Банан-барабан• 18 сентября 2024
Не знаю, плакати чи сміятись. Чоловік та нерухомість. Крик душі, дуже треба пора
Одружені давно. Я працювала, але в декреті на часткову зайнятість, побут повністю на мені, гроші мої йшли на дітей, продукти, одяг, частково лікування (незначну суму відкладала на чорний день). Економили на багатьох речах, не відпочивали (чоловік також).
Чоловік працьовитий, казав, що старається для нашого майбутнього та дітей. На ділянці, купленій і оформленій на маму до шлюбу він будував дім (частково гроші мав дошлюбні, трохи йому батьки додали, частково в шлюбі заробив + майже все сам робив, без майстрів).
Потім довго будинок продавав, купив взамін великий офіс в центрі міста під здачу в оренду без ремонта (ремонт сам в шлюбі робив сам) і....оформив його на свекруху. Не хотів ні на себе, ні на дітей.
Казав, що я заробляла менше і сиділа вдома з дітьми, що його вклад значно більший.
У мене не було вибору, змирилась з цим його вчинком, але після цього почуття до нього згасли, перестала готувати йому, догоджати як раніше, почала відкладати більше в копілку. В той час він ще почав казати, щоб ми пополам платили за все, були через це непорозуміння.
Пару років назад свекруха написала на чоловіка дарчу на свій будинок (розділений на 2 частини, в одній вона живе, в іншій наша сімя, чоловік в нашій частині під час шлюбу ремонт зробив і облаштував). Крім цього вона записала на нього дарчею свою квартиру (нульовий цикл, ремонт в шлюбі чоловік зробив).
Почалася мобілізація. Чоловік переживав за арешти майна і дарчею відписав назад на маму офіс та квартиру, а будинок на мене.
І тепер найцікавіше - зараз він хоче розвестися (я з дітьми рік за кордоном, цю зиму хочу перебути тут, він іншої думки) і вимагає, щоб я відписала назад будинок. Якщо мені повертатись - то хіба до своїх батьків або на зйомну квартиру. Він каже, що дітям є де жити (в його зі свекрухою будинку).
Я розумію, що це будинок його батьків. Та так виходить, що все буде оформлене на маму його, з якою в нас напружені стосунки. У нього ще є сестра з дітьми. А там і друга жінка може зявиться. І я не знаю що робити.
Ну от як би ви порадили?
Пишіть, вдячна за кожну думку
Ну от як би ви порадили?
Пишіть, вдячна за кожну думку
Біток чи ефір?• 18 сентября 2024
Разводитесь и подавайте на алименты. У мужа план хороший, вы к сожалению оказались в дурах, он и заработал и теперь найдет себе молодую бабу, ТК он с деньгами
ВсеПроВсехЗнаю• 18 сентября 2024
Единственное, автор,вы коммунальные платежи платите за дом?
Может иногда копейку какую кидайте все же, как хозяйка, чтобы в случае чего долгов не было. А то и такой факт может использовать муж, в случае чего
Яжемать Мне можно• 18 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Бо ми не вертаємось
а як вернетесь( припустимо) де гарантія, що не дотисне на розлучення і перепис будинку на нього. Думаю йому легше буде дожати вас коли будете поряд. Може тому і хоче що б вернулись.
Как нефиг делать• 18 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
А ще болить, що зараз прийде якась жіночка, подружиться зі свекрухою, мені не вдалося і все їй перейде. А я з дітьми жили як раз в роки встановлення і суцільної економії
продайте мужу этот дом.
Царівна Жабка• 18 сентября 2024
Ни в коем случае ничего на него не переписывать. Хочет развод- разводитесь.
Если перепишите дом на детей, то вообще до их18 летия ничего с домом нельзя будет сделать.
Як ухурделю• 18 сентября 2024
От почитала ваші деякі відповіді. Ви м´яка людина, з совістю. Чоловік ваш - мудак. Він роками користувався вашою добротою, все, щоб не робив, ви ковтали. У вас діти! Подумайте про них і про їх майбутнє! Це їх майно. Бо офіс і квартира, які мали бути на вас і дітях, на бабі.
Може, пора вже показати зуби?! Вам є заради кого!
Леплю из пластилина• 18 сентября 2024
Не відписувати назад. Казати це дітям, твоїм дітям і все.
Голодаю• 18 сентября 2024
Ок, перепишите на мужа дом, но только после того, как он отдаст вам офис, если это равноценная по стоимости недвижимость.
Дарственную на детей - не вздумайте! Столько людей на этом обожглось. Во-первых, на детей проще влиять, вам сложно противостоять мужу, а каково будет им, во-вторых, причем здесь дети, вы же тоже должны что-то за жизнь нажить, сначала себя углом обеспечьте, а дети еще дети, они с вами живут.
Скользкая• 18 сентября 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Смотря как смотреть
Выехала с Западной, возвращаться не планирует, пересрать жизнь всей семьей мужа из за этого дома
Як ухурделю• 18 сентября 2024
Ответ дляСкользкая
Смотря как смотреть
А хіба правильно, що все майно, нажите в шлюбі, залишиться свекрусі? Тобто прожила автор купу років з чоловіком, діти є, і залишилась ні з чим разом з дітьми? Чоловік її юлив-юлив, різні махінації з тим офісом, думав, що все розрахував. Хіба з автором чесно поступали? А вона, людина з совістю, має робити по-чесному?
Тим більше, невідомо, що завтра буде. І все майно відійде або лівій жінці, або сестрі чоловіка, а ви, діти, самі, самі
Хай офіс на дітей перепише, а автор перепише ту хату. Але він того не зробить, їм треба всьо
Конотопська відьма• 18 сентября 2024
Автор, ваша тема уже была
И вроде как вы хотели уже возвращаться
Передумали?
И вроде как вы хотели уже возвращаться
Передумали?
Скользкая• 18 сентября 2024
Ответ дляЯк ухурделю
В этой истории упущено много чего, единственный неприятный момент - ты воспитала детей, это твое, так говорить нельзя. И будь это просто его квартира - и вопросов бы не было. Но мать, сестра и ее дети... родительский дом...
Мы не знаем их отношений, но судя по тому что перестала относится как к мужу, они были не очень.
Жизнь длинная... желаю ей мудрого решения
Чемодан-Вокзал-Майами• 18 сентября 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Квартира свекрухи.
Якщо вже на те пішло, то і дім теж. Багато авторка з чоловіком нажили б, якби квартиру знімали б? Обоє голі-босі
Чемодан-Вокзал-Майами• 18 сентября 2024
Ответ дляЯк ухурделю
А сестрі чоловіка нічого?
Як ухурделю• 18 сентября 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Квартира свекрухи.
Вся проблема в тому, що з самого початку чоловік вдався до оформлення на матір. Робив би нормально, то зараз би такої ситуації і не виникло б.
Бесбардак• 18 сентября 2024
Ответ дляСкользкая
Так на матери офис и квартира записаны
Скользкая• 18 сентября 2024
А там і друга жінка може зявиться....
Он же предлагает вернуться... нет, я еще перезимую... а потом не вернусь и насру вам по полной
Скользкая• 18 сентября 2024
Ответ дляБесбардак
Так на матери офис и квартира записаны
супер - так это ее имущество, или я не правильно поняла?
Бесбардак• 18 сентября 2024
Ответ дляСкользкая
Участок ее был, муж автора строил там дом из семейного бюджета.
Скользкая• 18 сентября 2024
Ответ дляБесбардак
так, а квартира чья?
Мошей ницца• 18 сентября 2024
Ответ дляSvitlana_Sk
Шановна автор, по закону все що нажите в шлюбі має ділитись пополам.
А по факту ваш чоловік м´яко кажучи - хитро перестрахувався, записавши на маму офіс, квартиру.
Ви ж розумієте чому і для чого це було зроблено, щоб при розлученні ви не відсудили 50%.
Тому це супер що будинок на вас юридично, це хоч якась справедливість.
Хоче будинок назад - на вас має записати 50% офісу і 50% квартири.
У вас є діти, подумайте про їх майбутнє.
А кому де жити, тут вам вирішувати але я б з такою сімейкою була обережна і радилась би з гарними юристами перед важливими рішеннями)))
Але якщо чесно розібратися, то в шлюбі нажити лише офіс, який вони і повинні ділити навпіл у випадку розлучення.
Квартира батьків, будинок батьків. Ці всі ремонти - це не право власності.
Бесбардак• 18 сентября 2024
Ответ дляСкользкая
так, а квартира чья?
Ну т.е. свекровь дает участок, семья строит там дом, это ее, потом дает черновую квартиру, семья делает ремонт (а Вы ж знаете цены ремонта черновой квартиры да?), но это тоже свекрови.
Скользкая• 18 сентября 2024
Ответ дляБесбардак
ну?
ГугелП@лАмался• 18 сентября 2024
Ничего не возвращать ,сказать ,что это не мне ,а детям на будущее ! .
Он вас и так хорошо намахал с этими всеми ремонтами и покупками .
Дом детям ! Всё!
Бесбардак• 18 сентября 2024
Ответ дляСкользкая
ну?
Що ну, всі ці ремонти були за рахунок сім´ї автора.
Не обижаюсь• 18 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
В тому домі живе свекруха і чоловік.
Казати, що хай собі живуть, а з часом дітям то буде?
Совість якось гризе, той дім навіть не його, він тільки частково приклався, а його батьків
Офис, который он купил и записал на маму, по сути был куплен в браке и должен был быть оформлен на кого-то из вас (на мужа или жену, или на двоих) и при разводе делиться на двоих. Но он переписал на маму. Поэтому теперь вы в расчете, офис им, а дом вам
Мошей ницца• 18 сентября 2024
Ответ дляЯк ухурделю
А в шлюбі з цього всього нажитий лише офіс. І він має ділитися пополам, а не весь автору. Чи не так?
Скользкая• 18 сентября 2024
Ответ дляБесбардак
где написано что за деньги мужа?
делал все муж... это да