Чижик Пижик• Изменено 12 сентября 2024

жінки +-40річні, киньте фото саме вашої зачіски з якою ходити на людях

ФОТО! а не словами
аромат Жука• 12 сентября 2024

7_кг_рыбы• 12 сентября 2024
У меня вот так
Анонім Завгосп• 12 сентября 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Здається вам було б краще з довгим каре
Иногда обрезаю, мне идёт, но надоедает укладывать и отрашиваю опять. Благо растут очень быстро
Анонім Завгосп• 12 сентября 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
У вас губи дуже красиві, такий чіткий контур і яскравість. Це перманент?

Волосся теж гарне.
Дякую. Перманент, на який тут всi фукають :)
Дуже сподобався эффект, але як же боляче робити...
Кров з молоком• 12 сентября 2024
Ответ дляПедиатор_я
А можете сказати назву маски? Не псує волосся, довго колір вимивається? Хочу і собі спробувати, але лячно накосячити і йти потім зафарбовувати
Moroccan oil hibiscus, після 6 миттів його вже майже нема. Якщо якусь мега поживну маску зробити то ще швидше вимиється. Але в мене пасма висвітлені десь до 9 рівня тону і не пористе волосся. Якщо у Вас пористий блонд, то краще яскраві в чистому вигляді не наносити, а змішати зі звичайною маскою. Ну і завжди можна тест пасмо спочатку спробувати 😉
Анонім Завгосп• 12 сентября 2024
Ответ дляСоседушка
По разному хожу, но собраны всегда
У вас не болит кожа головы от туго завязанных волос на макушке? Я не могу так носить волосы, потом очень болит кожа :( только низкий хвост ношу
Педиатор_я• 12 сентября 2024
Ответ дляКров з молоком
Дуже дякую за поради!! От думаю, може на моє русяве натуральне волосся і взагалі не візьметься, бо тон напевне щось між 6-7. Буду пробувати ближче до холодів, щоб можна було плоди експериментів ховати під шапку, якщо щось піде не так

Mrs.Sexuality• 12 сентября 2024
Всю жизнь были волосы ниже лопаток, а около 40 сделала каре и не жалею. Можно подкрутить и быстро сушить и ухаживать.
Спілий баклажан• 12 сентября 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Ну питання в тому, чи вони у вас підвиваються?

А так кожен шукаєч що йому підходить, я бачу. В моєму випадку жирний скальп, сухі тонкі кінчики, що плутаються як шерсть у персидського кота. То мені підійшло безсульфатний шампунь lafes плюс маска k18, прочесати мілким гребінцем (бо інакше ковтун буде) і поки мокрі повільно жамкати їх, набираючи в руку. Потім уже не розчісую, звичайно. Наступного дня знов розчісую, мочу і жамкаю.
А подруга дійсно робить з гелем і скільки носить розчіскою не доторкається. У неї тоді прямо гарний пудель, але й волосся краще, ніж моє павутиння
Сколько вы без к18 уже?
7_кг_рыбы• 12 сентября 2024
Ответ дляPrervana
Обычный боб каре, сижу работу работаю
я_бы_вдул
Паратруперсупер• 12 сентября 2024
Ответ дляБарвіночка
В юности были длинные, потом рождение детей и волосы все короче и короче, потом куча стресса и у меня уже алопеция. Волосы - каре, которое я не умею укладывать и с которым я выгляжу теткой с бухгалтерии, если не пытаюсь укладывать, то унылые сосульки. Дополню видом сзади (на фото видно залом от браша).
Вопрос к тем, у кого каре, как вы укладываете, какие средства, может какие-то мастерклассы с ютуба помогли?
Делите на слои, так легче.
А_мій_самий_самий• 12 сентября 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Дякую за відповідь.
Я робила, мені не боляче. Больовий поріг знижений після пологів)))
А часом не в Києві робили? Може майстра порадите? Бо мені треба оновити свій перманент.
сЛАдКОежКА• 12 сентября 2024
Ответ дляДева Мария
Чаще всего без укладки , вот так , но это не на люди , так выехать в магазин или на почту . Если дома в Киеве и в люди - то кручу локоны или выпрямляю .
Выглядите шикарно😍 но как всегда закомплексованные неухоженные тетки наставили вам антисмайлов. Как же без этого на советчице)
ХаДиДиШь• 12 сентября 2024
Ананомчикус• 12 сентября 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
у мене каре, але зараз хожу або з колоском, або з курдуплем , бо працюю рано зранку прибиральницею перед основною роботою і голова пітніє, а волосся заважає, нема коли і як укладати те каре
а як з каре виходить колосок? Можете показати фото ззаді, просто не уявляю як це технічно можливо
Кров з молоком• 12 сентября 2024
Ответ дляПедиатор_я
На натуральне воно відтінок дасть, прям яскраве яскраве не буде і змиється швидко. Я спочатку як раз на натуральне русяве робила, то спеціально пасма висвітлила щоб яскраво всякі маски бралися)
Натуральне в мене таке
175см55кг19лет (она)• 12 сентября 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Здається вам було б краще з довгим каре
Правильно, если у тёлочки красивые волосы и похоже лицо тоже нужно предлагать обрезать
СирОжино пирОжино• 12 сентября 2024
Ответ дляilly2008
Якось так)
И зачем себя уродовать...
Prervana• 12 сентября 2024
Ответ для7_кг_рыбы
я_бы_вдул
Я уже старенькая для таких развлечений😆

Паратруперсупер• 12 сентября 2024
Ответ дляtimyrkina
Ахаха😆ні, це мої на щастя. За 5 років відростила довжину.
Ніколи не нарощувала. Лише правильний догляд і ніякого нарощування не треба.
Це для довжини. Густоту так не відростиш.
7_кг_рыбы• 12 сентября 2024
Ответ дляPrervana
Я уже старенькая для таких развлечений😆
Я вообще ..в общем...взагали))
Я тоже женат для практической реализации
НаБалКоніХодять• 12 сентября 2024
Челка и дуля всегда
40+
Дева Мария• 12 сентября 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Спасибо 😘
людмила_К• 12 сентября 2024
40+
З родзинкою• 12 сентября 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Сколько вы без к18 уже?
Нисколько. Просто им пользуюсь, когда делаю кудряшки, потому что все остальное у меня сильно силиконистое и очень разглаживающее.
А в чем вопрос?
Я не в теме• 12 сентября 2024
ДА да да• 12 сентября 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Смішно, але оце тільки відкрила для себе той кудрявий метод. Не дуже ’по правилам’ роблю, але оточуючі кажуть, що краще, ніж з прямими (три волосини пористі)
А научите, пожалуйста! Как вы делаете? Можно прям подробно, как для тупых )))) Смотрела видел, но ни фига не поняла. Кцдри образуются только после мытья, получается. А что делать на следующий день?
ДА да да• 12 сентября 2024
Ответ дляДева Мария
И у всех с накачанными губами эти усы..... это такие рукожопые косметологи или неизбежность?
Паратруперсупер• 12 сентября 2024
Ответ дляХаДиДиШь
фото
Так и хочеться взять масочку с кератином, и так душевно напитать, чтобы эта красота заструилась и заблестела.
Паратруперсупер• 12 сентября 2024
Ответ длялюдмила_К
40+
Цвет красивый