Ноунэйм• 11 сентября 2024
Посоветуйте парфюм с нотами корицы
Посоветуйте парфюм с нотами корицы.
Леся Українка• 11 сентября 2024
По запиту ’парфюмы с корицей’ гугл видає цілі підбірки з десятків ароматів...
Ноунэйм
• 11 сентября 2024
Ответ дляЛеся Українка
А мне не нужны десятки , мне нужны действительно стоящие комплиментарные ароматы .
Невгамовна Бу• 11 сентября 2024
Плюс к Killian Asgels Share
Очень классный, дорогой, согревающий аромат, и корица с алкоголем очень красиво звучит
Самое главное, не пахнет, как булка с корицей
Нервогенератор• 11 сентября 2024
Ответ дляНоунэйм
Тобто Вам треба оригінальні брендові шлейфові парфуми? У них іде багата композиція, і саме один інгредієнт не буде сильно виражений. Для мене це ’булочні’ парфуми з карамелькою: Трусарді Май нейм, Дольче Габанна Онлі Уан, Ланком Ла Ві Бел, без солодкого це Мехх Блек, і ще були якісь турецькі парфуми від Борджело, де дуже чується кориця, але їх наче вже не випускають, назву не пам´ятаю. Це з особистого досвіду. Ще в Оріфлейм є пару ароматів з дорожчих. Але вони класичні, напевно всім приїлися
3@йk@• 11 сентября 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Плюс к Killian Asgels Share
какие мы все разные. для меня этот аромат ни о чем вообще
БезВзяток• 14 сентября 2024
Раджу спробувати Букет Ідеаль Ксержофф, дуже красивий жіночний парфюм з м´якою корицею в піраміді.