котопёс• 11 сентября в 13:48
Як взяти себе в руки і почати займатися спортом?
Що краще обрати для себе заняття вдома чи фітнес. В тренажерний зал ходила набрала + 8 кг🙈
котопёс
• 11 сентября в 13:51
Ответ дляМяо мой мяо
Сомневаюсь, что причина набор именно в зале
Именно после того как я пошла в зал, я набрала вес, особенно ноги стали больше.
Идеальная оптимистка• 11 сентября в 13:52
Дома заниматься не могу хотя есть и дорожка и орбитрек и гантели . Уже 8 лет хожу на групповые тренировки табата , стрейчинг . Но в похудении главное питание . Спорт это форма и подтянутое тело
любименькая• 11 сентября в 13:53
Ответ длякотопёс
Я дома,не трачу целых 3-4 туда-сюда.У меня йога,пилатес и ходьба каждое утро и вечер.
котопёс
• 11 сентября в 13:55
Ответ длялюбименькая
Вы занимаетесь дома сами по видео?
любименькая• 11 сентября в 13:59
Ответ длякотопёс
Вы занимаетесь дома сами по видео?
Да,на Ютубе куча каналов по йоге.Да и пилатеса хватает.Тратить 3-4 часа на дорогу я готова только ради аквааэробики,но траблы со светом,потому пока на стопе.
Вічний двигун• 11 сентября в 14:01
Ответ длякотопёс
Я після залу почала жерти все що не приколочене), і наче загальні форми покращилися але на вагах завжди був плюс.
Ні грама• 11 сентября в 14:05
Знайдіть спорт, який вам цікавий і до душі.
Я ходила раніше в зал, прям нудило мене від нього. Ледве змушувала себе.
Потім знайшла поруч з домом студію танців - полденс, стрейчинг. Тепер ходжу із задоволенням. Сумую, коли пропускаю заняття. І тіло гарно підтягнулось.
Смешнюча• 11 сентября в 14:08
Займаюся вдома он-лайн з тренером у групі, мені дуже зручно, не потрібно нікуди йти і спорт у житті присутній.
Контрольница• 11 сентября в 14:08
Ответ дляВічний двигун
А це погано?)
Ксерокопия ночи• 11 сентября в 14:09
Набрали вы не из за походов в зал а из за того что есть больше начали. Найдите себе спорт по душе, танцы, йога, фитнес групповой
Yuliya_Matveeva• 11 сентября в 14:10
Спорт в любом случае хуже не сделает. Сама вчера наконец пошла
Вічний двигун• 11 сентября в 14:15
Ответ дляКонтрольница
А це погано?)
Ну звісно ж погано. І головне, тренер мені казав, терпи, скоро організм звикне до нових навантажень і вже не буде такого звірячого апетиту, я чекала-чекала і не дочекалася😆
Але тепер я розумію, що потрібно було жерти дууже багато білків, так би хочаб не набрала так сильно
Області пітьми• 11 сентября в 14:28
Ответ дляВічний двигун
потому что спорт это построение мышц и тела.
а похудение это питание.
Контрольница• 11 сентября в 14:32
Ответ дляВічний двигун
Ви написали що загальні форми покращились. Значить у вас мʼязи виросли, жир пішов.
Було б дивно, якщо б у вас і мʼязи і жир зменшились.
Вічний двигун• 11 сентября в 14:37
Ответ дляКонтрольница
Форми покращилися але й розширилися😆 Тому що жир не сильно такі і пішов, ну, може заховався глибше, тому що целюліт зник.
Я зараз вдома роблю вправи на килимку, то значно кращий результат і апетиту скаженого немає
Контрольница• 11 сентября в 14:37
Ответ дляВічний двигун
Ну й чудово)
Електрохарчування• 11 сентября в 14:47
Для мене мотивація - це моя унила дупа - вага і об´єми мене влаштовують,але якість тіла не дуже, тому займаюся. Мені важко не кинути, коли результат з´являється, підписалася в інсті на сторінки спортсменок чиї тіла мені подобаються, теж мотивуюсь, люди по декілька тренувань мають, і інтенсивніших, бо то їх робота, а я 40-60 хв не можу виділити ( зате на залипання в телефон час знахожу).
ТебеОноНадось• 11 сентября в 16:59
Ответ дляСмешнюча
О, і я таке б хотіла. А чим сама займаєтесь і скільки обходиться на місяць? І чи мусите вмикати камеру чи як це відбувається?