Лукава Кішка• 18 сентября 2024
Я починаю ненавидіти сина
Сину майже 19. Як йому відмовила дівчина, його як підмінили. Злий, хам. На прохання прибирати за собою на кухні видав мені "завали і...о". Для мене таке відношення то жах. Я його так не виховувала. Немає бажання ні підтримувати, ні близько спілкуватися. Сказала, що дівчина правильно вчинила, відмовивши такому хаму. Хоча перед іншими він сама ввічливість. Вам діти казали подібне, змогли забути, пробачити? Я все беру близько до серця, не забуваю таке.
Шальная коклетка• 18 сентября 2024
Автор, все люди разные.
Плохо только, что рожают все подряд
Мамзелькіна• 18 сентября 2024
І після цих слів ваш повнолітній син все ще їсть ваші харчі?
Мамзелькіна• 18 сентября 2024
Ответ дляТворог для розжига
Отца нет?
А как это связано? 🤦🏼♀️
Настасья Пицун• 18 сентября 2024
За такие слова чемодан 19-летнего мудака стоял бы под подъездом.
Каляка маляка• 18 сентября 2024
не казали на щастя, але зі своїх кімнат вигоняють мене..
як Вам це слухати було навіть не уявляю..
Сладкий лимончик• 18 сентября 2024
19 років вже.. може вже сам завалити своє ї..ло і валити на чотири сторони.
Бавовна• 18 сентября 2024
Я не верю, что при хорошей атмосфере в семье, при нормальном воспитании сын такое рявкнет, у меня такое в голове не укладывается
Злюка-закусюка• 18 сентября 2024
Ну якщо по простому. На свої хліба, нічого матері хамитии.
Якщо хочете розібратись, то скоріш за все він підсвідомо аграсію направлену на дівчину направив на вас, бо ви були поруч, зачепили, і він зірвався
Ашолюдискажуть• 18 сентября 2024
Ответ дляБавовна
Вы не столкнулись, на ваше счастье. Я раньше сама так думала.
Love_Love_Love_• 18 сентября 2024
Ответ дляБавовна
Ой ти бозіцькі…….
Лукава Кішка
• 18 сентября 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Да( Моему 17. У вашего тоже отца нет, или непутевый отец?
Есть, такой же козел, развелась. Он теперь серенады пишет. Но сын себе такого не позволял, у нас были хорошие отношения. А последние месяцев 5 это ад какой-то
Бавовна• 18 сентября 2024
Ответ дляТворог для розжига
Отца нет?
А как это связано? У моих отца нет, наоборот, знают мне нелегко, моя опора и моральная и физическая
Ашолюдискажуть• 18 сентября 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Папаша не мог настроить его к вам неуважительно? У меня именно так.
Лукава Кішка
• 18 сентября 2024
Ответ дляМамзелькіна
Мне его выбросить? Дам образование и пусть делает, что хочет. Просто общаться не буду. В марте разъедемся, но жо марта надо как-то в таких условиях прожить
БЦАшка• 18 сентября 2024
Напевно, не змогла б забути, відсторонилася б, навіть поплакала б наодинці, це дуже боляче таке чути( Зосередьтеся на собі, мінімум сил і уваги на сина. А не можна не готувати, типу раз нема кому прибирати то нема кому і готувати?
Лукава Кішка
• 18 сентября 2024
Ответ дляКаляка маляка
Боляче. Ще й ні за що
ФФФФристайла• 18 сентября 2024
Мой младше, конечно
Но воспитываю так, что если только почувствую каплю неуважения- чемодан- папаша
Он это знает, но снова ж таки, не знаю какой будет в 17, 19..
Не потерплю такого хаства, это кошмар (
Лукава Кішка
• 18 сентября 2024
Ответ дляОченьценная
Автор, выгоняйте его на вольные хлеба
Не можу, немає куди до березня
Та_шо_ж_таке• 18 сентября 2024
Ответ дляЛукава Кішка
У сына есть доля в квартире? Если нет , собираете ему чемодан и на вольные хлеба.
Княгиня пітьми• 18 сентября 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Не можу, немає куди до березня
Хай шурує на роботу і знімає кімнату, раз такий розумний.
Оченьценная• 18 сентября 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Не можу, немає куди до березня
Пусть грубиян снимает жилье
Мамзелькіна• 18 сентября 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Как минимум отрезать от финансирования, в том числе и холодильника. Но да, в идеале - выбросить. Мигом задумается, что и кому он говорит
Лукава Кішка
• 18 сентября 2024
Ответ дляБавовна
Не верьте. У него даже подросткового кризиса не было. В школе отличник. Спортсмен. Идеальный подросток. Был
Мамзелькіна• 18 сентября 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Не можу, немає куди до березня
На улицу. Мама не такая, значит сам, умник, сам..
Ашолюдискажуть• 18 сентября 2024
Ответ дляБавовна
Иногда лучше, что нет, так как у меня именно он настроил сына, выказывая все время неуважение и пренебрежение, вел с ним разговоры манипулятивные. Мы не вместе, но с сыном общается. Жаль, что я вовремя не просекла это все и не воспрепятствовала их общению. Наоборот, сама папашу призывала общаться с сыном.
Лукава Кішка
• 18 сентября 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Майже пів року зривається? Дівчина його кохала з 14 рокіа. Він все думав. А коли надумав, вона вже перегоріла. А я винна
Борисфенка• 18 сентября 2024
Ответ дляЛукава Кішка
То криза й почалася зараз, пізній він у вас.
Це треба пережити. Не спілкуйтеся, тримайте дистанцію. Коли йому стане щось від вас потрібно, стане ввічливим.