Шумелка Мышь• 14 сентября 2024

Чим прилизати волосся?!!!

Скрізь вся продукція "для об´єму", а що робити тим, в кого він від природи такий, що хвилюєшся, що туди лелека випадково приземлиться?!!

Ну реально, маю дуже пористе й об´ємне волосся, але - така природня укладка мені додає віку й вигляду 50-річної працівниці овочебази...
З прямим волоссям набагато молодше й стильніше виглядаю, витягую його на браш, але - ЯК ПРИБРАТИ об´єм біля коренів, так щоб не жирнити волосся?
Порекомендуйте засіб, хай навіть за купу грошей, але - щоб добре "утяжеляв". Дякую наперед всім хто напише.
Меня не звали• 14 сентября 2024
Есть шампуни и кондиционеры..

Priscilla• 14 сентября 2024
Ось це дуже гарний гель, постійно користуюсь. І волосся з ним не виглядає жирним як корова пожувала
Меня не звали• 14 сентября 2024
о, кто-то уже рука-лицо влепил, пока я пошла название посмотреть....
автор Шумелка Мышь • 14 сентября 2024
Ответ дляМеня не звали
Есть шампуни и кондиционеры..
Та ладно?
автор Шумелка Мышь • 14 сентября 2024
Ответ дляPriscilla
Дякую
Priscilla• 14 сентября 2024
Ответ дляМеня не звали
це норма))
Шпондєр• 14 сентября 2024
Зробіть ботокс

Налогообложу• 14 сентября 2024
Гель для волос
Кератин, будете прилизанной ходить
автор Шумелка Мышь • 14 сентября 2024
Ответ дляШпондєр
Зробіть ботокс
Вбити волосся?Ні, дякую
Мейк-ап форева• 14 сентября 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Вбити волосся?Ні, дякую
Кучерявий метод ?
Шпондєр• 14 сентября 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Вбити волосся?Ні, дякую
Воно і так не живе)
АдеКВАтная• 14 сентября 2024
Автор, мне помагает шампунь + маска. После - термозащита и сушка феном. Потом утюжок. И сверху гель. Почти справляюсь