Чудовий каламбур• 18 сентября 2024
Навіщо я це зробила?
Навіть подругам стидно розповісти. Пишу тут напевно, щоб просто висловитися.
Була у відносинах майже рік. Розійшлися. Мовчки. Просто перестали один одному телефонувати.
Причина була. Кожен з нас висунув умови з якими ми не погодилися.
Витримала 3 тижні. Сьогодні як ніколи ,, зірвало дах» Зателефонувала запросити просто на каву. Він в цей час домовився з друзями на зустріч. Вже був там.
Його відповідь на запрошення - напевно не сьогодні.
Я эгоіст? Хотіла, щоб він все кинув і зустрівся?
Або другий варіант. Якщо б я йому була потрібна, то кинув би друзів і прийшов на зустріч?
Ваша думка?
Гуляю босоніж• 18 сентября 2024
Если бы была нужна он бы пошел на ваши условия, не звоните и не отвечайте больше, он в вас не заинтересован
дожену і ощасливлю• 18 сентября 2024
Второе
Якщо б я йому була потрібна, то кинув би друзів і прийшов на зустріч
Удалите его номер
Котя_люлю• 18 сентября 2024
Вы нормальная.
А он - если бы хотел, то все кинул и приехал бы на встречу.
А нет - так нет
Ро30BbIu_CJIoHuK• 18 сентября 2024
Прибежал бы стремглав.
Хотя, нет. Он пригласил бы Вас раньше. Забудьте о нем.
Борисфенка• 18 сентября 2024
Ви йому маякнули, він зайнятий. Тепер його хід - чекайте запрошення. Не з´явиться - поставите жирну крапку.
Заставляличка• 18 сентября 2024
Ви не дуже зацікавлені один в одному,відносини не перейшли на новий рівень,фінал-розійшлися.
Пез Году Неделя• 18 сентября 2024
3 недели он вам не звонил ....а вы ещё что то додумываете? зачем? это конец.
Небоброїдка• 18 сентября 2024
В людини є своє життя, а не тільки відносини, так, ви егоїст.
А взагалі, навіщо він вам? пмс мо?))
Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 сентября 2024
где женская хитрость и загадочность? почему одно отчаяние..
Чудовий каламбур
• 18 сентября 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Він в цьому плані дуже дивний. Він сам ніколи не звонить друзям. Вони йому звонять. Він особисто дуже рідко. Взагалі важкий, упрямий характер.
Одна з причин, що я перестала звонити, це те, що баланс переважив. Я більше телефонувала ніж він.
Але ніколи не відмовляв. Завжди приділяв увагу і погоджувався на зустріч. Не морозився.
Чудовий каламбур
• 18 сентября 2024
Я розумію, що в мене розлади психикі. Так званий - тривожний тип привʼязаності. Гордості нуль.
Можливо порадите гарного психолога?
Аж самій тошно від себе.
Можливо порадите гарного психолога?
Аж самій тошно від себе.
ЯяяКакаджамбо• 18 сентября 2024
Не вините себя.
Иногда лучше сделать и пожалеть, чем не сделать и пожалеть еще больше. Вы из подвешенного состояния вышли в определенное - все, конец.
Как по мне, это лучше, чем думать - а вот он никому не звонит, а вот если бы я… теперь точно знаете, что ему не нужно продолжение отношений
Викасикрет• 18 сентября 2024
А Вы, если были бы с подругами и он позвонил, бросили бы всё и побежали на встречу с ним?
Грибной_Дождик• 18 сентября 2024
Моя думка така: ви йому на...й не потрібні. Забудьте. Не принижуйтесь
Dolce.Vita• 18 сентября 2024
Ответ дляНебоброїдка
А взагалі, навіщо він вам? пмс мо?))
Нє, сьогодні повня 🙈
Чудовий каламбур
• 18 сентября 2024
Ответ дляВикасикрет
Це перше про що я подумала, коли поклала слухавку.
В цьому і питання. Я эгоіст? Чи у людини були плани до мене.
Викасикрет• 18 сентября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Я считаю, что человек просто занят. Подождите и посмотрите, что будет дальше. Нет, так нет, терять особо нечего.
Я не чарівниця вам• 18 сентября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Можливо порадите гарного психолога?
Аж самій тошно від себе.
Можливо порадите гарного психолога?
Аж самій тошно від себе.
Займіться чимось, погуляйте, подивіться кіно, повишивайте, це ж треба так себе не любити і принижувати, щоб написувати хлопу, якому Ви не потрібна.
Разгуляшка• 18 сентября 2024
Я така ж коли хочу роблю, думаю про це потім. Розумію Вас автор, на рахунок чоловіка Ви маєте знати його краще. Мій колишній ніколи першим не телефонував коли сварилися якби погано йому не було, сам потім зізнавався. Ваш мігби і приїхати, а може вирішив дійсно пізніше зустрітись. Я б чекала від нього тепер дій.
Чудовий каламбур
• 18 сентября 2024
Напевно, якщо я би давала пораду зі сторони, то відповіла як більшість з вас.
А коли сама опиняєшся в такій ситуації, то мозок виключається.
Ні гідності…нічого
Я не чарівниця вам• 18 сентября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Ні гідності…нічого
Бо кидайте ото ’кохання’, воно виключає мозок і люди стають дебілами, скільки тут запевняли, що кохати добре у будь-якому віці, ні, не добре, добре дбати за себе.
Королева краси• 18 сентября 2024
Ви не думаєте, що жодної зустрічі з друзями не було,а це була просто відмовка, щоб з вами не зустрічатися? Ви ще раз йому показали, наскільки він важливий для вас і підігріли його его і самовпевненість. У майбутньому більше так не робіть. Інтерес або є і його показують, або його немає.
Чудовий каламбур
• 18 сентября 2024
Ответ дляКоролева краси
Думаю, що так і було. Я маю на увазі зустріч. Вони кожного тижня збираються чоловічою компанією ввечері.
Чудовий каламбур
• 18 сентября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Тільки сьогодні я сказала своїх подрузі.
Я хочу викинути з голові оціх мужиків. Я хочу, щоб думка про це посилилася в моїх голові і проросла там корінням.
Протру пилюку• 18 сентября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Ви не егоїст, ви дура набита. Вибачте, але як є
Губи до вух• 18 сентября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Ні гідності…нічого
Автор, я такая же, как Вы. Когда влюбляюсь, я горю, вся на эмоциях. Прекрасно Вас понимаю! Может, это и не конец. Вы сделали ход, теперь ждите ответный. Но больше никаких звонков и смс! То, что Ваше, будет с Вами! 😉💐