Золота орда• 20 сентября 2024
Як справедливо розмістити родичку?
Є 2 квартири по-сусідству:
Моя має 3 кімнати, в якій 5 людей (я плюс чоловік, дочка підліток і менша дитина + моя бабуся)
Квартира мами, в якій всього 1 кімната, де живе мама+її чоловік.
Родичка - сестра мами
Результат:
вже голосів:
316 (67.81%)
В квартирі мами
89 (19.1%)
Результат
61 (13.09%)
В моїй квартирі
тогдалия• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Страховка покриває повністю
А что за страховка, что покрывает обследование за границей? Я тоже такую хочу.
Золота орда
• 20 сентября 2024
Ответ длятогдалия
Звичайна та що йде з тимчасовим захистом для тих, хто не працює
Мастер Класс• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Ніяких стосунків, не бачилися більше десятка років. В бабусі нема окремої кімнати, вона в кімнаті з дитиною
двоих детей в одну, бабушку с тетей. а какая причина приезда и на сколько?
Золота орда
• 20 сентября 2024
Ответ дляМастер Класс
Причина обстеження і можливо лікування. В дітей велика різниця, вони разом не можуть бути
тогдалия• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
это Германия или Польша?
Хропочка з гривкою• 20 сентября 2024
І мені цікаво чому родичка вирішила, що може поселитися у когось із вас? Хто її запросив? По темі - родичку до однокімнатної квартири.
Золота орда
• 20 сентября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Мама запросила, я теж готова допомогти з усіма адмін.питаннями
Мастер Класс• 20 сентября 2024
а вобще выше правильно написали, санузлы и кухня на 6 чел и на троих как бы разное. тем более дети
КоролеВешна• 20 сентября 2024
Ответ длятогдалия
Приїжджайте в Німеччину, оформлюйте захист - і буде у вас така страховка
тогдалия• 20 сентября 2024
Ответ дляКоролеВешна
я уже приехала. запись к эндокринологу ближайшая - на 30 января. а мне срочно нужна операция.
Маю натхнення• 20 сентября 2024
так а чому взагалі виникло таке питання? мама запросила, жити у мами є де, в чому питання, хто її до вас селить?
ole4kakissa• 20 сентября 2024
Ответ дляНеваляшкина
А що це за вимушений переїзд? Тимчасовий прихисток? То хто з орендаторів дозволить не за контрактом селити ще +1 людину? Їй через табір або пункти поселення оформлюватись і проходити всі етапи треба. Якщо як турист на 2 міс, то хай мама ваша їй і допомагає, це ж вони сестри. Якщо у вас в сімʼї ніхто нікому нічого не винен, то дивно, що родичка не розуміє цього. Скажу тільки, що 2 міс затягнуться на рік, це класика. А от через табір всі швидко крутяться, бо хочуть кращих для себе умов.
Я так понимаю это Франция и тут сейчас ничего быстро не делается
Бабушка только 2 месяца будет получать документы и с вероятностью 99% будет размещена где-то в селе и ей прийдётся все делать самостоятельно
Хропочка з гривкою• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Ну то мама хай і відповідає за свої дії тим, що прийдеться потіснитися.
Ответ дляЗолота орда
Обстежувалася б в Україні, але це поганий для неї варіант
Автор, это ее вариант! Тысячи людей, не имея другой возможности, обследуются и проводят лечение в Украине. Но если Вы хотите ввязаться в ’расширение возможностей’ тети, то ’делайте добро и бросайте его в море’. Только учтите, что добро это вы будете делать за счет своей семьи.
КоролеВешна• 20 сентября 2024
Ответ длятогдалия
Шукайте у інших лікарів термін раніше, все реально. Але ж безкоштовно, ви про це питали ж.
Золота орда
• 20 сентября 2024
Ответ дляole4kakissa
Оформлення захисту миттєве, страховка - менше місця, обстеження можна починати в без неї, просто фактури лікарні пізніше оплатять
nabludatel• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Ось і відповідь: мама запросила - мама приймає.
Не розумію, що тут взагалі обговорювати.
Педиатор_я• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Ні, я можу лише допомогти з документами і записами до лікарів
Це вже допомога, з якого дива ви маєте ще і її поселенням займатися? У вас і так вже купа людей у квартирі. Якщо мама хоче, хай селить у себе. Не хоче - не селить. Тоді родичка сама гукає, де жити, ви максимум можете із сайтами пошуку житла допомогти, порадити
Пффф 100%• 20 сентября 2024
считаю нужно знать хотя бы возраст родственицы,
желательно активность\здоровье
чтобы рассуждать
желательно активность\здоровье
чтобы рассуждать
Педиатор_я• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Ну, а той самий захист не передбачає хіба розміщення в таборі? Допомоги на оренду житла?
Педиатор_я• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Ну, не Ви ж запрошували.
Золота орда
• 20 сентября 2024
Ответ дляПффф 100%
желательно активность\здоровье
чтобы рассуждать
желательно активность\здоровье
чтобы рассуждать
Молода, менше 50, про решту не знаю, я її востаннє бачила років 15 тому
Золота орда
• 20 сентября 2024
Ответ дляПедиатор_я
Ні
Раздражевская• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Мама ж ее к себе пригласила?
Не пойму вопрос
Педиатор_я• 20 сентября 2024
Ответ дляПффф 100%
желательно активность\здоровье
чтобы рассуждать
желательно активность\здоровье
чтобы рассуждать
А від цього кількість кімнат збільшиться? У автора теми вже й так одна з дитина в кімнаті з прабабусею живе, що так собі, якщо відверто
Майор Медуза• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Обидві квартири орендовані
А владельцы согласны?
Я тут Живу• 20 сентября 2024
Де варіант готель?
У вас нема де її розміщати, у мами теж.
Яка ціль приїзду? На скільки? І чи є можливості оплатити готель/мотель?
У вас нема де її розміщати, у мами теж.
Золота орда
• 20 сентября 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Де варіант готель?
У вас нема де її розміщати, у мами теж.
Ні, взагалі нема такої можливості, готель дуже дорого