Золота орда• 20 сентября 2024
Як справедливо розмістити родичку?
Є 2 квартири по-сусідству:
Моя має 3 кімнати, в якій 5 людей (я плюс чоловік, дочка підліток і менша дитина + моя бабуся)
Квартира мами, в якій всього 1 кімната, де живе мама+її чоловік.
Родичка - сестра мами
Результат:
вже голосів:
316 (67.81%)
В квартирі мами
89 (19.1%)
Результат
61 (13.09%)
В моїй квартирі
Чудовий каламбур• 20 сентября 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Дітей можна в одній кімнаті розмістити
Нечужій вам людині потрібна допомога, тому, розумію, буде певний дискомфорт, але ж то некритично і тимчасово. Ви створили тему, бо не можете дійти згоди?
Нечужого человека приглашала его родная сестра - мама автора . Вот пусть у себя и размещает .
Мастер Класс• 20 сентября 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Дітей можна в одній кімнаті розмістити
а делить на 6 чел ванную, кухню, об этом подумали? причем бабушка и дети живут в квартире. наверное трем примерно одинакового возраста людям легче в однокомнатной прожить.
и не факт, что у автора также имеется еще одно лишнее спальное место
ВерСаСе• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Звичайна ситуація, тут можна обстежитися безкоштовно і якісно
І де це така чарівна країна, де без страхівки, статуса тимчасового захисту, та/або ВНЖ і робочого контракту можна безкоштовно і якісно обстежитися? Країна називається Троляндія?
Акуна_Матата• 20 сентября 2024
до чого вы до сестри мами? у вас до того ж вже бабусживе яку ви не зобовязаныюі до себе селити
хоча
чия квартира?
хоча
чия квартира?
Золота орда
• 20 сентября 2024
Ответ дляВерСаСе
Я написала - Франція , страховка буде разом з тимчасовим захистом
ВерСаСе• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Так, якщо буде тимчасовий захист, то буде і тимчасове місце проживання, чи не так?
Ваша, скоріше за все, уявна медицинська туристка буде безкоштовно і якісно обстежуватися і, одночасно, безкоштовно і якісно проживати в якомусь гуртожитку з такими ж туристками))))
І ще дуже цікавий момент. У Франції можна приїхати і наступного дня записатися до всіх можливих безкоштовних лікарів і якісно та безкоштовно почати обстежуватися? І до Франції ваша родичка пішки буде йти? Чи в неї тільки на автобус гроші є?
Може, нам всім пора до Франції? А безкоштовно на курорт Віші по тимчасовому захосту можна записатися? Подивитесь там для нас?
Золота орда
• 20 сентября 2024
Ответ дляВерСаСе
Не так, Франція не забезпечує житлом . Проїзний на місяць для неї буде коштувати 20 євро на всі види транспорту в регіоні. Записатися до лікарів можна швидко, але оскільки обстеження різні, то звичайно це займе деякий час. Якщо у вас малі доходи, то можна отримати допомогу на відпочинок з дітьми
Редисочка• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Бо мама чомусь думала, що в мене. Я, звичайно, відмовила, просто цікава думка інших, може я якось не так думаю
Мама у вас… удивительная женщина
Кили и Манджаро• 20 сентября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Ну то які питання?
Незламна Україна• 20 сентября 2024
той, хто сказав родичці ’приїзжай, жити є де’ - в того вона і живе.
Губка Боб• 20 сентября 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Дітей можна в одній кімнаті розмістити
Автор может добровольно пригласить и разместить у себя, а не по решению других людей.
Это как к вам приехали, не спросив, родственники с намерением разместиться у вас на неопределенное время.
По вашим рассуждениям вас и спрашивать уже не нужно - людям нужна помощь!
Гербарія сушу• 20 сентября 2024
Ответ дляВерСаСе
Ох, як же ж вас торкнуло 🤣
Сосиска_Втесте• 20 сентября 2024
Ответ дляVIP Mama
Мама запросила к кому?
Очевидно, к автору, якщо постало таке питання)
ВерСаСе• 20 сентября 2024
Ответ дляГербарія сушу
Ох, як же ж вас торкнуло 🤣
Мене токають видумані історії. В яких зазвичай повно непродуманих моментів. Але місцеві жіночки готові обговорювати будь що. Як ось ви
.
КоролеВешна• 20 сентября 2024
Мама наполягає, що у вас розмістити треба? Тобто її комфорт не зміниться, а все вам на голову - і жити разом, і організаційні питання вирішувати? І що ви на це сказали?
А я з косою• 20 сентября 2024
Автор, а во Франции квартиры не по спальням считаются? 1-комнатная- это одна спальня + зала, можно там родственницу разместить..
Золота орда
• 20 сентября 2024
Ответ дляА я з косою
Ми вже зробили з вітальні третю спальню
Гербарія сушу• 20 сентября 2024
Ответ дляВерСаСе
.
Я взагалі то нічого не обговорюю, а все більше читаю. Але ви прям заохотили мене написати.
Я в Німеччині, тут не просто отримати термін, але як вкрай потрібно, збираюся і йду в Шаріте, там висиджую майже цілий день і в решті решт отримую якісне обстеження і лікування. Але я в Берліні, як в інших містах мені не відомо. Тому для мене все логічно, якщо є потреба швидко -можливо це зробити швидко. Ну і транспорт з Дойче-тікет коштує 49 евро, якщо в тебе не має виплат, з виплатами взагалі 9, тобто не всі гроші світу. А от з житлом -звісно напряжно.
КоролеВешна• 20 сентября 2024
Ответ дляГербарія сушу
9? Це в Берліні таке? У нас соціальний дойчландтікет 39 (nrw)
Гербарія сушу• 20 сентября 2024
Ответ дляКоролеВешна
Так, 9 ойро-тікет
КоролеВешна• 20 сентября 2024
Ответ дляГербарія сушу
Так, 9 ойро-тікет
В різних землях відрізняється значить…
Дякую_аж_підскакую• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Ніяких стосунків, не бачилися більше десятка років. В бабусі нема окремої кімнати, вона в кімнаті з дитиною
Мамина сестра, значит мама размещает.
Педиатор_я• 20 сентября 2024
Ответ дляМастер Класс
І ще уявіть, що різновікові та різностатеві діти в одній кімнаті, тобто у санвузлі ще й старша дівчинка має встигнути перевдягтися. Про нюанси термінового доступу до туалету людини на хіміотерапії розказати, певно, треба декому. Це просто нереально
Педиатор_я• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Якщо це онкологія, то і в Україні записатися на безкоштовні обстеження можна. Аби вона і її діти поцікавилися цим питанням. І КТ з контрастом, і ІГХ, й навіть за потреби аналіз на мутації - часом навіть у приватних зробити. Променева, радіо та хіміотерапія теж безкоштовні. Це вже якщо таргети треба - тоді є сенс за кордон. Але тітка, так розумію, ще навіть не обстежена.
Золота орда
• 20 сентября 2024
Ответ дляПедиатор_я
Не онкологія, діагноз в Україні толком не поставили, проблема нейрохірургічна
Педиатор_я• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Перш ніж їхати, краще б або діагноз поставили, або реально дізнатися, як саме в цій країні з подібними хворобами. Знаю випадки, коли дітей з певною неврології повезли в Європу, а там виявилося ще гірше з необхідним препаратом. В одній країні він по страховці, у другій ні. З психіатричними часом теж були проблеми. Тому перш, ніж їхати, оскільки це не реально від бомб у чому був (ті мої знайомі просто реально куди добігали в 22) , то є сенс розвідати саме своє питання.
Тут не те, де рідня осіла, важливо
Золота орда
• 20 сентября 2024
Ответ дляПедиатор_я
Тут не те, де рідня осіла, важливо
Тут дуже хороша медицина, вже є досвід з складними випадками
Педиатор_я• 20 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Ще раз: я не пишу, що погана, я пишу що протоколи лікування деяких хвороб і наповнення страхових пакетів трохи різне.