осень харашо• 18 сентября 2024

Чи маю я купити нову чашку колезі в цьому випадку?

Чашка стояла на вікні.
Я прихожу на роботі раніше всіх, відкриваю вікно і двері, щоб провітрився коабінет. Був сильний вітер і чашку з вікна скинув протяг. Колега ставить чашку на підвіконня, бо іі стіл стоїть біля вікна.
Коли колега прийшла, то я сказала, що чашка розбилась. на що вона мене звинувалтила, що я мала чашку прибрати з края підвіконня. Чашку я взагалі не торкалась, вона стояла там, де її колега залишила.
Результат:
вже голосів: 572
328 (57.34%) Купити
244 (42.66%) Не купляти
Послушная• 18 сентября 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
простите, что это за чашка и что за сквозняк, что ее ветром сдуло? Вазоны с цветами не сдувает?
У нас останні кілька днів страшенні вітри, жерсть із дахів знімає.

Я тертий жук• 18 сентября 2024
Ответ дляПочтальЁнша
автор, купите некрасивую, вроде и купили, но все равно остались на своем
А ещё и дырявую
Примарочка• 18 сентября 2024
Ответ дляосень харашо
Ні, не буде.
Купила таку саму, як і була.
Цікаво, що там за чашка
автор осень харашо • 18 сентября 2024
Ответ дляОдяг та сумки
за свои поступки даже косвенные нужно отвечать
Ну то я купила чашку, незважаючі на те, що винною себе не почуваю в цьому випадку.
Але вікна зранку тепер хай відкриває хтось інший
Мені тут запропонували той вільний час між автобусом і роботою в кав’ярні посидіти. Чому б і ні
Я тертий жук• 18 сентября 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Не стільки совість, скільки жаба. Автор розуміє, що треба купити чашку, але витрачати власні гроші не хоче. От і шукає підтримки, що не треба купувати чашку
Да мне кажется сейчас дома у каждого куча чашек. Лишних. Принесите из дома.
Я тертий жук• 18 сентября 2024
Ответ дляосень харашо
Ні, я замовила їй нову. Знайшла точно таку ж в інтернеті.
Чашка цікава, нестандартної форми, з нестандартним малюнком.
Покажіть.
автор осень харашо • 18 сентября 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Та в нас на роботі купа тих чашок.
Та чашка просто дуже подобалась колезі.

из_под_тишка• 18 сентября 2024
Ответ дляЯ тертий жук
В мене немає вдома зайвих 🤷‍♀️ деякі повикидала, частину відвезла на дачу. Вдома у нас лише ті, якими користуємось
Та і якось це неправильно віддавати вживану чашку замість розбитої улюбленої
Я тертий жук• 18 сентября 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Ну нова ж не буде улюбленою. Буде така ж сама, але інша. Вже не та енергетика.
Мальдивирую• 18 сентября 2024
Ответ дляосень харашо
Якщо чесно, я взаалі не звернула увагу, що чашка стоїть з краю, бо в нас ще квітів повно.
А якщо б то чашка боса була б- купили б нову?
Така якась не повага. Чашка впала за вашої вини.
Викупана• 18 сентября 2024
Я не представляю, чтоб я кому-то выставила претензию, что мою чашку разбили. А если бы вещь была более дорогая? Если бы вазон упал на кроссовки или чужая чашка с кофе на обувь? Подоконник не место для чашки. Раскидать свои вещи по офису и злится потом, что кто-то их не подвинул, не убрал.
автор осень харашо • 18 сентября 2024
Ответ дляМальдивирую
Я купила б нову чашку будь кому, як би я її розбила - зіштовхнула, зачепила, тощо.
Чашку скинув протяг, який я просто не могла передбачити.
Я навіть не бачила, як вона впала - відкрила вікно і пішла набирати воду, щоб вазони полити. Прийшла, а вона лежить на підлозі побита.
Те, що вікна відкриваються не було секретом ні для кого, ми відчиняємо їх зранку скільки я тут працюю, і до мене їх теж відкривали вранці щоб провітрити приміщення. і коли я у відпустці або на лікарняному вікно відкривають інші дівчата, бо тут понаписували, що те вікно тільки мені відчиняти потрібно. Я просто прихожу в офіс першою і відчиняю.
Я замовила дівчині нову чашку, але своєї провини я не бачу.
Вікна вранці теж хай тепер відкриває, хто хоче. Я сижу біля дверей, мені повітря достатньо і від дверей відкритих.
Готова до другої• 18 сентября 2024
Покажіть, зрештою, ту чашку за 240 грн.
автор осень харашо • 18 сентября 2024
Ответ дляГотова до другої
Покажіть, зрештою, ту чашку за 240 грн.
Нащо?
Що зміниться від того, що я покажу ту чашку?
Корсет_на_шурупах• 18 сентября 2024
Ответ дляосень харашо
Мені стало цікаво, як багато людей будуть вважати мене винною в цій ситуації.
Чашку нову колезі я купила.
Сусідня тема про аморальну подругу і старого знайомого не ваша? Там така сама душніла пише
Готова до другої• 18 сентября 2024
Ответ дляосень харашо
Нащо?
Просто стало цікаво.
ТочноБудет• 18 сентября 2024
Ответ дляосень харашо
Бо я не бачила, що вона стоїть з самого краю, там ще купа квітів на підвіконні.
Почему у вас тысяча оправданий? Вам жалко 100 грн на чашку? Ваша вина 100%
автор осень харашо • 18 сентября 2024
Ответ дляТочноБудет
Ну хай буде моя, хоча я з цим не згодна.
Чашку колезі я купила.
автор осень харашо • 18 сентября 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
О, почались пошуки тролів і порівняння стилю написання

МЕСТО_Встречи• 18 сентября 2024
Ответ дляосень харашо
Ну і правильно.
Я так в аудиторію перша приходила і відкривала вікна провітрити, а потім деякі приходили і заявляли, що їм холодно. Як задовбали своєю уїдливістю я перестала відкривати, сиділи пару днів в духотіщі, потім самі стали відкривати. Я більше принципово не відкривала, хоч і найперша приходила.
JannyMoney• 18 сентября 2024
Ответ дляосень харашо
Дякую всім за відповіді, чашку я відразу замовила точно таку ж в інтернеті. Ціна питання 240 грн + доставка.

Але всім сказала, що вікно вранці більше відкривати не буду.
ну тоже странно. Лучше бы сказали коллеге, что не обязаны следить за ее чашками и им на подоконнике не место. В следующий раз покупать не будете, если она их будет бросать где ни попадя
Пи Пи Пилюля• 18 сентября 2024
На вашому місці я б купила чашку, на місці колеги не просила б її купляти. Я лох може, хз..
Але то лише чашка
Карапулька• 18 сентября 2024
Ответ дляШукаю стакан
Авторе, а якщо хтось вʼїде в вашу машину, коли вона припаркована стоїть там, де не заборонено, це ваша вина? Чи все ж вам мають відшкодувати збитки?
У автора нет машины, если такая дилемма с чашкой 🙈
Диви яка я пава!• 18 сентября 2024
Даже не думала, что 40 процентов людей вандалов
Губи з філером• 18 сентября 2024
Ответ дляВапщета
Нужно купить, вина ваша, чашку не убрали, окно открыли. Всё.
Читаю : ’нужно купить вина.. ’
Викупана• 18 сентября 2024
Получается, чти 60% людей, которые ответили что автор виновата, побежали бы наезжать что их чашку разбили? 60% людей - любители раскидывать вещи. Интересно.
Анонимарик• 18 сентября 2024
Какая мелочь) купила бы новую)))) какую-то очень красивую
Анонимарик• 18 сентября 2024
Ответ дляосень харашо

Какая Вы обиженка) трудно, наверное, так жить
Тріль підпільний• 18 сентября 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Тут має бути інша аналогія.
Власник машини поставив її там, де не заборонено, але на машину впало дерево під час бурі.
Если дерево трухлявое, Зеленбуд должен был спилить его
Вапщета• 18 сентября 2024
Ответ дляГуби з філером
Читаю : ’нужно купить вина.. ’
И это тоже)