lilu1990• 18 сентября 2024

А це вже дійсно страшно...

В Лівані – паніка. Вибухають навіть домофони та сканери для відбитків пальців, – ЗМІ.
Друге відео – жесть. Не постріли, а одночасні вибухи гаджетів.

Як це працює? Реально мурахи по шкірі...
Мяо• 19 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Тут звичайно усі генії від бога в будь яких питаннях. Але дозволю додати що не використаю навіть при бажанні половину тих термінів які вона використала і тих аргументів про цілеспрямовано запрограмований і штучно створений вірус, які вона навела. І що на це вказує - теж пояснила.

Але вам краще знати, справді
Автор, люди пока сами не столкнутся, пока не поймут что лоханулись, всегда все в штыки воспринимают. Только в реальной жизни почему-то кивают, поддакивают и даже развивают общение в одном русле, соглашаясь во всем. Только тут на форуме на все реакция «наденьте шапочку, за вами выехали». Сколько людей почувствовали себя лохами что сделали себе зря укол, но есть упоротые, которые до сих поо верят в этот цирк с ковидом

sim_sims• 19 сентября 2024
Ответ дляSvetlana-7070
Ніякого 16 айфону, де моя нокія ?😂
Яка нокія?) Дисковий телефон - саме те.
Life-game• 19 сентября 2024
Ответ дляKateryna-S
Похоже что кто-то (израильтяне, ну или рептилоиды) организовали компанию по дешевке продающую электронику. Но перед продажей сделали перепрошивку микропроцессоров и/или физически добавили чуть-чуть взрывчатки. Первыми на дешевизну повелись террористы….

Скорее всего это израильтяне, а не рептилоиды. Кто же еще может продать врагам орудие из убийства и заработать на этом?
Троянский конь
Современная интерпретация?
автор lilu1990 • 19 сентября 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Я просто знаю людину, у якої реально здоровя погіршилося після того вакцинуваннЯ. Зараз та професор лікує людину з васкулітом саме після ковіду. І одна під підозрою аутоімунки, тільки незрозуміло якої, після ковіду, бо температура не спадає уже три тижні, усе що можна дослідили.
MasterMai• 19 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
У мене у тата після вакцини через пів року рак легенів 2 ступень. Співппдіння ? Сімейний сказав - ну те, могло спровокувати
Smusish• 19 сентября 2024
Ответ длякураГАЛЯ
когда начнут взріваться теслі, тоже страшно не будет?
У вас є тесла?
Kateryna-S• 19 сентября 2024
Да ладно Тесла, в Сан Франциско беспилотные такси есть. На это страшно просто смотреть и без взрывов.
Заблокирует така штука двери, вывезет в дикую местность без связи, двери откроет, и привет, иди пешком сотни миль домой.
ok1904• 19 сентября 2024
Ответ дляsim_sims
Яка нокія?) Дисковий телефон - саме те.
Дисковий не варіант. Монополія ахмєтки , вимкне мережу і все, до речі мобільні оператори в нього орендують і обладнання і площі, канали зв´язку.. мабуть із засобів зв´язку треба тренувати поштових голубів...
Анна_Бель• 19 сентября 2024
Ответ дляJuly38
Українці розумні і винахідливі. Думаю, що підхватять ідею
Аби її хтось інший не перехопив

Оксана-004e• 19 сентября 2024
Ответ дляKateryna-S
Фильм Монолит, когда ребёнок оказался заблокированным в машине
ellllena.ua• 19 сентября 2024
Ответ дляok1904
Интересно, как так получилось, например, UMC который сейчас Водафон, строил сеть за деньги европейских владельцев, потом это все купил МТС, потом Водафон. Городские вышки, аренда крыш - это вообще коммунальное хозяйство. Причем здесь Ахметов?
LudaSHS• 19 сентября 2024
Якщо Ізраїль винайшов нову технологію, то це то ’ винахід пороха’. І тоді Ізраїль робить своє і чхати йому на завʼязані руки.
Але можливо частина інфи про вибухи то фейки. Все в кучу і маніпуляції.
То ж вибухи рацій, пейджерів, звʼязку що буди придбані 2 неділі назад - це зрозуміло.
Що ж новий віток війни з Ліваном ( хезболою) починається.
Щось знову спадає на думку про війни майбутнього. Я вже писала - це нова ера, дрони, роботи, дистанційні засоби. Світ змінюється.
Lenusikkuz• 19 сентября 2024
Ответ дляdiamond_shop
мені нічого не приходило, не вигадуйте, знайомим теж
Не вигадуйте, мені також приходять постійно такі повідомлення
LudaSHS• 19 сентября 2024
Ответ дляOlenavs
Я згадала якийсь фільм, назву не пам´ятаю, де у всіх одночасно задзвонили телефони і люди сказилися, почали вбивати один одного.
Не така вже і фантастика... як виявляється
Це за книгою Кінга
Мобільник
LudaSHS• 19 сентября 2024
Ответ дляКлементина
Есть ещё версия, что это арабы ИПСО разгоняют.
После серии взрывов пейджеров.
Теперь подрывают все подряд, чтобы сказать миру ’смотрите какие евреи уроды, взрывают арабских мальчиков в трусиках’

Как думаете, может такое быть?
Вполне
Дождливая• 19 сентября 2024
Ответ дляSARA Abramovнa
Ходят слухи,что клепали партии дешёвых приборов в венгрии
Re1ne• 19 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Та таке можна по всьому світу влаштувати - ось що насторожує
А вы член Хезболы, что так боитесь?
ViolaVio• 19 сентября 2024
Ответ дляАнжелика1
Девочки, а я подумала, в последнее время мне и очень многим знакомым в моем окружении на Вайбер приходили сообщения, как будто кто-то хочет его активировать. Это не может быть случайным сбоем, потому что сообщения приходили не один раз. А вдруг это тоже часть какого-то плана? Смущает, что это у многих такое
О,в мене теж таке!
Ніка Найз• 19 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Що якийсь ваш гаджет може в будь яку хвилину вибухнути? Теоретично
В него даже не надо закладывать никакой взрывчатки! Достаточно дистанционным сигналом вызвать нагрев литиевой батарей и ..Бах! Новая тема на советчице ’У меня взорвался вибратор!’

lumonbka• 19 сентября 2024
Ответ дляok1904
де аккамуляторні батареї на неї купуєте. сімку старого зразка де візьмете?
На сімки є перехідники, з якими вони продавалися ))) у мене досі у косметичні лежать, бо є ще телефони на звичайних сімках.
Батареї поки досі живі)))
автор lilu1990 • 19 сентября 2024
Ответ дляRe1ne
А вы член Хезболы, что так боитесь?
ok1904• 19 сентября 2024
Ответ дляlumonbka
Батареї поки досі живі)))
Ви пробували в Нокію 3310 поставити перехідник з сімкою? Як працює? В мене була давно взута батарея в 3310. З нових сімок/наносім чи як вони правильно/ не читає нокія 3310 навіть з перехідником
Veronika_100k• 19 сентября 2024
Ответ дляdiamond_shop
Мне приходило раз пять и от вайбер были предупреждения.
osna• 19 сентября 2024
Смотрю, 13 человек без чувства юмора
lumonbka• 19 сентября 2024
Ответ дляok1904
Таке розмова не йшла про якусь конкретну модель. У мене підходить
Gipotenuza• 19 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Я тоже знала человека, у которой сначала диагностировали аутоимунку (синдром Гийена-Барре), а потом подозрение на васкулит. К сожалению врачи ничего не смогли сделать , в процессе лечения отказали почки . Вакцинировалась в 2020, неужели 4года вирус ждал?
Uebersetzerin• 19 сентября 2024
Ответ дляАнжелика1
Да, тоже постоянно приходят и у меня и у родственников (
SpiritStar• 19 сентября 2024
У вас мурахи по шкірі часом не середземноморські?

Південь Німеччини заполонили середземноморські мурахи, які перегризають дроти електрокабелів та інтернету. За словами експертів, комахи не передають хвороби. Але, можливо, вони можуть викликати в декого короткочасну алергію та психологічний стрес. У Келе мурахи проникають у будинки та руйнують садові паркани. Вони також створили гігантську колонію з мільйонів особин на дитячому майданчику, його довелося закрити.
https://www.unian.ua/world/pivden-nimechchini-zapo...*hrlzko*_ga*MTk1MzQwMzcxLjE3MjY3NTYxNzI.*_ga_TECJ2YKWSJ*MTcyNjc1NjE3MS4xLjAuMTcyNjc1NjE3MS42MC4wLjA.*_ga_DENC12J6P3*MTcyNjc1NjE3MS4xLjAuMTcyNjc1NjE3MS42MC4wLjI0ODg3NzM5OA..