Несу пургу• 19 сентября 2024
Що відповідати у школі?
Ніколи не було якихось натяків з приводу росту моєї доньки. А вчора прийшла така сумна, каже мене кличуть гномом - зріст 156. Я б на її місці відповила - хіба я винувата, що не народилася конякою? А тепер думаю, треба колективна порада, щоб не перегнути палицю, бо стосунки у класі наче хороші, хоча клас новий. Як краще відповісти? клас 15, 16 років
Несу пургу
• 19 сентября 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Я думала в 16 лет уже таким не страдают
Донька дуже гарна, фігура як у балерини. Напевно ревнощі дівочі з приводи зовнішності
Малинка• 19 сентября 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Я думала в 16 лет уже таким не страдают
Часть людей всю жизнь страдает. Ростом, весом, очками, деньгами, мужьями. Это вопрос не возраста, а самооценки.
Наивная Хо• 19 сентября 2024
Це не пов´язано із зростом чи якимись розумними аргументами. Не будуть називати гномом, будуть називати кривоногою, не будуть називати кривоногою, будуть називати товстухою, дурепою, ботаном і т.д.
Це просто виявлення неприязні до вашої доньки. Тобто вирішувати треба причину.
Звоночек• 19 сентября 2024
ніяк не відповідати, не звертати уваги. Чим більше буде відповідей, тим більше буде фокус на це. Якщо не відповідати й дійсно на це не реагувати, то питання відпаде. Але ваша дочка повинна бути впевнена що у неї все добре, бо дійсно що для дівчинки такий ріст це нормально. Маленькі жінки створені для кохання, здорові для роботи) але в школі однокласникам це говорити не треба) бо це розвиток конфлікту
Этожзвяздаяегообожаю• 19 сентября 2024
Клас новий , треба відстояти себе, це перевірка , покаже слабкість, будуть цькувати і далі. Дивилася нещодавно відео ,що радять відповідати ’ну і що’.
Малинка• 19 сентября 2024
Автор, игнорировать надо. Чем меньше энергии в ту сторону - тем скучнее снова троллить человека.
Несу пургу
• 19 сентября 2024
Ответ дляБезлім на все
А в лікаря були?
І норм зріст - це не ’народилася конякою’
156 - це теж медична норма жіночого росту, в неї нема карліковості
Губи з філером• 19 сентября 2024
Ответ дляБезлім на все
А в лікаря були?
Какого лікаря , це нормальний зріст. Повно людей зріст яких до 160
Невгамовна сила• 19 сентября 2024
Отвечать: ’я не гном, я дюймовочка’. А в большинстве случае игнорировать. Надоест дуракам.
АБВГДейка• 19 сентября 2024
Поступит в институт - все изменится))
Я тоже невысокая, в школе подшучивали немного. В институте была самой классной) маленькая, миниатюрная) наоборот восхищались. Теперь горжусь этим.
А в школе даже стеснялась немного.
Несу пургу
• 19 сентября 2024
Ответ дляАБВГДейка
Поступит в институт - все изменится))
А в школе даже стеснялась немного.
Хлопці всі її, кличуть у кіно, на розваги. Тобто в цьому проблем нема. І вона ніколи не соромилась. Оце в перший раз на таке нарвалися
Безлім на все• 19 сентября 2024
Ответ дляНесу пургу
Я не про карликовість. В нас є дівчинка в класі, мама теж, як ви, грубила всім. А потім таки пішла до лікаря. Є проблеми з гормоном росту. Дитина дуже комплексує.
Ви теж у лікаря не були, а вже всіх обзивати збираєтесь.
АБВГДейка• 19 сентября 2024
Ответ дляНесу пургу
Тем более. Скажите пусть не обращает внимание.
Наивная Хо• 19 сентября 2024
Ответ дляНесу пургу
Хай відповідає беземоційно: Настя, а тобі яке діло до мого зросту? Один раз і далі не сперечається. Наступного разу: Настя, а чому тебе це хвилює? Конкретно з назвою імені, без агресії, без емоцій. Зай більше спілкується з адекватними і заводить подружок.
Несу пургу
• 19 сентября 2024
Ответ дляБезлім на все
156 - не є проблемою гормону росту) це нормальний рост) Я нікому ще не грубила, це доньку ображають
Love_Love_Love_• 19 сентября 2024
Ответ дляБезлім на все
А в лікаря були?
А ви були в лікаря?
ГейТуда• 19 сентября 2024
Новий клас і якесь притрушене дитя прощупує почву на предмет лідерства шляхом булінгу інших. Навчіть доньку не реагувати на такі випади. Якщо вона не поведеться на підкол, то не буде переслідувань і повторів. Наприклад, скаже, нормальний в мене зріст, і мама в мене теж дюймовочка, і бабуся. Або: мені це дуже допомагає брати призові місця в танцювальних змаганнях. Показати своє нормальне ставлення до себе, а не тушуватися чи виправдовуватися.
Love_Love_Love_• 19 сентября 2024
Ответ дляБезлім на все
При чому тут гормон росту?
Наивная Хо• 19 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А ви були в лікаря?
Якщо статеве дозрівання в нормі, не треба ніяких лікарів.
Love_Love_Love_• 19 сентября 2024
Ответ дляНаивная Хо
Нашо ви мені це написали?
Ошеламиссимо• 19 сентября 2024
Ответ дляАБВГДейка
Поступит в институт - все изменится))
А в школе даже стеснялась немного.
Аналогічно.
Авторко, тут треба пропрацювати не що відповідати, а чого донька розстроілась. Це від невпевненості в собі. А це питання до вас
ЗавЛабСнаб• 19 сентября 2024
Для 15-16 років 156 см - нормальний зріст.
Вашій донці треба вчитися не створювати собі комплекси.
Звоночек• 19 сентября 2024
Ответ дляБезлім на все
Удалено администрацией...
ви темою не помились, ви так її заблокували що прямо прийшли особисто це повідомити? Це приблизно приклад того як не треба реагувати, да всім пофігу на блоки, ну не читаєте да бог за вами, ніхто не знає хто ви)
Кидстаффовка• 19 сентября 2024
Ничего не отвечать. Дома ненавязчиво хвалить и подчеркивать красоту.
Школа, к сожалению, всегда такой была и будет - клички по росту, весу, выдающимся частям лица и тела, а если еще и фамилия смешная или рифмуется - то всё
Бяки-козяки• 19 сентября 2024
Нічого не відповідати, ігнорувати. Поки ви (умовно) не прийняли негатив, він не ваш. А доньці пояснити, що діти можуть це робити із заздрості, що вона така тендітна.
Хочу на Балі• 19 сентября 2024
Ответ дляНесу пургу
То її дівчата гномом обзивають?
Несу пургу
• 19 сентября 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
В іншіх класах були дівчата такого же росту, то й не було проблем ,а цей новий клас, всі високі. Оце вперше стикнулися, до того і не знали, що вона низька