черная мамба• 27 июня в 07:20
Скільки в ідеалі повинні бути стегна для зросту 178см?
Побачила себе на фото в повний зріст, і мені не сподобалисььоб´єми, хоча до цього вважала, що все норм, стегна 106.😔
Ух яка ж Я• 27 июня в 07:31
А до чого тут зріст?) я 174, стегна приблизно 94 см. Думаю була б я 164 чи 184 це б нічого не міняло
Тишком_нишком• 27 июня в 07:46
Ответ длячерная мамба
трошки є зайвого. Я при зрості 175 см виглядаю стрункою, якщо важу 60-62 кг. Зараз важу 67 кг, то вже бока і пузце трохи випирають. Об´єм стегон у мене 102 см -візуально норм
Кудлата хмаринка• 27 июня в 07:59
Ответ дляУх яка ж Я
Тобто, ви думаєте, що однакові обʼєми при 164 та 184 виглядають однаково?
сладкий_ноябрь• 27 июня в 08:07
Ответ длячерная мамба
По ІМТ норма 🤷
Я при нормі імт виглядаю як колобок.
Пиу!Пиу!• 27 июня в 08:11
Ответ длясладкий_ноябрь
Я при нормі імт виглядаю як колобок.
А я і при овердофіга перевищенні норми ІМТ красуня. Справа не в цифрах, а в голові. Щось Ви надмірно самокритична...
Квітка папороті• 27 июня в 08:12
Ответ длячерная мамба
По ІМТ норма 🤷
Ну значит и Ж в 106см тоже норма))
Чего этот вы вдруг забеспокоились?
Только из фото?
Выбросите его!
Чего этот вы вдруг забеспокоились?
Только из фото?
Выбросите его!
сладкий_ноябрь• 27 июня в 08:13
Ответ дляПиу!Пиу!
До чого тут самокритика? Чи ви про боді позитив?
Я асикнік. З вагою 60 я маю товсті ноги, щоки, живіт. Навіщо мені все це, якщо я можу виглядати набагато краще?
Я розумію, якщо ви не можете взяти себе в руки, займатися собою, то залишається тільки одне, полюбити себе. Бо це найпростіше з перечислено.
Сирожено_пирожено• 27 июня в 08:13
Ответ дляА я з косою
Вам не забагато?
Зі зростом 178? В мене зріст 174, і при 70 я виглядаю худою
сладкий_ноябрь• 27 июня в 08:14
Ответ дляСирожено_пирожено
А фото є?
Сирожено_пирожено• 27 июня в 08:15
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви критична не лише до себе!)))
Сирожено_пирожено• 27 июня в 08:15
Ответ длясладкий_ноябрь
А фото є?
Розігналась викладати своє фото на советчицю)
сладкий_ноябрь• 27 июня в 08:17
Ответ дляСирожено_пирожено
Ну так, бо 70 при вазі 174 ну як не крути, а там не до худоби точно :)
Сирожено_пирожено• 27 июня в 08:19
Ответ длясладкий_ноябрь
Я вам не буду доводити, що це правда.
сладкий_ноябрь• 27 июня в 08:24
Ответ дляСирожено_пирожено
Я вам не буду доводити, що це правда.
:))) точніше, ви не будете доводити цю брехню
Сирожено_пирожено• 27 июня в 08:24
Ответ длясладкий_ноябрь
)
Пуки-куки• 27 июня в 08:51
У меня 175 и когда бедра были 90 а талия 60, то я была очень худенькая. А вот после родов бедра 100 и талия 70 очень хорошо.
Я считаю что для вашего роста и веса у вас отличные бедра. Если ещё и фигура песочные часы и попа красивая то просто супер.
Ух яка ж Я• 27 июня в 08:57
Ответ дляКудлата хмаринка
Так, за умови що пропорції тіла однакові
Патріотка з дивану• 27 июня в 09:09
Ответ длясладкий_ноябрь
при 70 кг и 174 см можно выглядеть классно (и я бы не назвала это ’худая’, но красиво точно), если низкий процент жира и соответственно высокий - мышц. но это надо оочень пахать в зале
Кудлата хмаринка• 27 июня в 09:24
Ответ дляУх яка ж Я
От як раз при однакових пропорціях обʼєми при різному зрості будуть різні
сладкий_ноябрь• 27 июня в 10:11
Ответ дляПатріотка з дивану
Ну людина сказала, що виглядає худою
Маю декілька думок• 27 июня в 10:24
Ответ длячерная мамба
По ІМТ норма 🤷
Если вы норму веса для себя по ИМТ определяете, то и в объеме бедер не стоит ориентироваться на стандарты красоты.