Экспертиза• 11 сентября 2024
Укрпошта сьогодні
хто відправляв посилку, у вас теж не приймали відправлення без їх пакування?
Сказали, що з сьогоднішнього дня тільки в їх упаковках можна відправляти, хоча у мене все було запаковане.
ОчкиИталия• 11 сентября 2024
И сколько они хотят за это ?
Платит отправитель ? Или на получателя можно эту оплату ?
Домашка• 11 сентября 2024
Как же я ненавижу укр почту .. в городе вечно нет электричества, любая будка с генератором, за то они сидят в темноте , и никого не принимают
Домашка• 11 сентября 2024
Ответ дляКротоТо
пакування Укрпошти безкоштовно!
Очень сильно сомневаюсь, но пока не проверила не буду верить и утверждать
КротоТо• 11 сентября 2024
Ответ дляДомашка
на прошлой неделе принесла в кульке кофточку отправлять, попросила пакет у них купить, но сказали, что бесплатно, сама доставка оплачивалась покупателем обошщлось с Киева в Полтаву 45 грн.
Кудлата хмаринка• 11 сентября 2024
Ответ дляКротоТо
пакування Укрпошти безкоштовно!
Це від сьогодні?
КротоТо• 11 сентября 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Це від сьогодні?
не знаю, рідко відправляю, google написав так «Зухвалий пакет», що не знає собі ціну: у відділеннях Укрпошти безкоштовно упаковуються відправлення до 500 г Для клієнтів, які відправляють посилки до 500 г, у відділеннях Укрпошти пропонується безкоштовне паковання.
Бамбарбия! Кергуду.• 11 сентября 2024
Ответ дляКротоТо
ще залежить від почтового віддлення. Бо мені весною ніхто нічого безкоштовно не пакував, а пропонували придбати їхню коробочку малесеньку, бо мовляв моє пакування ’не досить єстетичне’ )) і як мені не соромно таке відправлять. відправляла 200 гр цибулин гладіолусів в білому пакеті
Экспертиза
• 11 сентября 2024
Ответ дляОчкиИталия
И сколько они хотят за это ?
Довелося купити мені сьогодні, бо була олх посилка.
Типу вчора ввечері розпорядження їм дали, смс-кою у вайбері
То я думаю розвели мене чи ні?
КротоТо• 11 сентября 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
ні хто не знає, той не вимагають, якось так виходить, а цей ’Зухвалий пакет’ ще з серпня 2023 діє
Экспертиза
• 11 сентября 2024
Ответ дляКротоТо
пакування Укрпошти безкоштовно!
Всі їх пакети коробки платні
КротоТо• 11 сентября 2024
Ответ дляЭкспертиза
То я думаю розвели мене чи ні?
подзвоніть на гарячу лінію та залиште скаргу
КротоТо• 11 сентября 2024
Ответ дляЭкспертиза
Всі їх пакети коробки платні
коробки так, мені запакували в полієтиленовий пакет
TANYA 0 0 0 0• 11 сентября 2024
Ответ дляКротоТо
пакування Укрпошти безкоштовно!
Сама пакування( робота) так, безкоштовно, а упаковку треба купити( коробку або пакет)
Экспертиза
• 11 сентября 2024
Ответ дляКротоТо
Сьогодні за кульок з мене взяли гроші, ще й сказали що пощастило бо акція, і він коштує 4грн.
пи.си. питання не в 4 грн, єслі шо
, а чи приймають домашнє пакування у ваших відділеннях
пи.си. питання не в 4 грн, єслі шо
КротоТо• 11 сентября 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
ні, не купувала я той пакет, я перепитала два рази на пошті!
КротоТо• 11 сентября 2024
Ответ дляЭкспертиза
пи.си. питання не в 4 грн, єслі шо
про домашнє пакування не в курсі, бо рідко відправляю, а за безкоштовний пакет сама дуже здивувалася, стопку пакетів дістала десь з під столу, вони не такого кольору, як платні)
КротоТо• 11 сентября 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
сомневаюсь, что это так
ну сумнівайтеся ) буває
А вот недавно• 11 сентября 2024
Ответ дляКротоТо
пакування Укрпошти безкоштовно!
Ага, хрен. Даже за черную плёнку по прайсу. Не приняли в оригинальной коробке вещь, сказали надо однотонные. Ну ок, что-то до 20 грн чек. И коробки у них мерзкие, мягкие какие-то. И дороже новой почты... Я на нп беру и выворачиваю... Если это складные. Главное, чтоб чужого логотипа не было
КротоТо• 11 сентября 2024
Ответ дляА вот недавно
блін, ну може в них питати треба) а мені просто повезло) а зараз на сайті укрпошти подивилася, то є така фігня про безкоштовний пакет
А вот недавно• 11 сентября 2024
Ответ дляКротоТо
Просто скорее всего их никогда нет в наличии) всегда покупала, если вдруг отказывалось, что дома не во что завернуть. Но у меня три отделения рядом и часто из разных отправляю. У всех свои нюансы) одним все равно в чем принять(лишь бы не новая почта), другие требуют пакеты, третьим ещё и в открытом виде неси....)
КротоТо• 11 сентября 2024
Порядок упакування поштових відправлень визначає оператор поштового зв’язку. Останній може відмовити відправнику у прийманні поштового відправлення, якщо його пакування не відповідає вимогам.
Не приймаються поштові відправлення:
упаковані у коробки зі звичайного картону (не гофрованого);
з випуклими поверхнями;
з вм’ятинами, розривами (щілинами) та плямами;
а також ті, що містять на пакованні рекламу інших операторів поштового зв’язку.
Не приймаються поштові відправлення:
з випуклими поверхнями;
Відкушу все що стирчить• 11 сентября 2024
Ответ дляКротоТо
ну сумнівайтеся ) буває
Так и буду делать.
Я отправляю Укрпочтой около 50 посылок в месяц. Последние 2 отправила вчера в собственной упаковке, обычных картонных ящиках. Никаких изменений в правилах упаковки не было.
КротоТо• 11 сентября 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Так и буду делать.
Робіть)
заварний look• 11 сентября 2024
сегодня отправляла в своей упаковке (черная пленка), все в порядке никаких вопросов.