Тихомандражная• 15 сентября 2024

Японец или француз. Выбор авто

Расскажите по надёжности, обслуживанию, дороговизны ремонта.
На чём лучше остановиться
Результат:
вже голосів: 71
66 (92.96%) Японец
5 (7.04%) Француз
Вишнёвая Леди• 15 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...

долой_лама• 15 сентября 2024
Ответ дляФантазерша
Для наших дорог - самое оно, недопаркетник. Тем более автор написала, что не только для города.
Дастер - не раджу, більш дивного авто не бачила. Моя 16 річна сітроенка виглядає сучасніше ніж 5 річний дастер, в середині - він голий, ніякий. Дівчині треба ж, щоб і симпатично.
Love_Love_Love_• 15 сентября 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Удалено администрацией...
Є такі люди, які вважають себе мега експертами, навіть не знаючи досвіду інших вони всіх знецінюють, а коли з ними по їхнюму то ще й хамити починають і чомусь бачать в інших, лише, те що є в самому.
Спілкуватись з вами більше не збираюсь.
Фантазерша• 15 сентября 2024
Ответ длядолой_лама
Извините, но ситроен - это издевательство над машиной, комедия какая-то. Более неудачного дизайна не видела.
Вишнёвая Леди• 15 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Спілкуватись з вами більше не збираюсь.
Нарешті після опису своєї особи співбесідник відстав
долой_лама• 15 сентября 2024
Ответ дляФантазерша
Те ж саме про дастер можу сказати ))). Ззовні паркетник, а в середині ланос ((((. Хоча зараз трішки вилюдніли вони. Але на кожен товар є свій покупець.
Файно Замало• 15 сентября 2024
Чат АІ назвав пріус 15-17 років і Франції не було в переліку

автор Тихомандражная • 15 сентября 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Всі варіанти
В Європі кримінальна відповідальність за відмотування пробігу і то
В в Україні - сидіння вже провалене , а 100.000 км :)
Я про це до речі думала)
автор Тихомандражная • 15 сентября 2024
Ответ длядолой_лама
Дуже!!!! Думаю, може таку новішу взяти, або хонду. Ще не вирішила, чи практичність, чи краса.
Я дивлюся Сітроен 2017-2018 року, але не впевнена чи варто таку брати
автор Тихомандражная • 15 сентября 2024
Ответ длядолой_лама
Обов´язково когось в темі незацікавленого на перегляди беріть. Ми сьогодні свою продали тойоту, то жінкам брали - донькам, дружинам, племінницям, перевіряли все чоловіки.
Думаю в нас є такі послуги, треба знайти спеціаліста.
Є знайомі чоловіки, але не хочу до них звертатися
автор Тихомандражная • 15 сентября 2024
Ответ дляФантазерша
Почему? Как раз дизайн очень хороший. Смотря конечно какой год вы смотрите.
Я спрашивала про надёжность.
долой_лама• 15 сентября 2024
Ответ дляТихомандражная
Це Вам вирішувати. Чоловік сказав, що в ремонті, що тойота, що сітроен +/- однаково по грошах.
автор Тихомандражная • 15 сентября 2024
Ответ длядолой_лама
Дякую Вам за відгук.
А по надійності?
долой_лама• 15 сентября 2024
Ответ дляТихомандражная
Дякую Вам за відгук.
А по надійності?
Це як повезе. Тьфу-тьфу - ніяких серйозних поломок не було, ні в тойоті, ні в сітроені, лише ТО, ходова іноді, ще якісь там розхідники, але вони старушки, ви будете брати набагато свіжіші, тому там все веселіше буде. Але беріть якогось чоловіка, щоб все перевірив.
автор Тихомандражная • 15 сентября 2024
Ответ длядолой_лама
Дякую Вам 🥰
trishkin• 15 сентября 2024
Если берете Б/У, в первую очередь, смотрите на состояние конкретного автомобиля. Выбирайте модель, которая наиболее популярна - будет меньше проблем с запчастями.
Я никогда не рассматривал французов в качестве покупки, всегда это были или немцы, или японцы. Могу сказать, что традиционные недостатки японцев - это слабое ЛКП, худшая шумка, и, если Тойота - самый дубовый пластик. У французов, если PSA, все ругают бензиновый двигатель 1.6, и очень хвалят их дизели.
По коробкам, если нужен автомат, то у японцев, скорее всего, будет вариатор, или классический автомат, у PSA - робот.
Ну, и не стоит забывать, что многие японцы - это тоже французы. В частности, Ниссан - это давно Рено, а, пару лет как, и Митсубиси.
долой_лама• 15 сентября 2024
Ответ для trishkin
В мене якраз дизель, 1,6, витрати пального невеликі, повного бака вистачає на 890 км +/-. Ну і робот коробка.
автор Тихомандражная • 15 сентября 2024
Ответ для trishkin
Спасибо за советы