Аноним Советчик• 19 сентября 2024

Будет 5 часов во Львове

Куда сходить ?
Точу ляси• 19 сентября 2024
Пожрать?
автор Аноним Советчик • 19 сентября 2024
Ответ дляТочу ляси
Пожрать?
Можно и пожрать , чтобы не очень недорого но вкусно ,можно и культурное что то
Точу ляси• 19 сентября 2024
Якщо погуляти, то я би до Оперного , Ратуші і в Криївці пообідала. Я ще люблю середньовічну зброю, то зайшла би в Арсенал.
Заліковий троль• 19 сентября 2024
Ответ дляАноним Советчик
В центр поїдьте. Там і духовна їжа і тілесна
Ответ дляТочу ляси
Криивца это ресторан ?
Пупс• 19 сентября 2024
Ответ дляАноним Советчик
Криивца это ресторан ?
Так, популярний. Але я б просто до ратуші й поки погода ок, сіла б десь з літньою терасою, щоб вид на місто. Поганий заклад ще пошукати треба, це ж Україна - у нас всюди смачно. Криївка темнувата, я б туди за поганої погоди йшла
Я не чарівниця вам• 19 сентября 2024
Ответ дляАноним Советчик
Криивца это ресторан ?
Ресторан это громко сказано. Аля столовка со средней кухней. Туда больше за атмосферой идут.
Ответ дляЗаліковий троль
Где у вас самые вкусные бюргеры ? Как то заходила в одну бургерную двухэтажную была в восторге , но названия не помню , меня туда водили ). Там они огромные ещё и картошка фри к ним
Свекруховна• 19 сентября 2024
Ответ дляАноним Советчик
Епік-бургер. Не знаю, чи вони, але смачні)
Ответ дляПупс
Я смотрела погода хорошая в эти дни должна быть . Так чтобы атмосферно и вид на город , это где?
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Мне как раз за атмосферой )) Летняч площадка там есть ?
Пупс• 19 сентября 2024
Ответ дляАноним Советчик
Епікчизбургер непоганий, але він прямо в такому американсько-хіпсткрському стилі, тобто нарочито просто, смачно, але моя підшлункова була в шоці
Я не чарівниця вам• 19 сентября 2024
Ответ дляАноним Советчик
Это подвал.
Ответ дляСвекруховна
Да наверное. Я в прошлый раз когда была в мае во Львове тоже на 5 часов , искала эти Бургеры и забрела на Данилу Галицкого , в итоге взяла вместо бургера какой то ужасный салат 🤦‍♀️
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Это подвал.
Хотелось бы в хорошую погоду на улице посидеть
Пупс• 19 сентября 2024
Ответ дляАноним Советчик
Це купа закладів на площі Ринок і поряд. Від старого, але досі класного Атлясу, равликів у ТантеСофі до банальної Правди, Кооперативу Молока та ін. Їх там купа. От буквально йдете і що впало в око, щодо цін - можна глянути меню при вході. Є на різний гаманець
Пупс• 19 сентября 2024
Смачні, давні й норм по ціні ще Корки і крихти, але в них на вулиці буквально пара столиків, не факт, що вийде саме там сісти. Я б реально пройшлася й сіла, де сподобається.
Цідило правди• 19 сентября 2024
Зайдите в Реберню. Там и места на улице есть, и подают эффектно, и ребрышки нежные. Рядом с Арсеналом в центре. Но там постоянно очереди, так что или бронируйте или по месту ориентируйтесь заходить в заведение или нет. Там обычно очередь на улице видно.
Точу ляси• 19 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Там черги. Час згаяний на очікування , бррр
Цідило правди• 19 сентября 2024
Ответ дляТочу ляси
Может автору повезет. На месте смотреть надо. Нам там очень понравилось.
Анонім Перший• 19 сентября 2024
Я з сином влітку каталась, то йому сподобався океанаріум і кафе з котиками
А поїсти там багато де можна )
Ответ дляЦідило правди
В очереди стоять не хочется. И эта Реберня у нас в Одессе тоже есть и без очереди даже ))
Заліковий троль• 19 сентября 2024
Ответ дляАноним Советчик
В реберню не йдіть
Заліковий троль• 19 сентября 2024
Ответ дляТочу ляси
Десь у Львові відкрилася мережа м´ясних магазинів з двічі дешевшими і смачнішими ребрами. Але я забула назву
Цідило правди• 19 сентября 2024
Ответ дляАноним Советчик
Не знала такого) Тогда вас не удивлю)
В принципе, проехаться на трамвае до Арсенала и там пройтись пешком через Площу Рынок и до оперы - нормальный маршрут. Там 100% присмотрите куда зайти поесть. Я бы рекомендовала зайти в Армянскую церковь, она маленькая, но прикольная.
Ответ дляПупс
Спасибо ))
Точу ляси• 19 сентября 2024
Ответ дляАноним Советчик
Спасибо ))
Зайдіть десь в продуктовий, купите на сувенір їх місцевий лікер. ТМ старий ринок чи старемісто, не шмурдяк не Крафт, а заводське. Є такі що можна пити, а є для коктейлів .вони не дуже дорогі, атмосферні етикетка. Для сувеніру підійде. Глянула їх повно і в Сільпо і на розетці, колись замовите, скажете сувенір зі Льовова
Точу ляси• 19 сентября 2024
Може в Старгород? Але це далі від жд.
Пупс• 19 сентября 2024
Найатмосферніший за хорошої погоди дворик, як на мене, Mon Pius, але не найдешевший заклад і кухня середня, хоча багато хто скаже, що вау.
Але прямо спеціально я б його не шукала
Пупс• 19 сентября 2024
А якщо є настрій гуляти, то правда можна просто походити центром. На перекус взяти чи файні льоди із солоним морозивом, потім так само на хочу келих вина чи розе у якомусь винному барі (є і таке) і пройтися. Ми якось просто їли морозиво зі смаком лосося з кунжутом і гуляли, теж було ок