Кидстаффовка• 18 сентября 2024
Знавці Excel... допоможіть)
Форматую текст з пдф в ексель і після форматування в словах присутні пробіли...як їх прибрати...саме в словах,бо "trim" не допомагає
Кидстаффовка
• 18 сентября 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Зробіть скрін
Ну це виглядає так...’доку мент’
Кидстаффовка
• 18 сентября 2024
Ответ дляГигиенишвили
А зачем в Эксель конвертировать?
Потрібно для роботи
годовасик• 18 сентября 2024
Вам именно эксель нужен? Обычно тексты легче правятся в ворде. Можно убрать пробелы автоматически но уберет все, будет однодлинноеслово
Кидстаффовка
• 18 сентября 2024
Ответ длягодовасик
Саме ексель...
Семенівни сусідка• 19 сентября 2024
подивіться, які там недруковані символи. Це може бути і не пробіл. Тобі через заміну на ніщо і заберете.
якщо пробіл - то хз
Кидстаффовка
• 19 сентября 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
якщо пробіл - то хз
Спробую ще так, дякую