Копирайторша• 19 сентября 2024
Аліменти при високій зп по-чесному, як правильно?
При розлученні у пари є бізнес з хорошим доходом біля 200К і зп чоловіка 180К офіційна, і двоє дітей , дружина рік не працює, а до того її дохід був біля 50К. Діти з дружиною залишаються жити в квартирі. Чоловік житла не матиме.
Скільки на дітей має платити чоловік на утримання дітей? Бізнес йому залишається.
По закону 25% на одну дитину, тобто 50% на двох.
Якщо через суд, то тільки з зп, бо доход з бізнесу офіційно не видно (інші фопи)
Чи зі всіх доходів він має платити?
Як думаєте?
Скільки аліментів має отримувати дружина?
90К (50% від його офіц. зп )
Чи 170К+/- від усього його доходу?
Ніби багато, але ж по закону -50%
Він погоджується на 90, але це і через суд дружина отримає, а якщо по-чесному, бізнес же спільний був…
Чи зі всіх доходів він має платити?
Як думаєте?
90К (50% від його офіц. зп )
Чи 170К+/- від усього його доходу?
Ніби багато, але ж по закону -50%
Результат:
вже голосів:
41 (30.37%)
90К - тільки з зп
28 (20.74%)
Свій варіант
27 (20%)
170К з усього доходу
23 (17.04%)
Вистачить цілком і 50:))
16 (11.85%)
90К і то через суд
Копирайторша
• 19 сентября 2024
Ответ дляНаливайКа
Мій чоловік залишив все мені і пішов, дітей двоє. Я в шлюбі вдруге, народила ще двох. Але перший чоловік повністю забезпечує наших дітей (одяг, приватні школи, кружки, спортивні секції і репетитори) + бере їх до себе часто, так їздить з ними у відпустки. Він також одружений, має дитину.
Якщо порахувати витрати на місяць, то це близько 70 тис грн я отримую.
От це я розумію ви молодчина і бувший ваш , і теперішній чоловік)
👍
Вмієте ви чоловіків вибирати)) Респект вам
👍
Блакитна устриця• 19 сентября 2024
На дітей 33% від ЗП, бізнес ділити, або 50% прибутку дружині. Житло навпіл. Або житло дружині, 33% від ЗП дітям, та % з бізнесу як домовитесь.
Протру пилюку• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Ну 25% на одного я знаю, а на двоих не знаю))
Но думаю это логично)
Просто интересно мнение))
Если по-закону не 50%, то тогда сколько он должен платить исходя из его дохода?))
Но думаю это логично)
Просто интересно мнение))
А якщо б у вас було 4 дитини? То по Вашій логіці він має віддати 100 відсотків своєї зарплатні?
Новорічна пальма• 19 сентября 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Короче, мы с вами об одном и том же думает.
Вообще, есть логика попробовать спросить свою долю с бизнеса. Это часть в бизнесе, а не разовая выплата. Теоретически это может быть много. И все равно все уйдет на детей. И тем более, если она к основанию этого бизнеса имела отношение.
Можно договариваться ,чтоб детям купил по квартире ( с дохода с этого бизнеса)
Вообщем ,нужно думать и размышлять ,но не быковать
Повітруля• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
👍
То і ваш згоден на 90тис + квартира. А квартиру вам юридично лишає?
ГонУрова дівка• 19 сентября 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Ой, не. Это далекое будущее. Кот в мешке.
Копирайторша
• 19 сентября 2024
Ответ дляПротру пилюку
Якби в роті росли гриби
Більше немає що на таку нісенітницю відповісти, вибачте)
Протру пилюку• 19 сентября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
По закону максимум третина. Але зараз аліменти по закону обмежені. Не більше 20 тис
Зараз автор всер*ьься від шоку))) Вона ж розраховувала на 170 тисяч грн... а тут такий облом.
ГонУрова дівка• 19 сентября 2024
Ответ дляПротру пилюку
Подождите, если мужчина нормальный, он не оставит детей без ничего. Причем тут автор ’;!%!:!%’:,? Насолить жене и оставить детей без обеспечения? А как он планирует потом их поддерживать? Все равно через жену.
Копирайторша
• 19 сентября 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Вот именно.
У него потом дети ещё может появятся и какая уже квартира моим
Золота орда• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Якби в роті росли гриби
та ладно - на одного 25%, на 4 - 100 %, на 5 - еще и кредит должен
ну это же логично
ГонУрова дівка• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Вот именно.
’вашим’.
дети не только ваши личные, они общие и это ваш козырь.
если бы дети были только ваши, то фиг вам, а не алименты.
И бизнес может пойти коту под хвост.
ГонУрова дівка• 19 сентября 2024
А что за бизнес хоть был? Интересно как люди деньги зарабатывают.
Копирайторша
• 19 сентября 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Он так и манипулирует и детям говорит, если мама себя будет норм.вести , то я всё дам ( хотя всё- это сколько, не понятно)
Но мне обидно, почему я должна выпрашивать для детей у отца
Новорічна пальма• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Вот именно.
Все зависит от вас
Но судя по тому как общаетесь вы здесь с незнакомыми людьми,то мы представляем вашу манеру общения со знакомыми ,то в будущем вам ничего не светит от этого мужчины
ГонУрова дівка• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Сколько детям лет?
Золота орда• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
можете по закону получить копейки и не выпрашивать
Копирайторша
• 19 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
ну это же логично
Ну рожайте, я не мешаю
Протру пилюку• 19 сентября 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Але ж ми зараз не про чоловіка говоримо))) А про губу автора)))
Копирайторша
• 19 сентября 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Все зависит от вас
Не мужчины, а мужа))
Золота орда• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Ну рожайте, я не мешаю
вы точно мне ответили?
я вроде не спрашивала разрешения
или с мужем меня попутали
я вроде не спрашивала разрешения
или с мужем меня попутали
Новорічна пальма• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Не мужчины, а мужа))
А муж не мужчина ?
Ну и ваш муж он видимо ненадолго
ГонУрова дівка• 19 сентября 2024
Ответ дляПротру пилюку
Вообще я ничего плохого в этом не вижу - все пополам. Половина бизнеса, пол квартиры и полагающиеся 30 тыс на детей (пресловутые 33%). Думаю, что автор не пропадет.
Копирайторша
• 19 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
вы точно мне ответили?
я вроде не спрашивала разрешения
или с мужем меня попутали
я вроде не спрашивала разрешения
или с мужем меня попутали
А вы точно мне про 4х строчите? Тема про 2х.
Ваши фантазии мне вообще не интересны
Вас убогих троллей ни с кем не спутаешь
Ваши фантазии мне вообще не интересны
Вас убогих троллей ни с кем не спутаешь
Бараболька• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Потому что вы зарабатываете 50 тыс. Вот поэтому. Вообще дойдёт до того что с его доходами проще ему нанять няню с проживанием и тогда квартиру вам уже не нужно будет отдавать. А вы будете платить алименты
Новорічна пальма• 19 сентября 2024
Ответ дляБараболька
Хотела аналогичный вариант написать
Протру пилюку• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Якби в роті росли гриби
Чому нісенітниця? Вас процитувати? Це ж Ви писали про логіку і 50 відсотків. А тепер рукав лоба)))