Christian dior j`adore eau de parfum. Флакон 50 мл без пари пшиків. Напишіть в приват, куди відправляти.
Також буду рада прийняти парфум у подарунок.
Може ще хтось якісь парфуми хоче чи віддає, пишіть
Ответ дляLukkylove
Тому що віддаю парфуми, хороший і маю право попросити. В чому халява? Чи ви заздрите?
Здесь для таких целей есть Единые темы, там все отдают, меняются и пр.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3305497
Ответ дляLukkylove
Вам теж накладну скину.
В темі написано писати адресу в приватні. Там купа повідомлень, першій дівчинці я віддала
Ні, мені не треба, я вам таких накладних цілу кучу можу скинути. Просто людина написала перша і ви одразу відповіли що вже нема!Напевно і не було!
rainbow2018• 10 сентября 2024
Автор зареєструвалася, щоби ’переслати’ комусь невідомому банку вонючки з парфумсіті, і не забула попросити щось для себе
chudo-mama• 10 сентября 2024
А чого віддаєте? Мені нещодавно чоловік подарував нові J´adore. В дуті фрі купляв, а вони трохи відрізняються по запаху від попередніх, це нова серія, більш солодкі приторні. Думала, що не зможу носити, спробувала 2 рази та відклала. А потім через тиждень - два знову спробувала і нормально, на собі не відчуваю, як рідні. Це перший раз, коли мені спочатку не сподобався запах, а потім зайшов. Ось такі.
Ответ дляchudo-mama
Мої без приставки lor, ці планую затестити. Мені забагато квітів, люблю цікавіші і спокійніші аромати
Ответ дляrainbow2018
Тут другая схема.
Сперва она строит из себя богатую щедрую тетю с кучей парфюмерии.
И якобы дарит духи.
А потом начинает ходить с протянутой рукой просить 1.5 миллика ганимеда)
И якобы дарит духи.
Ответ дляKievN
Тут другая схема.
И якобы дарит духи.
Ви пишете більшість коментарів в моїх темах. Вам немає чим зайнятись? Ви маєте хоч одні парфуми?