Пацелуйнитуда• 12 сентября 2024
Де купуєте хлопцям 9-10 років одяг на осінь?джинси, реглани?
Буду вдячна за поради
На Next гарної якості речі на такий вік ? Джинси ? Може ще щось порадите
лаМпочка• 12 сентября 2024
У секонді. Джинси майже не носить, в основному, спортивне все.
На зиму, правда, купила джинси на хб підкладці в НМ і на байковій Геп. Ну і спортивки на хутрі з юнікло. Не в секонді, нажаль))
Анютины ласки• 12 сентября 2024
Сінсей, резервд, вайкікі, джордж. Зараз на Тему дивлюся беггі джинс. Хоче тільки їх, мало де вони є. Найбільше всього замовляла в резервд речі
Пацелуйнитуда
• 12 сентября 2024
Ответ дляГалябалована
Н@м
Джордж
Вайкики
Наши производители
Джордж
Вайкики
Наши производители
H&M закордоном замовляєте ?
Шальная коклетка• 12 сентября 2024
Ответ дляАнютины ласки
Бегги в Пулл енд Бир повно було, влітку по 399грн на розпродажі
Шальная коклетка• 12 сентября 2024
на такий вік в Некст замовляла, Синсей тільки лонгслів, низ там поганої якості, НМ часто виручав
Любви вам!• 12 сентября 2024
Хоча майже всі речі H&M, Zara, Reserved, але джинси беру турецькі. Дуже подобається якість, і на зиму хороші утеплені.
Анютины ласки• 12 сентября 2024
Ответ дляШальная коклетка
А там є дитяче?
Анютины ласки• 12 сентября 2024
Ответ дляШальная коклетка
Не знаю, купили джинси в сінсей. Хороша якість
Карусель-весель• 12 сентября 2024
Ответ дляАнютины ласки
Я шорты джинсовые брала там сыну - отличное качество.