Olga-lyubimaya• 18 сентября 2024

Про допомогу батькам

Підкажіть, чи допомагаєте ви своїм батькам матеріально? Про які суми (орієнтовно) йде мова? Особисто в мене тато ще працює на невеличку зп, мама інвалідність має- 2300 в місяць. Я б хотіла дуже підкидати їм тисяч з 3-5 в місяць хоч на комуналку, але чоловік нажаль не зрозуміє такого мого вчинку… (його батькам допомога не треба) Через таку ситуацію я відчуваю себе поганою донькою. Поділіться своїми життєвими історіями та поглядами.

(Пост навіяний прочитаним нижче дописом про бабусь та дідусів)
Психологічка• 18 сентября 2024
Ви працюєте? Яка зп у вас і в чоловіка? Діти є?

Гага Газу• 18 сентября 2024
Я допомагаю зі своїх, 2 тис в тиждень.
Чоловік незнає. Мама одна
Кокосиха• 18 сентября 2024
Помогала родителям сколько могла. Никого не спрашивала. Родителям мужа не помогаем.
Люблю порядок• 18 сентября 2024
У нас только моя мама из наших родителей, она просто живёт с нами, условия позволяют
Марічка• 18 сентября 2024
Нет. Моя мама далеко. Но если попаду туда, то денег оставлю
Латвийские_Номера• 18 сентября 2024
Если бы у меня была зарплата хотя бы 30 тысяч, то 5 отдавала бы маме(
Love_Love_Love_• 18 сентября 2024
Я б не жила з таким чоловіком ніколи і ні за що і я серйозно зараз

Ацетилсалициловая кислота• 18 сентября 2024
отдаю свою пенсию по инвалидности 2700, сама вишу на шее у мужа
Невісточка ж• 18 сентября 2024
Да конечно помогаю ,муж был за .Деньги его)
Кидстаффовка• 18 сентября 2024
Сейчас не помогаем. До войны давали 12 тыс грн папе. Сейчас муж без работы.
Пенсия у папы примерно 8 тыс.
Швабристка• 18 сентября 2024
Помогаю. 2-4 тыс. грн в месяц. У матери пенсия 2500 грн. Мы за границей, поэтому могу помочь.
Скромняшка• 18 сентября 2024
Якщо не помісячно давати, то допомога з великими покупками, типу пралка, або нормальний верхній одяг і взуття, також аптека за необхідності.
Ms. Iphone• 18 сентября 2024
Мама живёт с нами. Все покупаю и 5 тыс на расходы в месяц даю.
Ухахайкина• 18 сентября 2024
Помогала. Муж знал. Бюджет был общий.
Мизимец• 18 сентября 2024
Оплачую майже всю комуналку (крім одного, що вона сплачує готівкою 200грн/міс), поповнення телефону, інтернет. Також готівку даю але кожен місяць різну суму, в середньому 3тис. Забезпечую всі потреби на кота та купую багато чого (багато продуктів, сухофрукти, цукерки, побутові речі в хімію, дещо з одягу). Пенсія в мами не найменша, але не велика і волонтерить (туди теж кошти немало йдуть)
Девальвация• 18 сентября 2024
Забрала-доглялаю,ще в чоловіка я не питала за гроші.Зарплата в мене вища,він доглядає свого батька,їздить щодня по 10 км,буває і по 2 рази.
ГейСюда• 18 сентября 2024
Даю 5 тысяч в месяц

А у вас автор КЛАССНЫЙ МУЖ. Вы живёте рядом с предателем и жмотом.
Маю рацію• 18 сентября 2024
З початку війни повністю утримуємо мою маму + знімаємо їй житло. Матері чоловіка на постійній основі не допомагаємо, бо нема потреби
Куда ж без меня• 18 сентября 2024
Допомогаю, 7-8 , до 10 тис в місяць
Я за кордоном працюю, маю можливість

Доктор Хаос• 18 сентября 2024
Ви зі своєї зарплати хочете допомагати своїм батькам? Якщо так, то чоловіку можете і не звітувати.
Бамбарбия! Кергуду.• 18 сентября 2024
Иногда деньгами, но в основном что-то покупаю нужное. Муж как бы не учавствует в этом. Не скрываю, но и не отчитываюсь, как и за остальные деньги
Тролю як можу• 18 сентября 2024
Покупаем продукты, технику, на праздники дарим валюту. Свекровь любит путешествовать, намекнула, что хочет 2 раза в год. У нас из той оперы, когда родители всю жизнь втирают ребенку, что раз они его родили и воспитали, то должен помогать. У мужа вечное чувство вины, ему все время кажется, что он недостаточно помогает. При этом спасибо ему еще ни разу не сказали. Я за то, чтобы помогать, но в разумных пределах и не в ущерб своей семье.
Манкоголік• 18 сентября 2024
В мене батько ще працює (ФОП) але то більше для двіжу, йому 70 на днях, він дуже активний. Тож так, допомагаємо, але нечасто. 10тис наприкінці весни дали. Влітку вони з дружиною до її дочки в Германію їздили, то 300€ далу в дорогу. Зараз запропонувала сплатити половину вартості поїздки на родон (щоб сустави підшаманив, але мабуть не поїде через ризики для серця. Ну і так, ’по мєлочі’, 1-2 тис на бензин інколи підкидаю. Я не працюю, чоловік в мене розуміючий щодо допомоги батькам. Його мамі теж допомагаємо, в батька там пенсія висока - але вони розлучені.
автор Olga-lyubimaya • 18 сентября 2024
Ответ дляКокосиха
Чоловік знає про вашу допомогу? Не проти?
автор Olga-lyubimaya • 18 сентября 2024
Ответ дляНевісточка ж
Якщо не секрет. Про які суми мова
автор Olga-lyubimaya • 18 сентября 2024
Ответ дляУхахайкина
Помогала. Муж знал. Бюджет был общий.
Не проти був? Якщо не секрет. Які це суми?
Кокосиха• 18 сентября 2024
Ответ дляOlga-lyubimaya
Знает. Я не отчитываюсь. Помогла и помогла. Нужно было стиралку -купила, нужно отдых -оплатила. И т.д.
Но я работала всегда и работаю.
автор Olga-lyubimaya • 18 сентября 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Але в мене оклад. Сума постійно однакова. Я ж не можу недонести додому пару тисяч?)
Доктор Хаос• 18 сентября 2024
Ответ дляOlga-lyubimaya
Чому? Це ж Ваш дохід. І плануєте ось такі витрати. Просто якщо доходи в сім’ї невеликі, то Вам швидше за все доведеться на собі економити.
Танцепесенная• 18 сентября 2024
Я бы на мужчину не смотрела а молча помогала родителям. Мужчин может быть много а родители одни