Зупка_цем• 14 сентября 2024
Щоб я ще раз поїхала автобусом в Польшу, тьфу…
Здала квиток жд і тепер жалкую, знала б коли приїду, а так… сидимо вже 6 годин і ще до польського кордону не доїхали…. чому так?
Зупка_цем
• 20 сентября 2024
Ответ дляБува і таке
Ни разу не ездила без кондиционера.
в польському поїзді з Рави до Варшави його точно не було, їхати старим задрипаним дизелем, від якого просто голова розколююється ще те щастя... Вікна відкриті ВСІ -протяги не то слово! І дітки грудні і купу народу, де навіть валізи не вміщаються, і квіточка на тортику- завжди забіиті туалети, в яких повернутися мені з вагою 60 кг нігде.. почитайте відгуки про той поїзд - враження ще ті..і ціна 1250 грн+до Рави