Копирайторша• 19 сентября 2024

Аліменти при високій зп по-чесному, як правильно?

При розлученні у пари є бізнес з хорошим доходом біля 200К і зп чоловіка 180К офіційна, і двоє дітей , дружина рік не працює, а до того її дохід був біля 50К. Діти з дружиною залишаються жити в квартирі. Чоловік житла не матиме.
Скільки на дітей має платити чоловік на утримання дітей? Бізнес йому залишається.
По закону 25% на одну дитину, тобто 50% на двох.
Якщо через суд, то тільки з зп, бо доход з бізнесу офіційно не видно (інші фопи)
Чи зі всіх доходів він має платити?
Як думаєте?
Скільки аліментів має отримувати дружина?
90К (50% від його офіц. зп )
Чи 170К+/- від усього його доходу?
Ніби багато, але ж по закону -50%
Він погоджується на 90, але це і через суд дружина отримає, а якщо по-чесному, бізнес же спільний був…
Результат:
вже голосів: 135
41 (30.37%) 90К - тільки з зп
28 (20.74%) Свій варіант
27 (20%) 170К з усього доходу
23 (17.04%) Вистачить цілком і 50:))
16 (11.85%) 90К і то через суд
Золота орда• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
А вы точно мне про 4х строчите? Тема про 2х.
Ваши фантазии мне вообще не интересны
Вас убогих троллей ни с кем не спутаешь
ааа, так вы тут тролите?

Бараболька• 19 сентября 2024
Ответ дляМюллерная
Капець, де розумний бізнесмен відкопав таку тyпy і жадну жінку
Она ж привыкла помыкать всеми потому что много денег, но забыла кто ’податель всех благ’, забыла что скажем так ´сияет отражением светом´ и дураки бесхребетные не зарабатывают 300к+
ГонУрова дівка• 19 сентября 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Хотела аналогичный вариант написать
Я думаю, что дети очень часто любят именно маму, а папу меньше, так как видят реже.
автор Копирайторша • 19 сентября 2024
Ответ дляПовітруля
То і ваш згоден на 90тис + квартира. А квартиру вам юридично лишає?
Так, квартира нам з дітьми, юридично мені, вона на мою маму оформлена, ми коли купували, то відразу вона мала бути для дітей
автор Копирайторша • 19 сентября 2024
Ответ дляБараболька
Рабы ещё напишите))
Единорог помог• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Ну, вопрос не по закону, а как с ним договариваться, сколько требовать?
Ведь всё общее, всё вместе наживали ..))
Пока договариваемся, на алименты ещё не подавала и не очень хочу)
Понимаю, что это будет меньше, чем он может дать.
А сколько детям и с кем они были, пока вы работали?
автор Копирайторша • 19 сентября 2024
Ответ дляБараболька
Потому что вы зарабатываете 50 тыс. Вот поэтому. Вообще дойдёт до того что с его доходами проще ему нанять няню с проживанием и тогда квартиру вам уже не нужно будет отдавать. А вы будете платить алименты
Суд уже был. Нас развели и дети по решению суда - с матерью)
Так, что яд свой придержите Не старайтесь так, вы глупо выглядите)
Сейчас вопрос только о сумме, которую отец должен платить
Каркуша Клара• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Это через суд.
А он- как отец, сам сколько??
А он что думает по этому поводу?
Повітруля• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
А мама до чого ваша була? Чи ви вже тоді про розлучення знали? Тоді по-чесному - вам квартира, йому бізнес, дітям 33% аліментів від зп - 90 тис - нормальна сума. Чому вас це не влаштовує?

Каркуша Клара• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Почему?
Ему 300, а детям 50 на двоих?
Найдется фея и может быстро все к рукам прибрать
автор Копирайторша • 19 сентября 2024
Ответ дляКаркуша Клара
А он что думает по этому поводу?
Он согласен на 100
Я его не видела уже 2 мес, это он так детям сказал, мы же почти не общаемся
viter33• 19 сентября 2024
Ответ дляПовітруля
Дітям не буде 90 тис. аліментів
по 10 прожиткових мінімумів на 1 дитину
Каркуша Клара• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Он согласен на 100
И вы соглашайтесь, только все оформите
Повітруля• 19 сентября 2024
Ответ дляviter33
Дітям не буде 90 тис. аліментів
по 10 прожиткових мінімумів на 1 дитину
Автор сказала, що чоловік згоден сам стільки платити. Ось вже написала 100.
viter33• 19 сентября 2024
Ответ дляПовітруля
Тоді бігом до нотаріуса і підписувати договір
Доки не передумав
Повітруля• 19 сентября 2024
Ответ дляviter33
Доки не передумав
Так я це і пишу), чому автор не задоволена, незрозуміло.
viter33• 19 сентября 2024
Ответ дляПовітруля
Появиться у нього інша - 50 тис. буде ’за щастя’
П´яна вишня• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Это по-закону)
А я спрашиваю исходя из ситуации… чисто по-человечески
по человечески соглашайтесь на 90 , т.к. по закону будет 40 Через суд
а так 90+ вешайте на него все расходы дополнительные ( погулять, покормить, поездку в лондон оплатить) , и будет норм
Повітруля• 19 сентября 2024
Ответ дляviter33
Або й менше, сховає офіційну зарплату.

автор Копирайторша • 19 сентября 2024
Ответ дляКаркуша Клара
И вы соглашайтесь, только все оформите
Спасибо) тоже так думаю, но оформить не получится ни как, всё по его желанию, если без суда
НаливайКа• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
От це я розумію ви молодчина і бувший ваш , і теперішній чоловік)
👍
Вмієте ви чоловіків вибирати)) Респект вам
Ми дуже гарно розійшлися і в нас не було образ. Це важливо при розлученні.
viter33• 19 сентября 2024
Ответ дляПовітруля
Або й менше, сховає офіційну зарплату.
У нього велика з/п (якщо не троль)
Значить, великий концерн і хороша посада
Такі мінімалку не платять)) і в ’конверті’ не доплачують
Мамзелькіна• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Зразу пишу- чоловік не держ.службовець!!!
Нічого не крав, все починали з нуля, разом 22 роки, він топ менеджер багато років.
Просто зараз так склалось- розлучаємось і я хочу, щоб діти були забезпечені!
Для топа 180 якось мало, ні?
Тріль!• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Это через суд.
А он- как отец, сам сколько??
Може ви отца запитайте. Чи він дасть скільки поралниці напишуть?)
Тріль!• 19 сентября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Дітям 50 не буде. Є обмеження максимальної суми аліментів - 20 тисяч грн
На 2-х?
viter33• 19 сентября 2024
Ответ дляТріль!
На 2-х?
На 1
10 прожиткових мінімумів на 1
Бараболька• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Рабы ещё напишите))
С рабом и холуем вы путаете своего мужа и думаете что сможете его прогибать. Знаете, мужчины этого очень не любят.
Хочу на Балі• 19 сентября 2024
Автор, вот он якобы согласен на 90. Он вам их дает? Или согласен на словах?
Тріль!• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Ну ок, 33% от зп или всего дохода?))
Как мужчина, сколько он должен платить детям?
Якщо мужчіна то 50 тис на дитину
НаливайКа• 19 сентября 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Ви знали за кого виходити і від кого народжувати. Ви велика молодець і він теж
Ми були студентами, голі і босі. І був період, коли їли макарони 3 рази на день. Тому пройшли через багато чого, щоб поважати один одного