Банан-барабан• 18 сентября в 00:58
Не знаю, плакати чи сміятись. Чоловік та нерухомість. Крик душі, дуже треба пора
Одружені давно. Я працювала, але в декреті на часткову зайнятість, побут повністю на мені, гроші мої йшли на дітей, продукти, одяг, частково лікування (незначну суму відкладала на чорний день). Економили на багатьох речах, не відпочивали (чоловік також).
Чоловік працьовитий, казав, що старається для нашого майбутнього та дітей. На ділянці, купленій і оформленій на маму до шлюбу він будував дім (частково гроші мав дошлюбні, трохи йому батьки додали, частково в шлюбі заробив + майже все сам робив, без майстрів).
Потім довго будинок продавав, купив взамін великий офіс в центрі міста під здачу в оренду без ремонта (ремонт сам в шлюбі робив сам) і....оформив його на свекруху. Не хотів ні на себе, ні на дітей.
Казав, що я заробляла менше і сиділа вдома з дітьми, що його вклад значно більший.
У мене не було вибору, змирилась з цим його вчинком, але після цього почуття до нього згасли, перестала готувати йому, догоджати як раніше, почала відкладати більше в копілку. В той час він ще почав казати, щоб ми пополам платили за все, були через це непорозуміння.
Пару років назад свекруха написала на чоловіка дарчу на свій будинок (розділений на 2 частини, в одній вона живе, в іншій наша сімя, чоловік в нашій частині під час шлюбу ремонт зробив і облаштував). Крім цього вона записала на нього дарчею свою квартиру (нульовий цикл, ремонт в шлюбі чоловік зробив).
Почалася мобілізація. Чоловік переживав за арешти майна і дарчею відписав назад на маму офіс та квартиру, а будинок на мене.
І тепер найцікавіше - зараз він хоче розвестися (я з дітьми рік за кордоном, цю зиму хочу перебути тут, він іншої думки) і вимагає, щоб я відписала назад будинок. Якщо мені повертатись - то хіба до своїх батьків або на зйомну квартиру. Він каже, що дітям є де жити (в його зі свекрухою будинку).
Я розумію, що це будинок його батьків. Та так виходить, що все буде оформлене на маму його, з якою в нас напружені стосунки. У нього ще є сестра з дітьми. А там і друга жінка може зявиться. І я не знаю що робити.
Ну от як би ви порадили?
Пишіть, вдячна за кожну думку
Ну от як би ви порадили?
Пишіть, вдячна за кожну думку
Банан-барабан
• 18 сентября в 01:44
Ответ дляShkaFFchik
А если не будет с часом детям? Вы знаете, что свекровь может дом переписать вообще на кого угодно, она не должна своему сыну ничего по закону, это ее дом и всё тут(
Так по документах мій) Зараз
Мама Никитки-2• 18 сентября в 01:44
Ответ дляНеновая почта
Отже, фактично з майна, яке від початку належало свекрусі:
- хата, розділена на дві частини,
- квартира, в якій чоловік автора зробив ремонт.
У шлюбі зароблено на цей ремонт у квартирі, а також на придбання у подальшому офісу під здачу.
Тобто автор може претендувати на гроші від продажу того офісу.
Що стосується поділеної на дві частини хати, де живе свекруха і, ймовірно, живе півжиття, чи має вона бути предметом поділу?
- хата, розділена на дві частини,
Ніт.
Офіс оформлений на мамо. А мамо оформила дарчу на сИначку. В свою чергу синАчка переписав ( подарував) будинок дружині.
Все чесно.
В мамо офіс. В автора житло.
Все чесно.
В мамо офіс. В автора житло.
Мама Никитки-2• 18 сентября в 01:45
Ответ дляRiesling
Звісно, не зможете, щоб вам тут не писали ті, хто не знаходиться всередені ситуації.
Більше того, якщо чоловік знайде гарного юриста, то і дім, який гуляв по дарчих з рук в руки + сусіди-свідки, опиниться в його руках після розлучення.
Я б на вашому місці домовлялася.
Да ви шо… точно? І яким чином буде скасована дарча? Підстава?
Банан-барабан
• 18 сентября в 01:46
Ответ дляSvitlana_Sk
Автор, якщо ви зла на чоловіка, то чому ви навіть думаєте про те, щоб відписати хату назад на нього чи свекруху?
Ну як мінімум якщо вам з ним домовлятись - то вам 50% квартири і 50% офісу, бо нажите в шлюбі.
І не важливо, хто працював в шлюбі на роботі а хто дома з дітьми, ви теж не відпочивали всі ці роки постійно на курорті, а займались підтримкою дому, побуту, діток.
50% нажитого вам - це і є справедливе домовляння при розлученні
Він каже, що розкрутився в шлюбі за його власні дошлюбні гроші (він їх прокрутив і отримав дохід), тому каже що я до того відношення не маю
Ответ дляНеновая почта
Кількість дарчих не має значення.
Юридично хата належить автору. І дарчу оскаржити вони не зможуть, бо аргумент ’передали через дарчу, щоб уникнути конфіскації’ не прокатить в суді.
Юридично поки належить, а фактично вона їх не вижене.Це тільки на форумі всі такі дєрзкі, щоб вигнали свекрів з власної хати. Тим більше вона за кордоном.
А якщо буде розлучення і гарний адвокат у чоловіка, то і юридично не факт, що дім залишиться на ній.
Автору треба консультуватись з юристом і розмовляти з чоловіком, а не тут.
Мама Никитки-2• 18 сентября в 01:46
Ответ дляСиниця у спідниці
Свекруха пенсійного віку? Де прописана? Хто прописаний в тій квартирі, що оформлена на свекруху
Яка різниця хто прописаний в домі? Яким це чином впливає на право власності автора?
ShkaFFchik• 18 сентября в 01:46
Ответ дляБанан-барабан
Так по документах мій) Зараз
Треба консультацію грамотного юриста по сімейним справам.
Раніше був сайт urist.in.ua здається, там багато різних питань онлайн можна вирішити, навіть допоможуть скласти позов чи ще шось.
Банан-барабан
• 18 сентября в 01:47
Ответ дляМиззери
Уже была тема от вас про это , да?
Можливо десь раніше
Мама Никитки-2• 18 сентября в 01:47
Ответ дляСиниця у спідниці
А хто тоді прописаний в квартирі?
В якій?
ShkaFFchik• 18 сентября в 01:48
Ответ дляМама Никитки-2
Дарение признается недействительным только по решению суда в результате подачи иска лиц, имеющих на это право. На практике признание недействительности дарения - нелегкая задача даже для заинтересованных лиц.(с)
Не легко, но можно. Например напишет мужик, что жена убежала за границу и не возвращается. Мама - свидетелем выступит.
Неновая почта• 18 сентября в 01:49
Ответ дляRiesling
З цим згодна, і також писала, чи може автор очікувати виселення свекрухи із власного дому. Тут навіть моральне вже питання, не тільки юридичне.
Svitlana_Sk• 18 сентября в 01:49
Ответ дляБанан-барабан
Він буде казати/викручуватись як може)
А ви маєте розуміти свої права і наслідки своїх дій, про це вам всі!!!! пишуть тут
Мама Никитки-2• 18 сентября в 01:49
Ответ дляБанан-барабан
Чоловік каже, що на Сході значно більше гине людей, як і в аваріях. Казав раніше, що в нього життя проходить і він не хоче жити без сімї, невідомо скільки війна триватиме
Ну то прийміть той факт, шо в нього вже є сім’я. І це не ви.
Ваш чоловік, зі своїми маніпуляціями з нерухомістю, ніколи не розглядав вас з дітьми в якості сім’ї. Його сім’я була мама.
Автор, в вас дітки. Вам треба вже давно відростити зуби.
Мама Никитки-2• 18 сентября в 01:51
Ответ дляShkaFFchik
Воруйте до конца: подавайте прямо сейчас на алименты на 3 детей
Доречі гарна порада)).
Хоче розлучення, бийте першою.
Знаю випадки, коли під час розлучення в чоловіка зарплата дивним чином зменшувалась до мінімалки.
Хоче розлучення, бийте першою.
Неновая почта• 18 сентября в 01:51
Нехай з чоловіком вирішує питання, без свекрухи. У чоловіка із майна, яке він заробив, це офіс під здачу і ремонт у квартирі, яка належить свекрусі.
Що внесла автор у придбання майна, автор не написала, суд буде розбиратися.
Svitlana_Sk• 18 сентября в 01:52
Ответ дляБанан-барабан
Автор, якщо квартира (та що на мамі) рівнозначно коштує як той будинок (що на вас по дарчій), то як мінімум можна розглянути варіант обміну, типу по хорошому щоб розійтись.
Але все бажано з гарним юристом обговорити.
Мама Никитки-2• 18 сентября в 01:54
Ответ дляБанан-барабан
Хай говорить. Меньше слухайте.
Автор, хто возить- на тому їздять. Ви возите. Починайте вже баласт скидати з плечей. Тим паче ви фінансово, наскільки я зрозуміла, на сьогодні не залежите від чоловіка.
Неновая почта• 18 сентября в 01:55
Ответ дляSvitlana_Sk
До чого тут майно свекрухи? Ну серйозно! Нехай ділять майно, придбане під час шлюбу. Хата і квартира свекрухи яким боком у всьому цьому? Чому свекруха повинна бути замішана в цій дільожці?
Мама Никитки-2• 18 сентября в 01:56
Ответ дляRiesling
Фактично, вона може виписати доручення і продати будинок дистанційно. Виганяти вже будуть інші хозяі.
Ще раз. Яка підстава скасування дарчої? Ви ЦКУ бачили? Там доволі чітко визначено все. А автор закордоном, ви правильно відмітили.
ЭтаваНиМожетБыть• 18 сентября в 01:56
За те що він такий хитросракий і все на себе чи маму , я б назад не відписувала , хай гуляє лісом , ви теж працювали і по дому все робили , заслуговуєте на частку майна .
Мама Никитки-2• 18 сентября в 01:56
Ответ дляShkaFFchik
🤣 це привід скасувати дарчу?
Тількі не кажіть шо ви юрист 🤣
Love_Love_Love_• 18 сентября в 01:57
Ответ дляRiesling
Я б на вашому місці домовлялася.
Ахаха
А ви досвідчений юрист
Мама Никитки-2• 18 сентября в 01:58
Ответ дляНеновая почта
Який суд? До чого тут скікі заробила автор до дарчої?
ShkaFFchik• 18 сентября в 01:59
Ответ дляМама Никитки-2
🤣 це привід скасувати дарчу?
Тількі не кажіть шо ви юрист 🤣
Боже збав, ні)))) Я пагугліла
Але колись у знайомої була така ситуація, що її тітка спочатку написала на неї дарчу, а потім відмінила. Я подробиць не питала, як це з юридичного боку було зроблено, просто сам факт запам´ятала.
Мама Никитки-2• 18 сентября в 02:00
Ответ дляНеновая почта
Немає хати свекрухи. Будинок подарований синочку. А синочка згодом подарував дружині. Все. Тепер офіс є власністю мами. А будинок є власністю автора.
Ніхто нічого ділити не буде. І через суд скасувати дарчу у випадку автора неможливо.
spart-5037• 18 сентября в 02:01
Ответ дляБанан-барабан
А ще він роками казав мені, що весь світ помішаний на грошах і всі люди меркантильні сво... І тут я виявляється така ж. На їх думку - вкрала
Он у вас манипулятор ещё тот.
Да, так и отвечайте - все меркантильные. Я не исключение. Без денег никто пока прожить не сможет. Все будет твоим детям.
Мама Никитки-2• 18 сентября в 02:02
Ответ дляShkaFFchik
Боже збав, ні)))) Я пагугліла
Ну то гугліть ЦКУ. Там підстави скасування дарчої дуже чітко обмежені.
Відмінила дарчу, такого взагалі не існує. Скасовують правочин з певних підстав. І власник закордоном це 100000% не є підставою
spart-5037• 18 сентября в 02:02
Ответ дляБанан-барабан
Казав, що то немає значення на кому стоїть, що це все робить для майбутнього дітей та нашого. А коли зараз йому це згадую - каже що мав на увазі для нашого спільного майбутнього, а так як хоче розвестись...
Так это ведь он хочет , а не вы.
Это компенсация вам. За многие годы экономии.