Балаболка• 17 сентября 2024

Фуршет на роботі

Порадьте гарні ідеї для фуршету на роботі в обідню перерву. Буде близько 20 людей, в основному чоловіки. Піца, суші ні. Щось цікаве і легке у приготуванні
Пліткарка• 17 сентября 2024
Гарна ідея, не вийти на роботу.

Техпаспорт на медузу• 17 сентября 2024
Ответ дляПліткарка
Гарна ідея, не вийти на роботу.
Соглашаюсь
автор Балаболка • 17 сентября 2024
Ответ дляПліткарка
Гарна ідея, не вийти на роботу.
Це не мій день народження. Попросили організувати
Шеллар• 17 сентября 2024
Якщо Київ, то замовити осетинські пироги. Не готувати, а то навіщо ДР, якщо Ви ніч біля плити прогаруєте.
ПП-шница• 17 сентября 2024
Риба нарізка( біла, червона) бутери
Бутери з салом+часник
Оливки з банки
Огірки мариновані з банки
Пироги осетинські
Хачапурі
Корзинки з печінковим паштетом або продається печінковий паштет з журавлиновим желе-порізати чи теж намистини на хліб
Корзинки з олівє
Торт
+ доставка з кафе картопля якась
Бутери з буженіною
Пиріг слоений з сирною начинкою

А найпростіше замовити все з кафе.
Пліткарка• 17 сентября 2024
Ответ дляБалаболка
Тим більше
автор Балаболка • 17 сентября 2024
Ответ дляПП-шница
Риба нарізка( біла, червона) бутери
Бутери з салом+часник
Оливки з банки
Огірки мариновані з банки
Пироги осетинські
Хачапурі
Корзинки з олівє
Торт
+ доставка з кафе картопля якась
Бутери з буженіною
Пиріг слоений з сирною начинкою

А найпростіше замовити все з кафе.
Дякую) хачапурі це ідея. Може хтось знає, де замовити у Києві

Советчица Года• 17 сентября 2024
Ответ дляБалаболка
який привід? може просто кілька тортів порізати ромбиками і кава чай
ПП-шница• 17 сентября 2024
Ответ дляБалаболка
Гугл знає. Дивіться що ближче до вашої локації
автор Балаболка • 17 сентября 2024
Ответ дляСоветчица Года
Солодким не обійдеться. День народження у начальника
Советчица Года• 17 сентября 2024
Ответ дляБалаболка
тоді замовте кейтерінг, вони привезуть малесенькі закусочкі порційні симпатичні
а якщо потрібно економно, то нарізку різноманітну з супермаркету
Злюка бобер• 17 сентября 2024
Ответ дляБалаболка
Організувати чи самій приготувати (бо запит, щоб було легко готувати)?
Ворую вкусняшки• 17 сентября 2024
Ответ дляПліткарка
Тим більше
Та ладно.
Мене регулярно начальник просив накривати столи фуршетні. Шеф, як відмовити?!
Пліткарка• 17 сентября 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Та ладно.
В мене ніколи не було начальника
автор Балаболка • 17 сентября 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Готувати( але фуршетне. Я планую нарізку сирну, м´ясну, корзинки з червоною рибою, салат по типу капрезе у вафельних тарталетках, бутерброди з салом, хамон у груші, соління (оливки, гриби, огірочки). Треба іще щось
автор Балаболка • 17 сентября 2024
Ответ дляПліткарка
В мене ніколи не було начальника
Це добре, мабуть) у мене є. Але він для нас теж багато робить
Угги в горошек• 17 сентября 2024
Ответ дляБалаболка
Гага, хачапурі там смачні
Тантрический кекс• 17 сентября 2024
Та замовте вже ті піцци, суші, салати, нарізку купить, фрукти , солодке і все.На 20 чоловік 2 дні готувати треба)))І у вас не вечеря святкова, а просто перекус в обідню перерву, для чого так напрягатись і тратити свій неоплачуваний час на це
Мао_Мяо• 17 сентября 2024
на ютубе смотрите-масса примеров и как готовить

Злюка бобер• 17 сентября 2024
Ответ дляБалаболка
Добавьте разнообразных канапе на шпажках
Неновая почта• 17 сентября 2024
Ответ дляБалаболка
У вас тоже такой жлоб, как и мой бывший начальник? Неужели он не в состоянии заказать доставку?
Кіна не буде• 17 сентября 2024
Ответ дляБалаболка
Селедка бутрики,и мясо порезать как шашлыки, замариновала,запечь в рукаве,потом открыть для корочки,свежие и маринованые овочі,
Ane4ka-9cee• 17 сентября 2024
Це Ви будете одна все робити? Часто на роботі накривали фуршети, то завжди в меню було: корзинки пісочні з різними салатами, млинці з червоною рибою і сиром, бутерброди з буряком і оселедцем на чорному хлібі, рулетики з лаваша теж різні, нарізка ковбаса , сир, фрукти, овочі. Можна ще всякі канапе, але це так довго.