В Лівані – паніка. Вибухають навіть домофони та сканери для відбитків пальців, – ЗМІ.
Друге відео – жесть. Не постріли, а одночасні вибухи гаджетів.
Як це працює? Реально мурахи по шкірі...
Ответ дляlilu1990
Тут звичайно усі генії від бога в будь яких питаннях. Але дозволю додати що не використаю навіть при бажанні половину тих термінів які вона використала і тих аргументів про цілеспрямовано запрограмований і штучно створений вірус, які вона навела. І що на це вказує - теж пояснила.
Але вам краще знати, справді
Автор, люди пока сами не столкнутся, пока не поймут что лоханулись, всегда все в штыки воспринимают. Только в реальной жизни почему-то кивают, поддакивают и даже развивают общение в одном русле, соглашаясь во всем. Только тут на форуме на все реакция «наденьте шапочку, за вами выехали». Сколько людей почувствовали себя лохами что сделали себе зря укол, но есть упоротые, которые до сих поо верят в этот цирк с ковидом
Ответ дляKateryna-S
Похоже что кто-то (израильтяне, ну или рептилоиды) организовали компанию по дешевке продающую электронику. Но перед продажей сделали перепрошивку микропроцессоров и/или физически добавили чуть-чуть взрывчатки. Первыми на дешевизну повелись террористы….
Скорее всего это израильтяне, а не рептилоиды. Кто же еще может продать врагам орудие из убийства и заработать на этом?
Троянский конь
Современная интерпретация?
Ответ длякураГАЛЯ
Я просто знаю людину, у якої реально здоровя погіршилося після того вакцинуваннЯ. Зараз та професор лікує людину з васкулітом саме після ковіду. І одна під підозрою аутоімунки, тільки незрозуміло якої, після ковіду, бо температура не спадає уже три тижні, усе що можна дослідили.
Ответ дляlilu1990
У мене у тата після вакцини через пів року рак легенів 2 ступень. Співппдіння ? Сімейний сказав - ну те, могло спровокувати
Kateryna-S• 19 сентября 2024
Да ладно Тесла, в Сан Франциско беспилотные такси есть. На это страшно просто смотреть и без взрывов.
Заблокирует така штука двери, вывезет в дикую местность без связи, двери откроет, и привет, иди пешком сотни миль домой.
Оксана-004e• 19 сентября 2024
Ответ дляKateryna-S
Фильм Монолит, когда ребёнок оказался заблокированным в машине
ellllena.ua• 19 сентября 2024
Ответ дляok1904
Дисковий не варіант. Монополія ахмєтки , вимкне мережу і все, до речі мобільні оператори в нього орендують і обладнання і площі, канали зв´язку.. мабуть із засобів зв´язку треба тренувати поштових голубів...
Интересно, как так получилось, например, UMC который сейчас Водафон, строил сеть за деньги европейских владельцев, потом это все купил МТС, потом Водафон. Городские вышки, аренда крыш - это вообще коммунальное хозяйство. Причем здесь Ахметов?
Якщо Ізраїль винайшов нову технологію, то це то ’ винахід пороха’. І тоді Ізраїль робить своє і чхати йому на завʼязані руки.
Але можливо частина інфи про вибухи то фейки. Все в кучу і маніпуляції.
То ж вибухи рацій, пейджерів, звʼязку що буди придбані 2 неділі назад - це зрозуміло.
Що ж новий віток війни з Ліваном ( хезболою) починається.
Щось знову спадає на думку про війни майбутнього. Я вже писала - це нова ера, дрони, роботи, дистанційні засоби. Світ змінюється.
Lenusikkuz• 19 сентября 2024
Ответ дляdiamond_shop
мені нічого не приходило, не вигадуйте, знайомим теж
Не вигадуйте, мені також приходять постійно такі повідомлення
Ответ дляАнжелика1
Девочки, а я подумала, в последнее время мне и очень многим знакомым в моем окружении на Вайбер приходили сообщения, как будто кто-то хочет его активировать. Это не может быть случайным сбоем, потому что сообщения приходили не один раз. А вдруг это тоже часть какого-то плана? Смущает, что это у многих такое
О,в мене теж таке!
Ответ дляlumonbka
На сімки є перехідники, з якими вони продавалися ))) у мене досі у косметичні лежать, бо є ще телефони на звичайних сімках.
Батареї поки досі живі)))
Ви пробували в Нокію 3310 поставити перехідник з сімкою? Як працює? В мене була давно взута батарея в 3310. З нових сімок/наносім чи як вони правильно/ не читає нокія 3310 навіть з перехідником
Veronika_100k• 19 сентября 2024
Ответ дляdiamond_shop
Мне приходило раз пять и от вайбер были предупреждения.
Ответ дляok1904
Таке розмова не йшла про якусь конкретну модель. У мене підходить
Gipotenuza• 19 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Я тоже знала человека, у которой сначала диагностировали аутоимунку (синдром Гийена-Барре), а потом подозрение на васкулит. К сожалению врачи ничего не смогли сделать , в процессе лечения отказали почки
. Вакцинировалась в 2020, неужели 4года вирус ждал?
Uebersetzerin• 19 сентября 2024
Ответ дляАнжелика1
Да, тоже постоянно приходят и у меня и у родственников (
SpiritStar• 19 сентября 2024
У вас мурахи по шкірі часом не середземноморські?
Південь Німеччини заполонили середземноморські мурахи, які перегризають дроти електрокабелів та інтернету. За словами експертів, комахи не передають хвороби. Але, можливо, вони можуть викликати в декого короткочасну алергію та психологічний стрес. У Келе мурахи проникають у будинки та руйнують садові паркани. Вони також створили гігантську колонію з мільйонів особин на дитячому майданчику, його довелося закрити.
*hrlzko*_ga*MTk1MzQwMzcxLjE3MjY3NTYxNzI.*_ga_TECJ2YKWSJ*MTcyNjc1NjE3MS4xLjAuMTcyNjc1NjE3MS42MC4wLjA.*_ga_DENC12J6P3*MTcyNjc1NjE3MS4xLjAuMTcyNjc1NjE3MS42MC4wLjI0ODg3NzM5OA..