ingaruta• 10 сентября 2024

Подмосковье, погибшие

путинское пво сбивало ракетами дроны на жилые дома.
lilu1990• 10 сентября 2024
Ответ дляAngel-Tereza
Ці діточки, за яких ти тут дуже свою сраку рвеш, дуже скоро виростуть, і підуть твоїх діточок вбивати. А взагалі сумніви беруть, чи ти не кацапка з якогось мухосранська
Поки вони діти, і нікого не вбили, я завжди на боці дітей

lilu1990• 10 сентября 2024
Ответ дляowl62
Ні, це не кацапка, це людина з Кривого Рогу, глибоко віруюча, ходить в якусь специфічну церкву і молиться за кацапів, ну типу, щоб Бог їх врозумив. Дітей у неї немає, так що за їхню долю не переживає
Вашу кровожадність би і на полю бою. Могли би піти і кацапів убивати диванна убивця і агент справедливості. Велкам
Dumky• 10 сентября 2024
Ответ дляТатьяна-8275
Редактируйте заголовок или сносите тему. Жалоба.
Ви так радієте, що кацапська істота лишилась жива?
Bejza• 10 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Я завжди і всюди пишу - я на боці дітей, усіх.
Щось я не бачила жодного вашого посту про українських дітей, які загинули, але коли пост про дохлих фашистиків, то ви зажди тут співчуття проявляєте, прикриваючись, що вам вісіх шкода, звісно всіх ушльопків фашисткьх вам дуже шкода, що втриматися не можете навіть коли бачите ці картинки
lilu1990• 10 сентября 2024
Ответ дляBejza
Так ви завжди тільки під фото дохлих кацапів це пишете.
Я пишу це під постами кровожерних шукачів справедливості, які розганяють ненависть на темі убивства дітей і таке інше, щоб виставити у поганому світлі українців
Татьяна-8275• 10 сентября 2024
Ответ дляDumky
Я за то, чтобы не нагнетать того, чего нет.
Татьяна-8275• 10 сентября 2024
Эта тема создана для того, чтобы набрать хайпа на заголовке и отнести потом скрины в российские СМИ, мол смотрите, какие украинцы кровожадные и дикие.
lilu1990• 10 сентября 2024
Ответ дляBejza
Ще раз

Bejza• 10 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Розганяємо, ви серйозно? Я бачу вас не коснулась тема війни?

Татьяна-8275• 10 сентября 2024
Ответ дляBejza
Да, я тоже считаю, что вы работаете на российски СМИ и разгоняете хайп на пустом месте.
lilu1990• 10 сентября 2024
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...
fishcka• 10 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS
Зараз наші пускають багато по різним містам, це приціл на майбутнє, як розвідка
та уже на 2000 залітають дрони, я думаю що наші військові те місце уже теж мають на увазі :)
lilu1990• 10 сентября 2024
Ответ дляBejza
Коснулось чи ні - це не виправдовує нічиєї кровожерності що стосується дітей
Нaталка• 10 сентября 2024
Ответ дляТатьяна-8275
Змініть врешті решт методичку чи що, це популярне було 2, 5 роки тому, саме тоді самки бігали й орали не можна,не можна бо понароблюють скрінів і понесуть куди треба, щоб українців кровожерливими показати. Самій не смішно?
Bejza• 10 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Ще раз

Кровожерливі українці, ви серйозно? Ви в цьому світлі, на фоні вбитих дітей українських просто стерво, яке співчуває дохлим орчатам, просто мерзота...
автор ingaruta • 10 сентября 2024
Ответ дляТатьяна-57fb
а вы что следите за всеми кто здесь? мне например все равно кто вы и где вы сидите целый день хоть в туалете у себя , а по поводу света у нас было по 6 часов 3 раза в сутки отключали свет и будет еще я уверена ....., вы наивная если сейчас есть 2 недели вы и рады вам все харашо и вы всем довольны стали сразу за голод я не писала не придумыйте на ходу а денег мне не хватает на то что нужно купить для дома даже например диван новый и телевизор не могу купить - это что нормально
пишите исчо.хАрАшо?
Bejza• 10 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Dumky• 10 сентября 2024
Ответ дляТатьяна-8275
Зранку була інформація про загабель, потім кацапи спростували. Але кацапи то ще ті… тому Ви точної інфи не знайдете. Але ж як зраділи… от то вже. Чи точно знаєте)?
lilu1990• 10 сентября 2024
Ответ дляBejza
Я завжди на боці дітей, усіх. Проти будь яких проявів насилля над ними. Мені більше нічого сказати

автор ingaruta • 10 сентября 2024
Ответ дляТатьяна-57fb
яка вам різниця на якому дівані вмерти-новому чи старому?а телевізор у багатьох для інтерєру.
LudaSHS• 10 сентября 2024
Ответ дляТатьяна-8275
Їм давно начхати на пости українців, і хейт, і на побажання українців в сторону рашки, особливо в дні найбільшої скорботи- загибелі діток наших Львов, Харків, Одесса, Київ ..недавно 15-16 літній хлопчик в Павлограді, кажись так
Їм не треба шукати таких тем, таких дописів в тг, фб , інста , тут . повно і так.
Вони їм вже не треба для адвокатування режиму свого, що веде вбивчу війну.
А нам давно по цимбалам має бути Щ О саме вони понесуть в свої пабліки.
Відчуття справедливості миру потребує у деяких наших громадян дописів такого порядку, бо багато болі. Це від болю, випромінення емоцій 😞
А не від ворожнечі і бажання вбивати.
Ирина-bbd0• 10 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
У поганому світлі перед кем?))))
Bejza• 10 сентября 2024
Ответ дляТатьяна-8275
Якби я оплакувала разом з вами цих опаришів дохлих, то я б хайпувала.. як ви, вам подобається оплакувати мерзоту в той час як гинуть українські діти
автор ingaruta • 10 сентября 2024
Ответ дляТатьяна-8275
Тему удалите. Нет никакого ребенка. Все дети живы.
щас
Ирина-bbd0• 10 сентября 2024
Ответ дляТатьяна-8275
Почему кровожадные? Разве не взаимные или ударили по правой.украинец должен подставить левую?))
Bejza• 10 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Ви завжди на боці кацапських дітей, уточнюйте, бо ви ні разу ніколи не написали це в постах про українських дітей.
Paolla• 10 сентября 2024
Я хочу, щоб наші дрони запускали щоночі. Щоб нешановні кацапи не спали ночами, відслідковували, що куди летить до ранку, а потім йшли на роботу з квадратною головою. І так кожен день!
lilu1990• 10 сентября 2024
Ответ дляBejza
Як скажете
lilu1990• 10 сентября 2024
Ответ дляBejza
Як скажете
lilu1990• 10 сентября 2024
Ответ дляPaolla
❗️Зеленський прагне закінчити війну цієї осені: «ставить все» на міжнародний тиск на рф, – EFE.