Золота орда• 20 сентября 2024
Як справедливо розмістити родичку?
Є 2 квартири по-сусідству:
Моя має 3 кімнати, в якій 5 людей (я плюс чоловік, дочка підліток і менша дитина + моя бабуся)
Квартира мами, в якій всього 1 кімната, де живе мама+її чоловік.
Родичка - сестра мами
Результат:
вже голосів:
316 (67.81%)
В квартирі мами
89 (19.1%)
Результат
61 (13.09%)
В моїй квартирі
ole4kakissa• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Оформлення захисту миттєве, страховка - менше місця, обстеження можна починати в без неї, просто фактури лікарні пізніше оплатять
Я комментировала пост, если бабушке ехать через лагерь ()
Я тут Живу• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Ні, взагалі нема такої можливості, готель дуже дорого
Якщо людина хворіє то можна потерпіти дискомфорт хоч вам, хоч мамі.
Я б до мами відправила, бо бабуся і дитина і без родички потребують ваших сил. Приготувати, і тд
Незай пама трошки допоможе і бере її до себе.
Золота орда
• 20 сентября 2024
Ответ дляМиззери
Бабушка мама родственницы ?
Мне больше нравится вариант в однушке но если бабушка ее мама то можно просто спросить у родственницы с кем она хочет и где вообще есть спальное место но точно не в комнате с детьми вашими или вами
Ні, не родичка
ole4kakissa• 20 сентября 2024
Ответ дляПедиатор_я
Ну, а той самий захист не передбачає хіба розміщення в таборі? Допомоги на оренду житла?
Во Франции арендовать/получить квартиру можно только при наличии рабочего контракта.
Бабушка работать не будет, ее поселят в селе в общежитие какое-то или домики на несколько семей и это будет явно далеко от автора
Педиатор_я• 20 сентября 2024
Ответ дляole4kakissa
Ну, 50 років ще не ’бабушка’, автору це лише тітка, яка якось раніше не особливо переймалася родинними зв´язками, щоб автор зараз прямо створювала аж такі проблеми сім´ї. Вона й так пропонує допомогу. Тому - або в табір для біженців, або тітка приїздить з кимось зі своїх дітей, вони працюють, вона живе з ними. Якось так
Зоркая Зорро• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Мама запросила, я теж готова допомогти з усіма адмін.питаннями
То у мами и живе
Пирожкиня• 20 сентября 2024
У кімнату з бабусею. Чому б і ні? Бабуся у вас же не з дітьми живе.
Золота орда
• 20 сентября 2024
Ответ дляПедиатор_я
В її дітей дуже малі діти, ніхто з нею поїхати не може
Майор Медуза• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Ні, для неї посторооння людина
А кто она, кстати? Родычка кому. Непонятно задали вопрос
Педиатор_я• 20 сентября 2024
Ответ дляМиззери
Бабушка мама родственницы ?
Тож бабуся вже з дитиною в кімнаті, куди там ще тітку класти?
Ну, і бабуся з тіткою не рідня, є вище відповідь
Золота орда
• 20 сентября 2024
Ответ дляМайор Медуза
Моя тітка - сестра мами
Губка Боб• 20 сентября 2024
Технично - у вас, но это больше вопрос мамы, да и вообще отношений между всеми. Сочувствую за такой выбор
ole4kakissa• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Моя тітка - сестра мами
Мамына сестра
Мама пригласила
Тогда чего вы ломаете голову к кому ее селить?
Проблема высосана из пальца
Мама пригласила
Проблема высосана из пальца
ole4kakissa• 20 сентября 2024
Ответ дляГубка Боб
Почему технично у автора?
Педиатор_я• 20 сентября 2024
Ответ длятогдалия
я уже приехала. запись к эндокринологу ближайшая - на 30 января. а мне срочно нужна операция.
От нарешті хтось пише правду. Реалії такі, що дещо простіше робити в Україні. Інша справа, якщо це медевакуація через МОЗ. Але там є певні критерії, хто може потрапити.
Педиатор_я• 20 сентября 2024
Ответ дляVIP Mama
Автор, это ее вариант! Тысячи людей, не имея другой возможности, обследуются и проводят лечение в Украине. Но если Вы хотите ввязаться в ’расширение возможностей’ тети, то ’делайте добро и бросайте его в море’. Только учтите, что добро это вы будете делать за счет своей семьи.
І всеодно лишитися поганими, бо чи не зможете поїхати з тіткою кудись, коли вона вирішить. Чи спати не там покладете, чи діти шумітимуть, амвона хвора і хотіла відпочити....
Ответ дляПедиатор_я
Я уже прочитала и мама пригласила , тогда вообще не вижу что обговаривать к маме и все
Для меня это ад социофоба вот такие родичи , есть у мужа родственник так его мать так делает постоянно зовёт всех к себе и селит у сына ! Один раз поселила им 6 летнего ребенка от женщины которую они и не видели , женщина пропала , они того ребенка полгода растили потом нашли ее чудом она еще и обиделась что не дали ей личную жизнь устраивать
Для меня это шок , как можно приглашать пожить по сути не у себя а своего ребенка с семьей
Педиатор_я• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
І що? Ну, реально, її діти своїх дітей ставлять у пріоритет, а Ви своїх?
Крошечка-хаврошечка• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Мама запросила - мама приймає у себе
Золота орда
• 20 сентября 2024
Ответ дляПедиатор_я
Потрапити на проблема
Золота орда
• 20 сентября 2024
Ответ дляVIP Mama
Мама запросила к кому?
Без уточнення
Педиатор_я• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Потрапити на проблема
Таке враження, що ви самі себе вимовляєте її селити до себе. Жаль вашу сім´ю. Але робіть, що хочете
Золота орда
• 20 сентября 2024
Ответ дляПедиатор_я
Її діти не можуть приїхати і працювати, а без цього неможлива оренда
Майор Медуза• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Так
Ну так а вы чё паритесь?
Пусть мама и решает этот вопрос
У Вас так же муж имеется, плюс дети, плюс бабушка.
Тем более родычка така себе, гарбузова так сказать.
Пусть мама и решает этот вопрос