Ластовиння• 11 сентября 2024
Чи користувались ви маскою Kilig Moisturizing?
Чи користувались ви маскою Kilig Moisturizing? Чи варто купувати?
Склад: AQUA, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BEHENAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, PHOSPHOLIPIDS, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, GLYCOLIPIDS, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) STEROLS, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, BETAINE, PANTHENOL, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, SODIUM HYALURONATE, TOCOPHEROL (VITAMIN E), LECITHIN, ASCORBYL PALMITATE (VITAMIN C), GLYCERYL STEARATE, GLYCERYL OLEATE, SODIUM ACRYLATES COPOLYMER, LACTIC ACID, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, PARFUM, CI 42090.