ingaruta• 10 сентября 2024

Подмосковье, погибшие

путинское пво сбивало ракетами дроны на жилые дома.
Nat-li• 10 сентября 2024
Ответ дляBejza
Цікаво з яким сімейством, з мужиком, який має дружину?
С мифическим братом-военным, который из окопа скорбит за кацапами

Bejza• 10 сентября 2024
Ответ дляNenova
Так дітей шкода і тварин. Дорослих внепалітікі і у яких не всьо так однозначно -ні.
Так шкода кацапських дітей... так шкода, а шорхатись з одруженим норм для неї, там дітей не шкода
Bejza• 10 сентября 2024
Ответ дляNat-li
У неї ще є одружений військовий, може його мріє вивезти щоб спасати орковиродків на росії від кровожерливих бандерівців
Дождливая• 10 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Поки вони діти, і нікого не вбили, я завжди на боці дітей
Обоги, та никакого мальчика там не убило же, вы такое раздули, прям мальчика в трусиках оплачкиваете
natapril• 10 сентября 2024
Ответ дляКоролевишна
Стосовно дітей. Ніхто не правомочний засуджувати дитину. З цієї дитини може вирости як потвора, так і велика людина. Ця дитина потенційно може стати будь - ким. А тому жодна дитина на планеті не має вмирати. Ні американська, ні українська, ні кацапська. Незважаючи ні на що, ця дитина може стати великим миротворцем.
+100
Майбутня особистість залежить від умов виховання і дорослих, яких наслідує. Тому пуйло й покрало наших дітей, щоб виростити манкуртів.
А_К_М• 10 сентября 2024
Ответ для_Tiffany_
Радоваться смерти ребенка, пусть даже и русского, для меня равно быть таким же, как русские.
Каждый раз, читая восторженные посты о погибших детях, хочется спросить, а если бы перед тобой оказался русский ребенок, как в теме, 9ти лет, сможете убить? Он же опарыш, русеныш, фашик и т.д. Он же прийдёт убивать, значит его нужно убить. Сможете? Сможете нажать на курок, самостоятельно, не чужими руками? А малышей, годовалых - тоже сможете? А школу? Обычную русскую школу, полную русских детей, сможете взорвать?
У меня нет сочувствия к русским детям, но и радости тоже нет. Никаких эмоций. Мне всё равно.
Буде важко, але я спробую. Треба!
Борисфенка• 10 сентября 2024
Гарний день сьогодні, помилувалася фотками розбомблених будинків в Москві. Головне не зупинятися.
Подрысь• 10 сентября 2024
Ответ для_Tiffany_
никто не сможет, сюда только языком приходят потрепать и оппонента унизить.
Подрысь• 10 сентября 2024
Ответ дляBejza
Це мені пише та, хто тут в припадках б´ється за кацапським лайном? Де хоч одна буква де ви про українських дітей написали?
а вы мастер перекручивать )) и переходить на личности
читали бы внимательно, то увидели б, что ей всех детей жалко, а не только кацапских. Тем более тема сейчас о рашке.

Подрысь• 10 сентября 2024
Ответ дляТатьяна-8275
Эта тема создана для того, чтобы набрать хайпа на заголовке и отнести потом скрины в российские СМИ, мол смотрите, какие украинцы кровожадные и дикие.
браво, хоть кто-то догадался
ku4eravaku4erava• 10 сентября 2024
Ответ дляПросто Коза Я
Наши дети на них тоже не нападали, но сколько наших деток погибло? Мне не жаль. Пусть дохнут все, от мала до велика. Гореть им синим пламенем.
А сколько не родится из-за них
ku4eravaku4erava• 10 сентября 2024
Ответ дляAsya.od
Просто Сво стало немного ближе.
Да, на третьем году войны, никакого сочувствия - пофиг.
У меня радость , что мы може освободить маскву
lekon-lekon• 10 сентября 2024
Ответ дляMarinamariana
Все же не вся , не смотря на мою кровожадность , русские которые против войны и их дети не должны страдать ( хотя ракета конечно не разбирает куда летит), но смерти этой категории я не желаю
Ну, ще треба дізнатись відповідь на ’Чий Крим? Може не такі вони і проти
Kittu2008• 10 сентября 2024
Ответ дляMarinamariana
Те, кто против выехали из страны и не пострадают
lekon-lekon• 10 сентября 2024
Ответ дляПодрысь
потому что пропаганда с детства. Стоит ее сменить, так и правильные кацапы пойдут))
Невідомо тільки скільки поколінь українців загине, поки в кацапів зміниться пропаганда
Bejza• 10 сентября 2024
Ответ дляПодрысь
А я читаю уважно, в жодній темі вона не згадала про українських дітей, тільки кацапське лайно оплакує, прикриваючись, що всіх
lekon-lekon• 10 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Це я розмірковую чому мій брат на війні щоденно бачачи страшні картини вбивст не такий кровожадний як ви усі, диванні плакальщиці
Мабуть тому що у ’плакальщіц’ чоловіки на фронті, а діти щоденно сидять в бомбосховищах і життя підпорядковано обстрілам та тривогам. Мы всі вже травмовані цими подіями, мы вже інші і ми хочемо справедливості, що таким життя повинні жити агресори-кацапи.
Подрысь• 10 сентября 2024
Ответ дляlekon-lekon
нужны ракеты, чтоб изменить ход событий, чтоб хоть на равных было. А не то что, у них дрон, в у нас ракеты все сносят. Тогда и глядишь смена верхушки будет, а она будет, ничто не вечно. И новая пропаганда.
Может я безнадежный романтик, но чувствую, что так и будет.
lekon-lekon• 10 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Ну да, смерть дітей же багато змінить в цьому світі і зробить життя світлішим. Справді

(Сарказм)
Для того щоб не гинули діти треба зупинити війну. Кацапи не збираються її зупиняти, тоді ми повинні перестати стріляти і тоді кацапські діти будуть живі, а наших вони будуть використовувати як мобілізаційний ресурс в наступних війнах, бо планів у кацапської імперії багато. На вагах наші діти і кацапські, кого ви обираєте? Міру мір і все діти повинні жити тут не є відповідю?

Bejza• 10 сентября 2024
Ответ дляТатьяна-8275
Тему удалите. Нет никакого ребенка. Все дети живы.
То не діти
Мама Никитки-2• 10 сентября 2024
Как там у кацапов?
Здох Максим и х@й С ним.
Все. Тему можна закривати. Я висловила думку 99% українців
Мама Никитки-2• 10 сентября 2024
Ответ дляNatka A.
Не підтвердилось про дитину.
Вже всі русняві пабліки написали.
Загинула одна жінка 46 років. Все.
Ну і добре... Хай живе дитина.
Не вона на нас напала.
Коли почалась війна багатьом дітям ордло було 7-10 років. А тепер ці діти вбивають наших хлопців. Так шо, чим їх там меньше залишиться, тим чистіше в світі стане.
lekon-lekon• 10 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Байдужість? Тут половина кровожерливих істот чи то з росії пишуть щоб розганяти ненависть, чи то не від великого розуму
На кінець травня 2024 загинуло 548 дітей в Україні без урахування окупованих територій вкл.Маріуполь. ця цифра постійно росте, щодня гинуть і ранять дітей, вони стають каліками. Їх вбивають від великої любові?
lekon-lekon• 10 сентября 2024
Ответ для_Tiffany_
Всі ваші емоційни вкиди адресуйте росіянам, у них все перераховане вже сталось по відношенню до своїх, українських та інших нацменшин дітей.
lilu1990• 10 сентября 2024
Ответ дляlekon-lekon
Я не розумію що ви намагаєтесь довести. Смерть будь якої дитини це трагедія. Точка
lekon-lekon• 10 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Вашу кровожадність би і на полю бою. Могли би піти і кацапів убивати диванна убивця і агент справедливості. Велкам
І де ж ви живете в КР? Мало прильотів на минулому тижні було? Мабуть в кацапську церкву ходите, бо попи українцям закривають очі на вбивства , ракети, бо їм треба змиритися та покаятися. А вы в курсі, що навесні 2022 кацапи вже були за сотні метрів до Інгульця і могли б обстрілювати містян і вбивати
автор ingaruta • 10 сентября 2024
1 фото - Киев в первые дни вторжения
2 фото - Подмосковье сегодня.
Уже не так смешно, москали? Дальше будет ещё ’веселее’
автор ingaruta • 10 сентября 2024
Сейчас приедут к нам американцы с британцами и станем бить по болотам дальними ракетами.Сегодня новости.
Gvenna• 10 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Боже яка ніжна дамочка. Плаче за виблядками з боліт. Нема там дітей. Розходимось. Крапка.
lilu1990• 10 сентября 2024
Ответ дляGvenna
Я ні за ким не плачу. Я не ніжна, просто не треба оскотинюватися