Золота орда• 20 сентября 2024
Як справедливо розмістити родичку?
Є 2 квартири по-сусідству:
Моя має 3 кімнати, в якій 5 людей (я плюс чоловік, дочка підліток і менша дитина + моя бабуся)
Квартира мами, в якій всього 1 кімната, де живе мама+її чоловік.
Родичка - сестра мами
Результат:
вже голосів:
316 (67.81%)
В квартирі мами
89 (19.1%)
Результат
61 (13.09%)
В моїй квартирі
Карамелька• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Обстежувалася б в Україні, але це поганий для неї варіант
Так может её госпитализируют и она побудет у вас совсем не долго. Положите её не по справедливости, а в любую комнату, где есть свободная кровать. Или меньшего ребенка возьмите к себе в спальню. У нас двушка, когда мама приезжает, дочка спит с нами.
Вредняжка• 20 сентября 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
І як ми троє різнополих дітей , з різницею у віці 7 і 10 років вміщалися і спали в кімнаті 14 квадратів? Ще старша сестра по вечерам на акордеоні грала свої ’етюди’.
Бабушка детей делает одолжение своей сестре и оказывает помощь за счёт их комфорта на пару месяцев?
Может сестра (мать автора) с мужем как-то подужмутся сами и примут родственницу на своей территории за счёт ограничения своего комфорта?!
Золота орда
• 21 сентября 2024
Ответ дляКарамелька
Не практикують госпіталізацію, навіть після операції швидко додому