Банан-барабан• 18 сентября 2024

Не знаю, плакати чи сміятись. Чоловік та нерухомість. Крик душі, дуже треба пора

Одружені давно. Я працювала, але в декреті на часткову зайнятість, побут повністю на мені, гроші мої йшли на дітей, продукти, одяг, частково лікування (незначну суму відкладала на чорний день). Економили на багатьох речах, не відпочивали (чоловік також).

Чоловік працьовитий, казав, що старається для нашого майбутнього та дітей. На ділянці, купленій і оформленій на маму до шлюбу він будував дім (частково гроші мав дошлюбні, трохи йому батьки додали, частково в шлюбі заробив + майже все сам робив, без майстрів).
Потім довго будинок продавав, купив взамін великий офіс в центрі міста під здачу в оренду без ремонта (ремонт сам в шлюбі робив сам) і....оформив його на свекруху. Не хотів ні на себе, ні на дітей.
Казав, що я заробляла менше і сиділа вдома з дітьми, що його вклад значно більший.
У мене не було вибору, змирилась з цим його вчинком, але після цього почуття до нього згасли, перестала готувати йому, догоджати як раніше, почала відкладати більше в копілку. В той час він ще почав казати, щоб ми пополам платили за все, були через це непорозуміння.

Пару років назад свекруха написала на чоловіка дарчу на свій будинок (розділений на 2 частини, в одній вона живе, в іншій наша сімя, чоловік в нашій частині під час шлюбу ремонт зробив і облаштував). Крім цього вона записала на нього дарчею свою квартиру (нульовий цикл, ремонт в шлюбі чоловік зробив).

Почалася мобілізація. Чоловік переживав за арешти майна і дарчею відписав назад на маму офіс та квартиру, а будинок на мене.

І тепер найцікавіше - зараз він хоче розвестися (я з дітьми рік за кордоном, цю зиму хочу перебути тут, він іншої думки) і вимагає, щоб я відписала назад будинок. Якщо мені повертатись - то хіба до своїх батьків або на зйомну квартиру. Він каже, що дітям є де жити (в його зі свекрухою будинку).

Я розумію, що це будинок його батьків. Та так виходить, що все буде оформлене на маму його, з якою в нас напружені стосунки. У нього ще є сестра з дітьми. А там і друга жінка може зявиться. І я не знаю що робити.

Ну от як би ви порадили?
Пишіть, вдячна за кожну думку
бЭйбА• 18 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
В тому домі живе свекруха і чоловік.
Казати, що хай собі живуть, а з часом дітям то буде?
Совість якось гризе, той дім навіть не його, він тільки частково приклався, а його батьків
Какая вы недалёкая... Вас поимели, вы сами не подумали про угол для себя и своих детей, но вас совесть грызёт...

бЭйбА• 18 сентября 2024
Ответ дляNatal_ka91
Вам що дістанеться після розлучення? Якщо не рахувати будинок
Детки. Детки это счастье (с)
Кондуктор автобуса• 18 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
А ще він роками казав мені, що весь світ помішаний на грошах і всі люди меркантильні сво... І тут я виявляється така ж. На їх думку - вкрала
Ну, а коли ви його дітей самостійно утримували, його годували, а він на зекономлені собі нерухомість на маму оформлював не були меркантильною? Нічого нікому не дарувати. Все.
Хоче розлучатися, ок. На аліменти подали і па-па. Буде виступати, скажіть, що можете ще і їх зі свого будинку виселити, хай ідуть у квартиру та офіс
Кондуктор автобуса• 18 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
А якщо сказати, що оформлю дарчу на дітей?
І нагадати що він казав роками, що це все для дітей буде?
Як вам такий варіант?
Нахіба? Тим паче вон неповнолітні, навіщо та морока. Почнуться ще візити опіки і тд. Усе оформлено, нічого не чіпайте. Ви за кордоном, їх заблокували, а вони хай хоч луснуть.
Кондуктор автобуса• 18 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Він так не вважає. Каже що я вдома сиділа і заробляла значно менше. А на роботу по дому (все сама робила) каже що то всі жінки роблять, і що так має бути
То його проблеми.
Кондуктор автобуса• 18 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Він каже, що розкрутився в шлюбі за його власні дошлюбні гроші (він їх прокрутив і отримав дохід), тому каже що я до того відношення не маю
А час на розкрутитися де взяв? Якби робив половину справ з догляду за дітьми? Отож
Сама вумна тутички• 18 сентября 2024
Нет, сказать, что это дом детей. Туда бы я не вернулась в тот дом , но и не отдала бы его.
Не пириживай• 18 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
В тому домі живе свекруха і чоловік.
Подумайте о своих детях, если вам муж не должен, то детям должен, а он ни фига о них не думает, это будет детям или настаивайте пусть вам купит. Квартиру, только тогда вы вернете дом
Не пириживай• 18 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Як вам такий варіант?
Прекратиие глупости писать

Нервогенератор• 18 сентября 2024
Ответ дляNatal_ka91
Кукіш
Remensa• 18 сентября 2024
Коли оце купило в шлюбі офіс і записало його на мамцю, вас це тільки образило?Вже тоді треба було думати.
Тепер нехай викусить і живе в маминій половині.
Або продайте свою половину комусь
За ким я буду?• 18 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Як вам такий варіант?
Ви точно не дура?
ЛисаЛилу• 18 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Так, донька і її діти
а чому свекруха усе формила на сина? дарчу на дім і квартиру?
ОбережнаЯ• 18 сентября 2024
По правильному вы имели бы право при разводе на половину офиса. Квартира была купленна свекровью ( не понимаю почему многие её тут делят) и дом вообще его родителей к которому вы не имеете отношение.
Просите сумму равную половине офиса и отдавайте дом назад это что б совесть была спокойна.
Я б за дом была возможно иного мнения, если б это было ваше с мужем, а то родителей ведь.
Стриптизерка• 18 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Він казав, що весь світ помішаний на грошах і всі люди меркантильні свою... Він в першу чергу себе охаректеризував
ВсеПроВсехЗнаю• 18 сентября 2024
Ответ дляSvitlana_Sk
Вибачте, як це він працював і заробляв то все на свекрусі??? Він одружений і має свою сім´ю і діток забезпечувати а не мамочку до скону літ.
Я вважаю це хитрожопістю та підлістю, це не чесно (моя думка).
Діти общі і спадок має бути на них а не на свекрусі
Бляха, ну понятно, что то не любимой маме он подарок делал, а себя страховал на случай развода (который он спланировал).
Фу, автор, то мужичье конченое только о себе думает,а вам ещё о детях надо. Так что сделать максимально цинично, как уже писали.
Все нах выселить по офисам и квартирам, что на маму записаны, дом продать, самим где-то а другом конце Украины или за границей купить жилье.
И алименты пусть не забывает платить
Україна понад усе!• 18 сентября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Відписати будинок і дати йому розлучення? А хуху нє хуху він?
Шліть лісом. В вас діти, і вам про них треба думати.
Якщо пішли розмови про розлученні то 100% є фея. Будете ви і ваші діти жити в ваших батьків і отримувати аліментів 3 коп. Які через рік зменьшать, бо мамі треба аліменти, а там і нові діти можуть з’явитись, теж зменьшать.
Вобщем, шліть лісом.
Народить ще одну дитину - і опа - батько трьох -виїздний.
Україна понад усе!• 18 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Як вам такий варіант?
Ні, тоді ви не зможете продати і при поверненні продовжите собі власний ад - будете бачити свекруху до 18 молодшої дитини.
ЧупакабраЗеБест• 18 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
В тому домі живе свекруха і чоловік.
ну и что. так хитрили с мамой что сами себя обхитрили.

ЧупакабраЗеБест• 18 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
это он у вас украл, половину дома, который кстати по закону и по справедливости был построен с вами пополам. вот эту половину он у вас и украл.
и между прочим ваш муж и его мама тоже мерканитльные сво, это они помешаны на деньгах, а вы просто лох, не обижайтесь, я тоже в этом плане лох.
ЧупакабраЗеБест• 18 сентября 2024
Ответ дляSvitlana_Sk
Шановна автор, по закону все що нажите в шлюбі має ділитись пополам.
А по факту ваш чоловік м´яко кажучи - хитро перестрахувався, записавши на маму офіс, квартиру.
Ви ж розумієте чому і для чого це було зроблено, щоб при розлученні ви не відсудили 50%.
Тому це супер що будинок на вас юридично, це хоч якась справедливість.
Хоче будинок назад - на вас має записати 50% офісу і 50% квартири.
У вас є діти, подумайте про їх майбутнє.
А кому де жити, тут вам вирішувати але я б з такою сімейкою була обережна і радилась би з гарними юристами перед важливими рішеннями)))
ВОт. Света все по сути пишет. я бы вообще перестала с ними переговариваться, не устраивает чтото? через суд общаемся.
ЧупакабраЗеБест• 18 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
А ще болить, що зараз прийде якась жіночка, подружиться зі свекрухою, мені не вдалося і все їй перейде. А я з дітьми жили як раз в роки встановлення і суцільної економії
конечно, так и будет. а знаете почему они подружатся? потмоу что у них будет общий враг - это вы.
воспитывайте их.
Цукрові вишні• 18 сентября 2024
Я бы наверное сказала что если на кого-то и буду переоформлять, то только на детей
ВсеПроВсехЗнаю• 18 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Як вам такий варіант?
А потом он отсудит у вас детей вместе с тем домом, и будете вы одна на улице жить и алименты платить ещё.
А детей он спихнет на мамку или новую девушку, которые будут их шпынять как ваше отродье (простите)
Чё вам тот дом муляет?
Сидите себе за границей, и сидите, муженёк вас там не достанет
ВсеПроВсехЗнаю• 18 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні в якому разі. Все лишається як є і до побачення, хоче назад будинок, нехай пише на вас 50% квартири і офісу
Нафиг такой геморрой, как потом свою долю продать и забрать автору?
Целый дом гораздо проще
catch-22• 18 сентября 2024
Автор блин тут все понятно без советов.
Дом это ваша компенсация за жизнь с мудаком.
Мужу и его маме есть где жить.
Шлите ему красивый .уй в оберточке и спокойно зимуйте.
Я надеюсь все доки на дом с вами?
ВсеПроВсехЗнаю• 18 сентября 2024
Ответ дляNatal_ka91
Так, автор вказала це в пості
Тцк респект
ВсеПроВсехЗнаю• 18 сентября 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Ору)
Так сильно старався всіх перехитрити, що перехитрив сам себе
Це ж треба такий рівень жлобства
Ага, я аж удивлена, что автору такое счастье на голову от жлоба перепало.
Мог бы на сестру любимую переписать, а не
Love_Love_Love_• 18 сентября 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Целый дом гораздо проще
Вона хоче по справедливості
ВсеПроВсехЗнаю• 18 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Вона хоче по справедливості
Сейчас мы ей тут законы справедливости на практике в реале поясним, перехочет