_Katya_1985• Изменено 14 сентября 2024

Снова про защиту русскоязычных. Зачем в это верят люди?

У меня вопрос вот к таким адептам этой идее, почему когда путин говорит про другие вещи вы ему так безоговорочно не верите?
а как только заходит речь про ’защиту русскоязычных’ так сразу кипишь и вот это ’видите,видите, это вы виноваты, сами и воюйте’
кошмар, прсото кошмар, какие недалекие люди.
Очень больно такое читать. И это много кто поддерживает, к сожалению, но не большинство, к счастью.
Результат:
вже голосів: 112
84 (75%) не считаю что виноваты русског
28 (25%) тыц
akarra• 14 сентября 2024
Ответ дляВолшебная лампа
Интересно о каких традициях речь? Нажраться, напиться, подраться - все их традиции
так отож
я об этом же
бабе в щи зарядить
ребенку ляща отвесить
украсть стиралку
просто уркасть, что не приколочено
насрать везде, где можно и нельзя
тьфу! к чертям, их ’традиции’

rybka21• 14 сентября 2024
Ответ дляХелицера
Вы не так написали
Не треба шукати оту саму кішку, де її нема
Хелицера• 14 сентября 2024
Ответ для_Katya_1985
вот источник
https://www.instagram.com/p/C_0hZxeNwLO/?igsh=YzR3...
я это обсуждаю, имеем право
кто-то создает вот такие ’прекрасные’ посты,я имею право их обесценить
Не очень у вас получается обесценить
LudaSHS• 14 сентября 2024
Ответ дляFilomena
Автор, звідки нарізок натягнули? Ні дат, ні джерел. У деяких вже і чіткості не має.
Ужос! Ужос!
Новий рівень мовного срачу😱
І до речі, тема с мовним питання взлітає в топ завжди.
Хелицера• 14 сентября 2024
Ответ дляsymbol
А це не для завтра, а для ваших дітей та онуків, щоб відчувати себе врешті решт окремою нацією і не танцювати на граблях
Батьки, що зараз продовжують розмовляти російською, особливо з маленькими дітьми, що тільки вчаться говорити, викликають здивування, як мінімум
И правда,странные люди говорят как привыкли с детства, удивительно же
rybka21• 14 сентября 2024
Ответ дляclernikol
Вибачте за уточнення, а кого ви маєте на увазі під ’рузькомовні обшарпанці’?
Я вже пояснила вище.
автор _Katya_1985 • 14 сентября 2024
Ответ дляsymbol
комусь здивування, а хтось їх рахує ворогом і не цурається побити, або вилаяти
це за межами здорового глузду
lilu1990• 14 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS
Що ви казали? Що буде ядерка і про волдирі?

Зараз багато пишуть - не буде. Це гра пуйла.
Тому надія на наші дрони і ракети. Вчора дивилася про Веселе в курщині, якийсь у генштаба новий план.
Не йти лобовою атакаю на ті резерви рф в курській, а відійти і зайшли в пусті міста в іншому місці.
Я не сумніваюсь що буде. Особливо якщо трогати Крим
rybka21• 14 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
А до сьогодні його не ’трогали’?

clernikol• 14 сентября 2024
Ответ дляrybka21
Я вже пояснила вище.
Ні ви не пояснили, бо ви по в´язали це не тільки до мови, а ще й до місця. Україномовних запроданців не з Донбасу пруд прущи, але ж ні, ви акцент зробили саме на російській мові і на Донбасі
lilu1990• 14 сентября 2024
Ответ дляrybka21
А до сьогодні його не ’трогали’?
Конкретно трогати зі знищенням мосту і окупацією
Хелицера• 14 сентября 2024
Ответ дляrybka21
Она и не прячется,сидит себе спокойно
Дана-Нирвана• 14 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Тогда почему не ударили, когда по крымскому мосту прилетело? Херсон деоккупировали? Когда в курск зашли?
Дана-Нирвана• 14 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Почему Крым важнее курска? Там кусочек как раз нашими оккупирован, и уже не пару дней.
Хелицера• 14 сентября 2024
Ответ дляclernikol
И ещё они голодранцы,вероятно богатая и патриотичная часть Донбасса только украиноязычные))
rybka21• 14 сентября 2024
Ответ дляclernikol
Мова саме про Донбас.
Русня туди вдерлася, тому що її хтось кликав? Добре, нехай не обшарпанці, а освічені інтелігентні люди. Це змінює щось?
LudaSHS• 14 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Крим давно трогали, всім.
І навіть атакамс. Уже декілька днів в фб єхіднічають з цього питання, мов він ці території ввів в склад рф, по їх Конституції, а тут вийшов ’ 🙃якщо буде дозвіл бити натовскою зброєю по рф’
То цим він каже - Крим і донбас не раша? Бо там прилітало добре.

До речі дозволи бити по теритоіі рф є від ряду країн, вже бʼють наприклад чешсткими рсзо, вампайр наче.
Також недальним - хаймерсами
rybka21• 14 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Еммм... А хто окупант?!
Хелицера• 14 сентября 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Ну что Курск,думаете ему нужны те жители?

clernikol• 14 сентября 2024
Ответ дляrybka21
Мова саме про Донбас.
Ні русня туди просто вдерлась і ніхто її туди не кликав, вимикайте телемарафон
LuckVick• 14 сентября 2024
Винними не вважаю. Але вважаю необхідним вчити і поширювати мову і культуру своєї країни, а не ворожої.
lilu1990• 14 сентября 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Наприкінці 2022 року США ’ретельно готувалися’ до того, що Росія потенційно може завдати удару по Україні із застосуванням ядерної зброї, заявили два високопоставлені представники адміністрації США, пише CNN.

За словами чиновників, адміністрація Байдена була особливо стурбована тим, що Росія може використати тактичну або бойову ядерну зброю. При цьому видання вказує на безпрецедентний рівень планування на випадок ’непередбачених обставин’.

CNN пише, що до висновку про ризик ядерного удару ’привів не один показник, а сукупність подій, аналізу і, що особливо важливо, вельми чутливих нових розвідувальних даних’.

Як сказав один із чиновників адміністрації, побоювання ’були не просто гіпотетичними’.
Дана-Нирвана• 14 сентября 2024
Ответ дляХелицера
Нет, ему важна репутация. Я не верю, что Крым важнее курска даже с т.з. репутации
LudaSHS• 14 сентября 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Доречне питання
Політично.. курська виконала задачу - розвінчання міфів, там тягають американські машини, хаймерси, тощо
Ирина-bbd0• 14 сентября 2024
Ответ дляХелицера
Вы хорошо помните события 2013-2014 года?
rybka21• 14 сентября 2024
Ответ дляclernikol
Ну то мова при чому?
А шо на марафоні про це кажуть?
Хелицера• 14 сентября 2024
Ответ дляrybka21
Мова саме про Донбас.
Вы забыли про русскоязычных оборванцев, они могут быть кстати , и интеллигентными и образованными. Но они оборванцы и русскоязычные.)
LudaSHS• 14 сентября 2024
Ответ дляДана-Нирвана
З 08.09 прорив в іншому місті вже
Інший кусочок.
clernikol• 14 сентября 2024
Ответ дляrybka21
Ну то мова при чому?
А шо на марафоні про це кажуть?
Так ні при чому ні мова, ні жителі Донбасу. А ви про що?
Ирина-bbd0• 14 сентября 2024
Ответ дляrybka21
Еммм... А хто окупант?!
Угу.пятидесятницу уже заносит открыто на поворотах)))))