Воленс-неволенс• 18 сентября 2024
Вечеря української родини.
Півроку не варила, а у вашій родині часто борщ на столі?!
Болтушка Му• 18 сентября 2024
Раз в неделю стараюсь варить. Очень люблю борщ и все домашние любят
Ро30BbIu_CJIoHuK• 18 сентября 2024
Дуже рідко борщ. Десь 2-3 рази на рік. Аж захотілось знову приготувати)
Губной рояль• 18 сентября 2024
На фото ніби алкаші в столовці((
Завсім не по-домашньому і не апетитно виглядає стіл.
Бідно і сумно на вигляд
Коварная Зая• 18 сентября 2024
Я борщ не люблю и не варю. Муж варит борщ, когда у него есть настроение . Ну может пару раз в год.
Брехушечка• 18 сентября 2024
Влітку майже не варю, а так десь раз на 2-3 тижні. Але ж, автор, подача не повна)) сало, цибулька, сметана)))
Кудряшка Сью• 18 сентября 2024
Моя сім´я дуже любить) готуємо 2-3 рази на місяць, особливо його смачно готує чоловік, не знаю що він там шаманить, але смак як з печі))
Ромашкинная• 18 сентября 2024
1-2 рази на рік чисто для себе. Чоловік не українець йому таке не сподобалось, дитина теж без захоплення їсть борщ. Тому у нас так.
Брехушечка• 18 сентября 2024
Чарівна патика• 18 сентября 2024
Это что бухлишко к борщику? А что без него никак? Надеюсь это таки не типичный ужин в украинской семье как было подчеркнуто в посте. Вырожденчество какое-то.
КАПСЛОЧНИЦА• 18 сентября 2024
Борщ дуже вигідний,наварив і дні 3 всі їдять)) не люблю тільки оте все щинкувати...
Вчителька з мікрорайону• 18 сентября 2024
Ответ дляЧарівна патика
Вы правы. К борщу надо стопочку, а не ото цветное.
Где то 3-5 раз в год, но только когда холодно, в теплое время никто не хочет борща.
Dolce.Vita• 18 сентября 2024
Батько любе, то для нього готуємо. Я останній час перші страви рідко їм.
Місячне Сяйво• 18 сентября 2024
Борщ варю десь раз в дві неділі. На 2 дні вистачає. Всі любять і чоловік і я і діти. Супи теж варю. У нас просто перші страви всі любять. Сьогодні харчо, до цього з фрекаделями суп . Коли чоловіка їде у відрядження, варю просто меньшу кастрюлю.
Чай не пью, только кофе• 18 сентября 2024
Я майже щонеділі варю, ми всі любимо. Яле я варю дієтичний борщ, без зажарки і на легкому бульйоні, то мабуть для порадниць це не борщ в мене, а овочевий суп
Стетоскопуло• 18 сентября 2024
2 рази на місяць точно варю борщ. а наразі плануємо пічку на терасі - буде борщ з печі.
Саджу все зарання• 18 сентября 2024
Ответ дляГубной рояль
На фото ніби алкаші в столовці((
Бідно і сумно на вигляд
Вот интересно, зачем высказывать какие- то неприятные вещи когда можно просто промолчать?