Копирайторша• 19 сентября 2024

Аліменти при високій зп по-чесному, як правильно?

При розлученні у пари є бізнес з хорошим доходом біля 200К і зп чоловіка 180К офіційна, і двоє дітей , дружина рік не працює, а до того її дохід був біля 50К. Діти з дружиною залишаються жити в квартирі. Чоловік житла не матиме.
Скільки на дітей має платити чоловік на утримання дітей? Бізнес йому залишається.
По закону 25% на одну дитину, тобто 50% на двох.
Якщо через суд, то тільки з зп, бо доход з бізнесу офіційно не видно (інші фопи)
Чи зі всіх доходів він має платити?
Як думаєте?
Скільки аліментів має отримувати дружина?
90К (50% від його офіц. зп )
Чи 170К+/- від усього його доходу?
Ніби багато, але ж по закону -50%
Він погоджується на 90, але це і через суд дружина отримає, а якщо по-чесному, бізнес же спільний був…
Результат:
вже голосів: 135
41 (30.37%) 90К - тільки з зп
28 (20.74%) Свій варіант
27 (20%) 170К з усього доходу
23 (17.04%) Вистачить цілком і 50:))
16 (11.85%) 90К і то через суд
KaterionOK• 19 сентября 2024
Є обмеження по аліментам, щось ви сильно розбіглися

За ким я буду?• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Ну, вопрос не по закону, а как с ним договариваться, сколько требовать?
Ведь всё общее, всё вместе наживали ..))
Пока договариваемся, на алименты ещё не подавала и не очень хочу)
Понимаю, что это будет меньше, чем он может дать.
Діліть спільний бізнес, наприклад.
Чи шо саме ви нажили разом? Житло? Воно вам лишається, як я зрозуміла
Тримбулька• 19 сентября 2024
До чого тут бізнес? В одному місяці може бути дохід 200 а в іншому збиток 300. Чи ви в збиткові місяці будете йому назад доплачувати?
ПП-шница• 19 сентября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Більше 5 років точно, може років 7-8
та не выдумывайте и не сочиняйте, ограничение идет 10 прожиточными минимумами, а прожиточный минимум-величина непостоянная и растет.
В 2024 году максимальная сумма алиментов не может превышать 10 прожиточных минимумов:
до 6 лет - 25 630 грн;
от 6 до 18 лет - 31 960 грн.
Бараболька• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Требовать))))
Требовать можно только раздел совместнонажитого имущества, а требовать отдавать кучу денег ’по совести’ нет никаких рычагов
Глаголиця• 19 сентября 2024
максимальні суми аліментів, то вона не може перевищувати 10 прожиткових мінімумів: до 6 років — 25 630 грн; від 6 до 18 років — 31 960 грн.
Повітруля• 19 сентября 2024
На 2 дітей 33% від зарплати. З бізнесом - не все так просто, якщо це ФОП то там не зарплата, а дохід(оборот).
Барвіночка• 19 сентября 2024
Мій чоловік виплачував через бухгалтерію 25% , від доходу. Це десь 15-17тис в місяць. до війни
Новорічна пальма• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Лучше вас никто не знает как у данного мужчины просить деньги
90 тыс предлагает -соглашайтесь
На крупные покупки можете потом сбрасываться финансово

ГонУрова дівка• 19 сентября 2024
Каждый раз когда читаю такие темы страшно становится. Сидишь с мужем и детьми, занимаешься бытом, в мужчина строит бизнес. И потом бац! Развод. Муж не пропадёт, у него работа, карьера есть, а вот женщине тяжелее, если она все это время не работала.

Не пишу, что это несправедливость. Справедливость. Но насколько важно зарабатывать самой.
Бува і таке• 19 сентября 2024
А в чем проблема определится и обговорить это. Я даже на алименты не подавала, сговорились на сумме 3000€, плюс отдых, покупки дорогие отдельно он оплачивает
автор Копирайторша • 19 сентября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Діліть спільний бізнес, наприклад.
Що значить мені?
І дітям воно теж.
Нам з дітьми житло, йомо бізнес..,
Розмовляти з ним важко, розлучення це не дуже приємний процес, якщо ви не знаєте))
Барвіночка• 19 сентября 2024
Ответ дляKaterionOK
Обмеження? 25%
За ким я буду?• 19 сентября 2024
Ответ дляПП-шница
до 6 лет - 25 630 грн;
от 6 до 18 лет - 31 960 грн.
Так ви написали те саме про обмеження? Хто там вам сочіняє, розбирайтесь з ним)
ГендиреХтор• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Почему?
Ему 300, а детям 50 на двоих?
да
детям не нужеюно себе на жилье собирать и машину содержать
Вбигудях• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Ну 25% на одного я знаю, а на двоих не знаю))
Но думаю это логично)
Просто интересно мнение))
Если по-закону не 50%, то тогда сколько он должен платить исходя из его дохода?))
Починайте не думати логічно, а спиратися на факти та законодавство. Доросла тьотя, діти на ній, а таке безпорадне.
Муууумие• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Зразу пишу- чоловік не держ.службовець!!!
Нічого не крав, все починали з нуля, разом 22 роки, він топ менеджер багато років.
Просто зараз так склалось- розлучаємось і я хочу, щоб діти були забезпечені!
Так а чому бізнес йому? Половина бізнесу ваша, якщо по чесному.
ГендиреХтор• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Ну ок, 33% от зп или всего дохода?))
Как мужчина, сколько он должен платить детям?
кпюак мужчина он должен оплачивать половину потребностей детей
а половину мамка
автор Копирайторша • 19 сентября 2024
Ответ дляНоворічна пальма
90 тыс предлагает -соглашайтесь
Що значить просити?
Ми 22 роки прожили і все разом, я маю просити?
Я не в чужого мужика питаю скільки має дати, а батько на своїх дітей, дивно що ви не бачите різниці

Новорічна пальма• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Що значить мені?
І дітям воно теж.
Нам з дітьми житло, йомо бізнес..,
Ну вот вы пишите ,что вам жилье ,ему бизнес
Но теперь вы требуете деньги с этого бизнеса
KaterionOK• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Що значить мені?
І дітям воно теж.
Нам з дітьми житло, йомо бізнес..,
Автор, у вас на кону немаленька сума. Не втрачайте час на марні сподівання і очікування. Беріть документи і йдіть до адвоката. Я б вам радила укладати договір про утримання дітей або можна шлюбний договір поки ви ще перебуваєте в шлюбі, де будуть врегульовані усі питання
ГонУрова дівка• 19 сентября 2024
Вообще нелогично чтоб отец детей жил богато, в дети в бедности. Даже если официально денег будет до 30 тыс на двоих, то на что этого хватит с двумя детьми и нынешними ценами? В любом случае отцу придётся докупать детям одежду, платить за мед. Услуги, если надо и давать денег на отдых, крупные покупки.

Если отец отбитый, то все выше не работает.
ПП-шница• 19 сентября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
я как раз пишу правильно, это вы сочинили про обмеження в 20 тысяч ( пост 14 ваш) или вы уже через несколько минут и не помните, что насочиняли?
ГендиреХтор• 19 сентября 2024
Ответ дляГонУрова дівка

а кто вам виноват что вы на это согласишись? няню бы наняли и строили свой бизнес
ГонУрова дівка• 19 сентября 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Если отец решит платить за частную школу детей (например), то автору отказываться, так как это деньги с бизнеса?
автор Копирайторша • 19 сентября 2024
Ответ дляГонУрова дівка

Тобто, якщо б дружина сама заробляла - чоловік нічого не винен при розлученні?
Серйозно?
Нехай тратить 350К куди хоче, бо жінка сама може дітей протянути?
Дивна у вас логіка)
ГендиреХтор• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Що значить мені?
І дітям воно теж.
Нам з дітьми житло, йомо бізнес..,
ну так вы поделили имущество вам квартира
к чему оюразговоры про то то ему бизнес досиался?
Залізна пані• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
30 к
ГендиреХтор• 19 сентября 2024
Ответ дляМуууумие
а полови6а квартиры ему
Новорічна пальма• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Що значить просити?
Слушайте ,вы сами уже определитесь
То вы пишите -сколько требовать ,на сколько договариваться?
И тут же агрессия от вас -что значит просить ?
Подайте в суд и все получите по закону