путинское пво сбивало ракетами дроны на жилые дома.
Ксения Великая• 10 сентября в 09:02
Сколько уже в Украине погибших детей? А эти никогда не поймут и не осознают что они натворили и продолжают творить
Хоть бы что происходило у них
smilingsky2010• 10 сентября в 09:04
Любое ПВО сбивает дроны там, где достанет. Все смерти граждан РФ любого возраста - это вина кремля
dreamsunny• 10 сентября в 09:05
Ну вот и бумеранг достал мАскву.
Надеюсь это только начало и рашисты умоются кровью своих родных.
Писали неточно, бо дітей таки жалко.
Але воно все летіло на Тец, Аеродроми
Наприклад
аэродром ’Шайковка’ (Калужская область) це базуваня Ту-22
аэродром ’Халино’ (Курская область).- відсіля запуски шахедів
Аеродром Москви це стоянки Іл, що везе воєнку з Ірану - шахеди і може іранські ракети.
Але воно все летіло на Тец, Аеродроми
Наприклад
Ось що ще цілі
’В Тульской области высокоточные обломки БПЛА прилетели на топливно-энергетический объект.’
Наші намагаються достати їх енергетику. Прицілюються, пробують. Розвідують. Але це треба в листопаді, грудні на морози більше
А морози в них добрі
Ще є в пабліках думки що спеціально, для переговорів по формулі ’ енергетика на енергетику’ .
Примус до миру, як каже Портніков
А морози в них добрі
Примус до миру, як каже Портніков
Просто Коза Я• 10 сентября в 09:12
Ответ дляNatka A.
Не підтвердилось про дитину.
Вже всі русняві пабліки написали.
Загинула одна жінка 46 років. Все.
Ну і добре... Хай живе дитина.
Не вона на нас напала.
Вже всі русняві пабліки написали.
Загинула одна жінка 46 років. Все.
Ну і добре... Хай живе дитина.
Не вона на нас напала.
Наши дети на них тоже не нападали, но сколько наших деток погибло? Мне не жаль. Пусть дохнут все, от мала до велика. Гореть им синим пламенем.
Ще у Шрайка читаю про 15%... та канібалізацію їх танків, мотоброні, тобто не розконсервують вже, закінчилося, а калібалізм. А потім у Машовця допис що вже на покровскому напрямку атакують не колоною з мотобронею, танками, як в ті тижні , а групками піхотою, по трохи.
Добре.
От тоді рашкі і треба буде переговори, коли цей ресурс того йок. В треба їм час.
Я не віру в бездну ресурсів і ’ у них всього валом на роки’. Але нажаль іран- кітай- півн корея допомагають(.
Добре.
Marinamariana• 10 сентября в 09:17
К сожалению Ребёнок не погиб ((( Почему Ребёнок с большой буквы комп делает . Бред какой 🙈Взрослых убивать можно , детей нет ? Тем более это кацапский ребенок
Marinamariana• 10 сентября в 09:17
Ответ дляingaruta
Как пережили массовую атаку дронов на Москву: фото...
74.ru›text/incidents/2024/09/10/74068904/
«Был очень громкий взрыв, дом шатнуло»: жители рассказали, как пережили массовую атаку дронов на Москву.
Шикарно )) душа радуется
Renesmeе 16• 10 сентября в 09:19
Ответ дляLudaSHS
Але повсиралися вони добре всі
Відео маса, може тепер до голови дійде що їх гівномьот повернеться до них же, може...
Швидко пробіглася по чатам, бачу не доходить, потрібно ще
Renesmeе 16• 10 сентября в 09:21
Ответ дляLudaSHS
Ну якось
Ну не треба. У нас справедлива відповідь, а не людожерська, вибачте
Я наприклад хочу ні більше ніж менше ніж у нас, така на мій погляд справедливість
Светлана 50• 10 сентября в 09:28
Ответ дляПросто Коза Я
Згодна на всі 100%. Мені нікого не жаль,горіти їм всім в пеклі. Вони наших дітей не жаліють,вони с@ки нікого не жаліють,вони всі раділи і сміялися над нашим загиблими ( і дітьми також). А тепер хай радіють. Ми прішлі іх асвабаждать, всё идёт за планом.
Мені на днях наснився сон, де я керую якоюсь супер пупер зброєю, яка може вщент знищити всю росію,тобто вона зникне вся, й мене запитують чи готова я бо зникне все і всі і переді мною стоять кацапи і великі, і малі і я навіть у сні кажу так і жму на запуск, без вагань та сумління. Прокинулася і розумію мені там вже нікого не жаль.