Золота орда• 20 сентября 2024
Як справедливо розмістити родичку?
Є 2 квартири по-сусідству:
Моя має 3 кімнати, в якій 5 людей (я плюс чоловік, дочка підліток і менша дитина + моя бабуся)
Квартира мами, в якій всього 1 кімната, де живе мама+її чоловік.
Родичка - сестра мами
Результат:
вже голосів:
316 (67.81%)
В квартирі мами
89 (19.1%)
Результат
61 (13.09%)
В моїй квартирі
Педиатор_я• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Її діти не можуть приїхати і працювати, а без цього неможлива оренда
Ще раз: її діти мають опікуватися її лікуванням більше за вас. От прикиньте, це логічно.
Золота орда
• 20 сентября 2024
Ответ дляVIP Mama
Тоді чому у Вас виникло таке запитання: до кого поселити родичку? Все очевидно.
Їх діти ніяк не можуть допомогти з орендою, тому такий варіант взагалі нема сенсу розглядати
Губка Боб• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Мама запросила, я теж готова допомогти з усіма адмін.питаннями
Спитайте у мами, що вона мала на увазі, коли запрошувала.
Вона з вами узгоджувала і взагалі, обговорювала, як це буде?
Її сестра буде приймати терапію (напевно), їй буде погано, потрібна постійна допомога, це спостерігати не дуже радісно, особливо, дітям.
Цим і аргументуйте. Просто кажіть ’ні’, якщо доводи не подіють.
Губка Боб• 20 сентября 2024
Ответ дляМиззери
Бабушка мама родственницы ?
Мне больше нравится вариант в однушке но если бабушка ее мама то можно просто спросить у родственницы с кем она хочет и где вообще есть спальное место но точно не в комнате с детьми вашими или вами
Сестры от разных отцов, видимо
Золота орда
• 20 сентября 2024
Ответ дляVIP Mama
Ще раз: мати запросила сестру. Ви чого ставите питання ’Де вона житиме?’
Бо мама чомусь думала, що в мене. Я, звичайно, відмовила, просто цікава думка інших, може я якось не так думаю
Цигарний шланг• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Це дуже дивно. Запрошувати сестру і підселяти її у когось іншого. Перетерплять ваші батьки вашу тітоньку 2 місяці. Вони ж дорослі люди. домовляться хто де буде спати.
ВыФсеВрете• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Тю, звичайно ж рідна сестра з вашею мамою!
Чумачечая Весна• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Причина обстеження і можливо лікування. В дітей велика різниця, вони разом не можуть бути
Почему не могут? У моих 16 лет разница, спокойно жили в одной комнате 🤷
Дюагональ• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
могут. то вам так кажется.
Сокодавка ще та• 20 сентября 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Ой, у нас брат запрошував родича робити ремонт у себе в квартирі, але щоб жив він у нас (в 2-кімнатній, мабуть з моїм сином на одному дивані) в 1 годині ізди до тої квартири. Бо у нього арендована єврооднушка, в 5-ти хв. до його квартири. Хз що у людей в голові перемикає.
Губка Боб• 20 сентября 2024
Ответ дляole4kakissa
Почему технично у автора?
Это я погорячилась
Не все комменты прочла.
Сокодавка ще та• 20 сентября 2024
по темі - звичайно у вашої мами в квартирі. По перше- ви тітку не знаєте, по-друге - у вас вже живе бабуся, по-третє - ваша мама запрошувала - нехай приймає у себе. В першу черга вона сестра.
Золота орда
• 20 сентября 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Бо старша пізно лягає і рано встає, а менший в 21 вже хоче спати і прокидається пізніше
Фрекен бок• 20 сентября 2024
Автор , всім зараз непросто .
У родички стоїть питання здоровʼя і ясно що раз обстеження за кордоном то це не соплі .
І інколи варто потіснитися і дати шанс на здоровʼя тим паче не чужа людина , а то у більшості - я нічого нікому не должен
Може частину часу родичка поживе в кожній сімʼї ?
Пс - колись у нас жила невістка отримуючи хімію - до онко діагнозу не спілкувалися роками
Броніки для Моніки• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Ніяких стосунків, не бачилися більше десятка років. В бабусі нема окремої кімнати, вона в кімнаті з дитиною
А как поделены у вас комнаты?
Золота орда
• 20 сентября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
А как поделены у вас комнаты?
Я з чоловіком, старша дитина, менша дитина з бабусею
Байрактара• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Мама волшебная, простите.
Жить у вас, админ поддержка на вас, а в чем тогда ее помощь заключается? В приглашении? Спасибо пожалуйста.
«Жар чужими руками загребать» это называется
ВерСаСе• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Як взагалі могла виникнути в цій родині ситуація, що ця родичка їде на медичне обстеження за кордон? Ви вигадали це все?
Мастер Класс• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Без уточнення
ну блин, чья дея была ее пригласить? если мамы, то она на что рассчитывала?
Золота орда
• 20 сентября 2024
Ответ дляВерСаСе
Звичайна ситуація, тут можна обстежитися безкоштовно і якісно
Кили и Манджаро• 20 сентября 2024
Родичку до бабусі в кімнату .
У вашої мами однокімнатна, куди там ще одну людину? Або хіба що там кухня вели а і можна там розміститись
Золота орда
• 20 сентября 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Родичку до бабусі в кімнату .
В бабусі в кімнаті дитина
Кили и Манджаро• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
В бабусі в кімнаті дитина
Маленька чи підліток?
Кили и Манджаро• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
7 років
Дітей можна в одній кімнаті розмістити
Нечужій вам людині потрібна допомога, тому, розумію, буде певний дискомфорт, але ж то некритично і тимчасово. Ви створили тему, бо не можете дійти згоди?
Золота орда
• 20 сентября 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Дітей можна в одній кімнаті розмістити
Не можна , але писала про це, в них занадто різні графіки.