье• 08 сентября 2024
Ответ дляMarinamariana
У них зарплаты огромные
там залежить від налогового класу. 40 % це молодий незасватаний ну і добре заробляє. їм вистачає, бідось не бачу)

Ева05• 08 сентября 2024
Ответ дляSherlok Holmes
я перекладач - дві мови диплом, 2 сама вивчила, одна- рідна.
У вас 5 іноземних?
Які саме? Просто цікаво.
Для себе хочу дотягнути знання німецької та англійської
Sherlok Holmes• 08 сентября 2024
Ответ дляЕва05
У вас 5 іноземних?
Які саме? Просто цікаво.
англ і нім - диплом. Польська і словацька.
олена олена• 08 сентября 2024
Ответ дляСчасье
чим цікавитися, якщо кажу у баварії такого нема
Доцчландтікет соціал працює по всій Німеччині. Ось інформація:

(UKRAINISCH)
🇩🇪🎫 DeutschlandTicket Sozial уже в дорозі!

✅ Ви хочете скористатися перевагами поїздок по всій країні на автобусах і залізничному транспорті? Тоді з 01.12.2023 у Вас буде можливість користуватися абонементом DeutschlandTicket Sozial за 39 євро на місяць від транспортних компаній, що входять до VRR.

👉 Що потрібно знати про DeutschlandTicket Sozial
Ви вже маєте SozialTicket у вигляді абонемента або місячного проїзного, але Ви хотіли б підписатися на DeutschlandTicket Sozial з 1 грудня 2023 року? Зверніться до місцевого транспортного підприємства та оформіть там заявку на отримання DeutschlandTicket Sozial за 39 євро на місяць як абонемент.

👉 Ви можете оформити DeutschlandTicket Sozial, якщо, наприклад:
🔹 є одержувачем допомоги по безробіттю II (Arbeitslosengeld II), допомоги для громадян (Bürgergeld) і соціальної допомоги (Sozialgeld, SGB II)
🔹 є одержувачем соціальної допомоги відповідно до SGB XII (Sozialhilfe, SGB XII)
🔹 є одержувачем житлової допомоги (Wohngeld)
🔹 маєте право на отримання допомоги відповідно до SGB VIII
🔹 маєте право на допомогу відповідно до Закону про допомогу особам, які шукають притулок (Asylbewerberleistungsgesetz)
🔹 маєте право на отримання допомоги відповідно до Закону про федеральну допомогу (Bundesversorgungsgesetz).

👉 Ви не впевнені, що маєте право на отримання соціального квитка DeutschlandTicket Sozial?
Запитайте про це безпосередньо в тому відомстві, яке надає вам допомогу. Там же Ви отримаєте необхідний документ, що підтверджує право на пільги (Berechtigungsnachweis або Trägerkarte), або довідку, що дає право на придбання соціального квитка DeutschlandTicket Sozial (Bescheid für den Erwerb eines DeutschlandTicket Sozial).

З цим документом Ви можете оформити DeutschlandTicket Sozial у транспортній компанії. Після цього сума в 39 євро щомісяця автоматично списуватиметься з Вашого рахунку. Вам більше не потрібно ні про що турбуватися, і Ви цілодобово мобільні.

✅ З DeutschlandTicket Sozial Ви можете користуватися всіма видами місцевого транспорту на території Німеччини, тобто автобусами, трамваями, міськими електричками та метро, а також приміськими поїздами, регіональними поїздами та регіональними експресами 2-го класу.

Квиток не дійсний для поїздок далекого прямування (наприклад, ICE, IC, EC), також виключено користування послугами приватних провайдерів, таких як FlixTrain.

Ви отримуєте квиток на чіп-картці у вигляді місячної підписки, що скасовується, за пільговою ціною 39 євро на місяць.

👉 Можливість передачі
DeutschlandTicket Sozial є персональним квитком і тому не підлягає передачі іншим особам.

👉 Проїзд додаткових пасажирів
DeutschlandTicket Sozial не дозволяє безоплатно взяти з собою в поїздку іншу людину.

👉 Гарантія мобільності
У разі затримок через затори, неправильне паркування або несправності транспортних засобів і засобів експлуатації Ви можете скористатися так званою гарантією мобільності. Вона діє, якщо обраний Вами вид місцевого транспорту скасовано або вирушає не менше ніж на 20 хвилин пізніше, ніж зазначено в розкладі.

Ви повинні пересісти на альтернативний вид транспорту протягом 60 хвилин. Якщо Ви натомість скористаєтеся IC/EC або ICE, або таксі, або послугами спільного користування (наприклад, автомобілем, велосипедом, спільним користуванням електронним туристом, транспортом на вимогу), ми відшкодуємо Вам до 30,00 євро з 05:00 до 19:59 та до 60,00 євро з 20:00 до 04:59 за наявності квитка DeutschlandTicket Sozial.

❓ У Вас є питання щодо DeutschlandTicket Sozial? Транспортна компанія VRR готує зараз відповіді на поширені запитання (FAQ).
ellllena.ua• 08 сентября 2024
Ответ дляСчасье
ну якщо ця розробка дронів так важлива для світу, то її куплятиме весь свіь і Україна розбагатіє) Німечина продає всьому світу технології, мед апаратуру, машини, фарму - одне розробка ліків по ціні, як весь українький врожай картоплі. Україна похерила свою науку, відсталість вже така, що не бійтеся, ніколи Німечину ій не здогнати
Интересный факт: киевлянин, блестящий инженер, специалист по медицинскому оборудованию, международные сертификаты в наличии, - здесь в Германии, переехал в начале войны, работает по своему профилю, - он в цехе один(!), т.к. нет специалистов, острая нехватка, слишком долго и энергозатратно учиться, тем более если минимальная зарплата на любой профессии попроще покрывает все твои потребности.

Но получается, что и у нас в Украине это все производится. Так где же деньги? Автопром убили, высокотехнологичную промышленность с профильными институтами убили, понимающих в этом людей разогнали. Такую страну просрали😢
Счасье• 08 сентября 2024
Ответ дляолена олена

(UKRAINISCH)

👉 Можливість передачі

👉 Проїзд додаткових пасажирів

👉 Гарантія мобільності

дякую, поцікавлюся. але ви мені ще про екскурсії, харчування, гуртки говорили. навідь якщо переплачую 10 євро - переживу))
олена олена• 08 сентября 2024
Ответ дляСчасье
Так, на гуртки заяву треба в дц написати, компенсують 15 євро щомісяця
У вас в школі немає харчування, в інших є. І точно є в садочках.
Екскурсії - Вам вже відповіли
Счасье• 08 сентября 2024
Ответ дляellllena.ua

ну так вже просрали, нема фіхівців і нікому не цікаво. я якось піднімала тему про нашу медицину, що треба розвивати власний мед туризм і вкладати не в лікування дітей за кордоном, а в свої можливості - мене затюкали, що в нас все чудово, що я погана мати, що не збираю грощі на лікування дитини за кордоном, а волаю за нашу медицину.
Счасье• 08 сентября 2024
Ответ дляолена олена
Екскурсії - Вам вже відповіли
у мене син ходить на гладіаторськи бої, в нього і так знижка, як у студента. за доньку питали - пільг нема, ходить просто у басейн по інвалідському, але там знижка - 1,50 євро. екскурсій, ну нема у школах, от у всіх знайомих питала, щоб дитину відправити - ніде нема

Blacky_Mik• 08 сентября 2024
Ответ дляellllena.ua
Чего только хомяки Германии стоят. И никто не возмущается))
Так хом´яки - це жива природа і багатство Німеччини, а біженки (дуже часто зросійщені, яскраві представниці російського менталітету) тільки обтяжують бюджет.
ellllena.ua• 08 сентября 2024
Ответ дляmarina26
Нет, немцы платят за каждого убитого их прадеда и будут платить за это вечно!
Вы сейчас иронизируете или всерьез? Мой прадед похоронен здесь в Германии, на кладбище погибших военнопленных; моя бабушка выросла полусиротой и отца видела в последний раз когда ей было 9 лет. В 89 она увидела впервые фото его могилы, сделанное мною. Вторая бабушка выросла в детдоме, тк оба родителя погибли на войне. Думаю, не нужно объяснять какой отпечаток это наложило на всю ее жизнь? Поэтому да, Германия всей моей семье должна.
Blacky_Mik• 08 сентября 2024
Ответ дляellllena.ua

так відповідь на ваше питання - у іншому питанні: а ХТО вбив технології в Україні?
олена олена• 08 сентября 2024
Ответ дляСчасье
Ви не можете з іншою школою відправити! Це обовʼязкові шкільні поїздки для учнів школи, як урок. Вони не щороку. Може ще будуть у вас.
І ситуації у всіх різні. Якщо ви в гуртожитку/таборі, то багато людей живуть в квартирах давно
Счасье• 08 сентября 2024
Ответ дляолена олена
додам у доньки інвалідність 80 град. що це нам дало? - дали житло тимчасовеґ. але ми зразу приїхали. бачу багато дітей, які приїхали пізніше у гуртожитках, таборах інваліди. от ще знижка у басейн - більш ніяких пільг
ellllena.ua• 08 сентября 2024
Ответ дляСчасье
ніколи мої діти нікуди не іздили. іздив син на 2 дні у альпи. але ми сплачували. це частка плати за штудієнколег. донька дуже хоче кудись поїхати, але нема шкільних екскурсій. оце ходить на Ізар вже 3 літо
Этим летом моя дочь ездила в христианский лагерь, оплата за две недели была чисто символически €516. Это из Ганновера до Австрии только на дорогу туда-обратно с тремя пересадками. Развлекух было много, ежедневно ходили в горы, на озера, много гуляли, спортивные конкурсы, в аквапарк три раза их возили, в клеттерпарк. Я очень довольна, ребенку понравилось. Поищите у себя в городе, должно наверняка быть что-то то подобное. Коммуна спонсирует, или сама церковь - не знаю, но основную часть расходов они берут на себя.
SantaMonika• 08 сентября 2024
Як всі переживають за українців в Німеччині, крім них самих
Все в них буде добре, я чомусь впевнена
ellllena.ua• 08 сентября 2024
Ответ дляЕва05
Знакомой пенсионный фонд прислал письмо. Ей работать нужно до 72 лет, что заработать пенсию около 300 евро.
Человек работает там с начала войны, уровень знания языка С2.
А сколько ей сейчас лет?
Счасье• 08 сентября 2024
Ответ дляellllena.ua
шукаю, питаю. є група українці в мюнхені на фб - ніякої інфи). ну думаю, на наступний рік щось придумаємо.
ellllena.ua• 08 сентября 2024
Ответ дляСланочка
Пособіє дорослий плюс підліток плюс кіндергельд = 563+471+250 = 1284. Цифри можна загуглити прямо зараз. І не треба сплачувати за житло.
Я отримую не мінімум, плачу за житло сама і виходжу на цю ж суму. При цьому працюю повний день. Ось вам і математика
А зачем вы киндергельд в свои расчеты включаете? Вы их получаете независимо от того, работаете вы или нет.

Сланочка• 08 сентября 2024
Ответ дляellllena.ua
Ок. Уже согласилась не раз. Но это дела не меняет. Работая и самостоятельно оплачивая квартиру выходит то на то
zosya1973• 08 сентября 2024
Ответ дляСчасье
яж кажу не дивиться рос каналів))
Да какие росканалы ? Вы на ютубе введите а поиск , Deutsch Wirtschaft´. Заголовки пестрят словами : рецессия, стагнация, кризис, падение. Даже немецкий особо знать не нужно. Вообще- то я очень заинтересована в процветании Германии, я тут какое- то время еще пожить собираюсь. Но те кто здесь лет двадцать живет, говорят, что Германия уже не та. Им есть с чем сравнить.
ішо• 08 сентября 2024
Ответ дляellllena.ua
а яким чином ви потрапили до німеччини ще у 80-і?
Счасье• 08 сентября 2024
Ответ дляzosya1973
ой, це все волання політ конкурентів. економіка німечини на 3 місці в світі, обігнала японію, це офіційні цифри , а не бла-бла журналістів. я вас запевняю, у нас теж багато хто сумує за совком і все не те, це нормальне явище старіючої людини)
Счасье• 08 сентября 2024
Ответ дляСланочка
так сидіть на соціалі) я б так і робила, якщо невигідно
ellllena.ua• 08 сентября 2024
Ответ дляBlacky_Mik
Своими же рученьками, продажные политики, это же не секрет как убивали запорожский Коммунар, алюминиевый комбинат, Искру, 77й завод, Радиоприбор итд, страшно все перечислять((
Сланочка• 08 сентября 2024
Ответ дляСчасье
Вашу думку я вже не раз почула, дякую) В мене інша мотивація
Элисо• 08 сентября 2024
Ответ дляСчасье
лікарю треба с1, а потім ще екзамени підтверження кваліфікації. це мінімум 3 роки.
Більше!
Элисо• 08 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Пособие надо уменьшать или убирать вообще.
Украинские беженки оттягивают на себя огромную часть бюджета Германии, которую можно и нужно отправить на помощь Украине оружием и снаряжением.
Ви ж розумієте,що допомогу скоротять і ніхто нічого не надішле Україні. Так завжди було. А більшість людей не працюють, по за їх дипломом немає роботи. А не тому, що ліниві (такі теж є, я розумію).
zosya1973• 08 сентября 2024
Ответ дляСчасье
Я буду очень рада, если вы правы. Хочется детям хорошей жизни.
Элисо• 08 сентября 2024
Ответ дляSherlok Holmes
ну нехай, але це реально. І ніхто цього не робить)
Так ще три роки не пройшло! А мову вчать, звичайно