У меня вопрос вот к таким адептам этой идее, почему когда путин говорит про другие вещи вы ему так безоговорочно не верите?
а как только заходит речь про ’защиту русскоязычных’ так сразу кипишь и вот это ’видите,видите, это вы виноваты, сами и воюйте’
кошмар, прсото кошмар, какие недалекие люди.
Очень больно такое читать. И это много кто поддерживает, к сожалению, но не большинство, к счастью.
Результат:
вже голосів:
84 (75%)
не считаю что виноваты русског
28 (25%)
тыц
Ответ дляСтрекоза любви
Автор, не ображайтесь, але я вважаю, що теми ви створюєте «не просто так».
З одного боку, ви така «добра й пухнаста», що «ой, як путлєру можна вірити, що він врятує російськомовних?»
А вже в іншому коментарі пишете, що російськомовних бʼють, лають україномовні. То висновок в чому? Що вони дійсно потребують захисту?
Тому, коли ви створюєте тему, краще декілька разів подумати, кому буде грати на руку обговорення. Хоча що тут думати? Тема створена для маніпуляцій і розколу.
Та сто відсотків. Ота роль невинної кульбабки в старпості це просто навіть не знаю як назвати: ужос! Ужос!💅🏻💅🏻💅🏻
Але як грамотно зачепила декілька питань для сварки.
Ответ дляlilu1990
Чому би не сказати чесно що така можливість є і вона реальна.
Навіщо висміювати путіна у цьому питанні якщо він уже не раз довів власну неадекватність?
А хто каже що нереальна? В світі на 100% нічого ствержувати не можна, ми багато не знаємо. Але є китайсткий кейс - заборона. І є якісь протидії ж. Те саме - керована ескалація, тобто Заходу не вигідно це зовсім. Бо це вже інший рівень. Тому Барнс ,що упечнний літав в Туреччину зустрічатися з Патрушевим і хто зна що вони за лінії там малювали.
Ответ дляИрина-bbd0
Что Херсонская и Запорожская,
В 2014 эти и другие области ’новоросии’ послали кацапнб нахрен с их русским миром
Не помню ’Запорожье кормит всю Украину!’
Вы собираетесь отрицать наличие тупой сепаратни на Донбассе в 2014 году?
Кацапня влезла бы в любом случае.но анклавы русскага мира и там и в Крыму процветали под носом у интилигентов образованных)))
Ще раз запитаю про сепаратистів і колаборантів в Херсонській і Запорізькій областях.
Ответ дляOlvia1987
Вы правда думаете,что ЕС спало и в конгрессе США была криза?Наивные
Думаю, світ складніше.
Багатовекторність, одні спали бо думали - ось Україна впаде, да най скоріше.
Інші гралися в внутрішні лобі в Сша.
А треті гасали по Туреччинам і росіям з посланнями
Четверті домовлялися з Сі
Інші гралися в внутрішні лобі в Сша.
Четверті домовлялися з Сі
Ответ дляСтрекоза любви
Так, обговорювати можете. Але обговорення ваше так і кричить в кожному коментарі: «Путєн, памагі, меня ущемляют»🤪😂
Прикольно, он же обязательно придет и послушает какую-то украинку из Киева,и спасет нас без своих собственных амбиций на территорию
вы просто очередной адепт, как из поста
Ответ дляДана-Нирвана
Какие города? Я считаю, эти патрули вообще днище полное.
Ивано - Франковск, Львов и Ровно. Ролики - о том что все по просьбам народа, и что народ одобряет уже есть.
Да - это дно.
Это же люди разговаривают между собой и в личное время.
Это не регламентируется ни по какому закону вообще.
Да - это дно.
Ответ дляFilomena
Ця метода дуже буда поширена в 2014 тут на сайті
Окремо шло сценарій
’ да відкрийте мені віки’ ( с), і починалося і срачі, в образи.
Хлопай ресніцями і взлетай
Окремо шло сценарій
Хлопай ресніцями і взлетай
Ответ дляillaria-k
Да - это дно.
Расскажите поподробнее, не слышала про такие патрули
Ответ дляLudaSHS
Китайська заборона це та сама американська заборона нам не бити по росії
Вдарять і будуть розбиратись постфактум. Як захочуть. А якщо сша взнали про наміри кремля, значить кремлю треба було щоб взнали...
Коли напрравду битимуть, про наміри ніхто знати не буде, навіть китайці. А тим прийдеться з цим працювати як і американцям прийшлось працювати з курською операцією
Ответ дляNerses
В таком случае я ещё раз хочу спросить почему в Ужгороде разговаривают на венгерском? Школы наполовину венгерские в Украине? Не станет ли следующий мир венгерским?
это не так страшно
венгрия же на нас еще не напала
Стрекоза любви• 14 сентября 2024
Ответ для_Katya_1985
вы просто очередной адепт, как из поста
Автор, пожалуйста, не оправдывайтесь. Вы же не сама с собой обсуждаете вопрос «ущемления» где-то в своей голове? А вынесли его на форум. Так и работает система формирования определенной точки зрения у группы людей. Как думаете, почему раша «инвестирует» миллиарды в ботофермы?
Ответ дляNerses
О зараз увійдуть в чат спеціалісти по Чаплизі з поділом України між 3.-4 державами
Їх кейс
Ответ дляСтрекоза любви
Как думаете почему создаются такие посты как в стар посте с картинок? Кто в них инвестируют? И почему украинцы уже понаставили тысячи лайков?
Ответ дляlilu1990
Так давно кажуть - українці робіть самі щось, скільки повинно ще загинути.
Там в змі витягують український кейс стосовно нашої ядерки, чи брудної чи ні. Тай інші країни дивляться на це і на ус мотають, що є единим стримуючим фактором на сьогодні.
Ответ дляtetnes
Ну а кто то имеет право считать, что делаете вы это умышленно. Ражзигая ненависть.
пост ок, а разжигаю ненависть я?
ну проглотите такие посты и пройдите мимо, не участвуйте в ’разжигании ненависти’
Стрекоза любви• 14 сентября 2024
Ответ для_Katya_1985
Создаются для «там», по той же причине, почему и здесь.
Вы знаете как работает накрутка лайков в инсте или телеге?
Ответ дляСтрекоза любви
__glorytoukraine вполне реальная женщина с 12 тысячами подписчиками на которую и мои знакомые и друзья подписаны
и не нужно все что по вашему мнению не здраво, записывать в ботоферму.
допустим нет, тогда что?
Ответ дляsymbol
Так, дуже дивні, закомплексовані або неосвічені, інших причин продовжувати так трястись за російською мовою я не бачу. Незалежно від причин війни, мовне питання буде збурювати суспільство, через російську будуть постійно намагатися затягнути в спільний інформаційний та культурний простір, навіщо цьому сприяти?
Удалено администрацией...
Ответ дляLudaSHS
Я про те що варто би перестати шапкозакидати
Є реальна загроза ударами тяо? Є. Бо путін кончелижнік. А хто в тому сумнівається - сильно великої думки про його розумові здібності